Şimdi Ara

Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
24
Favori
50.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş
    nefeskesen ne durumda hocam ? biz haftaya gelicezde en azından park açık olur dimi bide yağmur yağmadığı sürece tüm aletlere binebiliriz dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

nefeskesen ne durumda hocam ? biz haftaya gelicezde en azından park açık olur dimi bide yağmur yağmadığı sürece tüm aletlere binebiliriz dimi ?

Son durum nedir bilen var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebetoca

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

Son durum nedir bilen var mi ?

1 nisan da açılacak

• Giden varmı arkadaşlar nasıldı deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz bende 9 nisan gibi gitmeyi düşünüyorum.
  • turkprince kullanıcısına yanıt
    1 Nisanda açılıcak hocam park şuanda 29 TL ye indirimli bilet satışları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

1 Nisanda açılıcak hocam park şuanda 29 TL ye indirimli bilet satışları var

teşekkürler
  • turkprince kullanıcısına yanıt
    ben nefeskesen daha yokken geçen aralık 3 te gittim hafta içiydi 2-3 tane okul gelmişti 12 den 4.5 a kadar durduk her alete en az 3 er kere bindim 5-6 kere viking e bindim havanın biraz soğuk olmasının etkisi vardı sanırım(gerçi öğlen hava açıktı) onun dışında çok eğlenceliydi gidiceksen kesinlikle haftaiçi git
  • Arkadaşlar çapadan toplu taşımayla en rahat nasıl gidebilirim? yarın gideceğim yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratocfil

Arkadaşlar çapadan toplu taşımayla en rahat nasıl gidebilirim? yarın gideceğim yardımcı olursanız sevinirim

Yeşilpınar otobüsüne biniceksin.Fatih,şişli,yenikapı,şehitlik,zincirlikuyu,taksim otobusleri var hangisi sana yakınsa o hatta binersin.

• 2. Binişten sonra bağımlılık yapıyor tavsiye ederim zaten 360, nefes kesen birde adalet kulesi var gerisi tıraş ona göre gidin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl yani biz bu pazar gidecektik 35 liramı oldu bilet normalde 65 ti

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Nasıl yani biz bu pazar gidecektik 35 liramı oldu bilet normalde 65 ti

Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL]
  • quote:

quote:

Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL]

1 temmuz 30 eylül arası diyo.

• quote:

quote:

quote:

1 temmuz 30 eylül arası diyo.

evet doğrudur başlığa sığmadığı için okadar yazabildim sanırım yanlış anlaşılmaya sebep oldum

• takip
  • Geçen yaz gitmiştim. Diğer AVM'lerden pek farkı yok. Yeri kötü, gene araplar kaynıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Geçen yaz gitmiştim. Diğer AVM'lerden pek farkı yok. Yeri kötü, gene araplar kaynıyor.

hocam zaten bizim ilgimizi çeken avm değil tema park ama avmsinin üstünün açık olmasından dolayı diğerlerinden bir tık önde bence
  • Istanbulun en sacma yerinde belkide. Eylul de gittigimizde kuzenim (kiz) sortla geziyor diye disardan tas atmislardi. Bir adim onumuze dusmustu de karsi yonden gelen guvenlik gorevlisi olayi gorup hemen telsizden anons gecmisti.

• Arkadaşlar biz gittik, gayet de eğlendik, size tavsiyem hava günlük güneşliyken gitmemeniz.
    Gittiğimizde sabah biraz yağmurluydu ancak sonradan düzeldi ve Pazar günü olmasına rağmen hiç bir sıraya takılmadan bütün ünitelere binebildik.
    Hatta video hazırladık, gitmemiş olanlara bir fikir olur, burdan izleyebilirsiniz :) ;https://youtu.be/_yVQloHGtRY
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.