Şimdi Ara

Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
24
Favori
50.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL]

Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL]

Türkiye’de ilk defa dünya standartlarında bir eğlence anlayışını başlatacak olan dev proje VIALAND ’in temelleri Eylül 2011’de atıldı. 23 Nisan 2013’te tamamlanması planlanan projenin çalışmalarına hızla devam ediliyor.
    Avrupa Yakası'nda Gaziosmanpaşa ve Eyüp ilçelerinin kesişiminde, 600 dönümlük dev bir arazi üzerine inşa edilen VIALAND ’in içinde her zevke ve her yaşa hitap eden farklı eğlence bölgeleri ve açık hava konseptinde Türkiye’de benzeri bulunmayan bir alışveriş bölgesi yer alacak.
    VIALAND ’in ziyaretçilerine sunduğu farklı ve kaliteli eğlence deneyimiyle kısa sürede Türkiye’nin en popüler yaşam, kültür ve eğlence merkezi olacak, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelecektir.

VIALAND bir temalı park olmanın ötesinde, tamamıyla eğlencenin yaşanması üzerine planlanan bir eğlence parkıdır. Park, değişik yaş ve zevklerde ziyaretçilere hitap edecek farklı bölgelere ayrılarak, ziyaretçilerin park içinde istedikleri eğlenceye kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
    Park ziyaretçileri, aileleriyle veya arkadaşlarıyla beraber grup aktivitelerine katılabilecekleri gibi isterlerse bireysel olarak da parkın tadını çıkarabilecekler. Özel park içi gezi treni ile bölgeler arası geçişi kolayca yapabilecek, park içinde keyifli gezintilere çıkabilecekler.

Son teknoloji ile tasarlanmış, 3 sn. ‘de 110 km.’yi aşan hızıyla Avrupa’nın en çok ilgi gören Roller Coaster’ı da VIALAND ’in sayısız eğlence ünitelerinden bir tanesi olarak parkta yer alıyor. Artık bu heyecanlı Roller Coaster deneyimini İstanbullular kendi şehirlerinde yaşayabilecekler.

1 Milyar TL Yatırım Yapıldığı Söyleniyor Bakalım Sabırsızlıkla Bekliyorum Ben
    İnşaat'ın Eylül ayında ki durumu

Şuanki Durumu

[simage]http://i1274.photobucket.com/albums/y422/ScMoney737/a1/SDC10192_zps53ec06e5.jpg[/simage]

Yeni Açılan Nefes Kesen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadTR -- 3 Haziran 2014; 23:47:29 >

• Vialand nedir ya ? Her şeye yabancı isim.Nerede yaşadığımı unuttum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Börü

Vialand nedir ya ? Her şeye yabancı isim.Nerede yaşadığımı unuttum.

İsim Türkçe Olsaydı güzel olurdu anlamı varmıdır acaba ?
  • yapım hangi şirkette acaba
  • içinde verdiğim 1 kuruş vergi varsa haram olsun

ulan niğdede yaşıyoruz nerden burada doğduk hiçbirşey yok verdiğimiz vergilerin %1'i niğdeye harcanmıyor.
  • quote:

ne koyabilirlerdi acaba türkçe ? Dilimizi kötülemiyorum ama bu alanda yetersiz biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

quote:

ne koyabilirlerdi acaba türkçe ? Dilimizi kötülemiyorum ama bu alanda yetersiz biraz.

Dilimiz bu anlamda yetersiz değil, insanlar bilgisiz.Ben bile dil ve tarih konusunda o kadar araştırmama rağmen Türkçe kelimelerin çeyreğini anca biliyorum.
    Adını tam hatırlamıyorum galiba Ötüken Sözlük'tü, İnternetten pdf olarak indirdim ve oradaki 10 kelimeden 1'inin anlamını anca biliyordum.Ve hepsi öz Türkçe kelimeler yani Arapça, Farsça kökenli kelimeler yok.
  • quote:

quote:

Vialand 10 numara ve çokta anlamlı olmuş diyorsun?
  • Tatilya nin yerine yapılan degil mı bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adina mi takildiniz yani bi tek.. helal olsun size

• Güzel olur umarım
  • Oooo güzel yere açılıyor. Şanzelize kafeden oraya geçeriz artık.
  • Tatilya gibi bir merkeze ihtiyaç vardı. Vialand'da kaliteli bir merkez olursa tutulur. Önemli bir yatırım olacak, dikkat edilmesi lazım. Bir tane roller coaster olmaz. Koy şöyle 3 tane, mis gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriminalScum

quote:

quote:

Vialand 10 numara ve çokta anlamlı olmuş diyorsun?

Hayır öyle demiyorum.
    Sadece dilimizdeki sözcükler, bu tür eğlence mekanlarına yetersiz kalıyor. Türkçe bir isim koysak çok garip dururdu sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scat_lift

Tatilya gibi bir merkeze ihtiyaç vardı. Vialand'da kaliteli bir merkez olursa tutulur. Önemli bir yatırım olacak, dikkat edilmesi lazım. Bir tane roller coaster olmaz. Koy şöyle 3 tane, mis gibi

Simdiden 2 tane vermisler

• Şemdinli ye yapsalar daha iyiydi Gaziosmanpaşa ve Eyüp ün kesiştiği yere yapılır mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D Luffy

yapım hangi şirkette acaba

Gürsoy & Bayraktar Yatırım ve Yönetim Ortaklığı
  • şimdiden söyleyeyim apaçi dolacak 10 dk mesafe var aramızda bi açılışa gideriz artık

• Bizimki de umut işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteSword

Şemdinli ye yapsalar daha iyiydi Gaziosmanpaşa ve Eyüp ün kesiştiği yere yapılır mı.

Aynen haklısın, yakın diye apaçi dolar orası..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.