Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.249
Cevap
36
Favori
376.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 gün kaldı filme harbiden çok merak ediyorum
    İlk günden aldık biletimizi bakalım şuanda salon fulle yakın dolu

Bakalım süperkahramanlarımız Thanos'u kolaycana yenecekler mi yoksa sürprizler olacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GK13 -- 20 Nisan 2019; 15:59:55 >
  • Sayılı gün çabuk geçer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: krumbatu

Sorunlarınız bana enterasan geldi çünkü Sinemia'nın istediği maksimum hizmet bedeli 2.99 ₺. ön ödemeli karta para yatırmada 9 tl komisyonu da ilkkez duyuyorum. Ben en para kullanıyorum ve gayet hiçbir ücret ödemeden Sinemia hizmet ücretini ödeyebiliyorum. Çalıştığınız banka ile ilgili bir sorun olsa gerek? ayrıca önceki mesajda yazdığınız Cinemapink çiftli koltuklardan tek koltuk alma işlemi sadece gişelerden yapılabiliyor ve gişeden de ön satış var.
    Yapı kredi ön ödemeli kart varmış. sanal olarak ve onu aktif ettim. Diğer karttan ona para yatırmak isteyince en altta %10 işlem ücreti +9 TL estra ücret alınacak dedi. Bende vazgeçtim onu ve ön ödemeli kartı hemen iptal ettim.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    çok saçmaymış. Benim önerim kolay olması açısından inninal, paycell gibi ön ödemeli kartlar kullanmanız. bunlara para yüklemek hem kolay hem ücretsiz. ya da en para ya da cepteteb gibi kartlar kullanabilirsiniz ama başvuru süreci uzun olur.
  • Beyler, millet kafayı yemiş film içim .
    00.05 e bilet aldıydım. Yarısı dolmuş salonun. Onu geçtim 3.15'e seans koymuşlar. Onun da yarısı dolmuş başka bir şehirde:

• OctaCore kullanıcısına yanıt
    öğrenci olmasam, kendi taşıtım olsa ben de gece seanslarına alırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gece seansa girmeden once avmye yaklasirken bir yerden thanos çıkar diye korkmaz mısınız?
    Sagolsun bugün kendileri rüyama girdi.
    Bizde taşlar olmadan zamanla oynuyorduk bunda ig var tabi. Aklimda şöyle sahne kaldi. Bu uzaydan portaldan asagiya inmeye basliyor ama ışınlarak değil portal baya yukarda düşerken gelisini görüyoruz o arada aşağıda tuzagimiz var tavsan tuzağı değil tabi boyle sihirli mihirli en altda da bir zemin var orda bir tuğla gibi bir sey bu onu görüyor ben onu yemem diyor tuzaga düşmüyor iniyor assa tokatliyor bizi. Sonra bu olay 2-3 kere tekrar ediyor ruyada ben o tuglayi falan değişiyom gormesin diye yine ayikiyor bu bir şeylere. Sonra bu kazanıyor ve mekanin ağası gibi surekli bizi takip ediyor bir seyler karıştırmayalim diye oralari hatirlamiyorum. Yanimdaki kişiler de mcudaki herolar değil benim tanidigim insanlar

• Oh be. Sorun düzeldi. Az önce Sinemia ile biletimi aldım. Perşembe saat 14:30'a Dublaj ile izleyeceğim. Altyazılı seansları akşama koymuşlar. Tek gitmesem akşam seansına giderdim ama bizim evdekiler pek sinemaya gitmiyorlar. Özdileğin oradan da gece dönmek sıkıntı. Dolmuş olmayabiliyor o saatlerde.

2.49 TL komisyon aldı. Hata varken çekilen 3 adet 1 TL ödemeyi de yarın iade ederler sanırım.

Yalnız bizim şehir de ilk gün 14:30 seansına Star AVM de ilgi varken Özdilek cinematime de pek ilgi yok. Özdilek sinema salonunda 14:30 seansına bilet alan 6 kişiden biriyim. Star AVM salon daha ufak ama neredeyse bilet kalmamak üzere onda. Tek bilet alabilsem ondan alacaktım ama Özdilekten aldım. Star AVM şehir içinde ve yürüyerek 15-20 dakikalık uzaklıkta. Özdilek ise şehir dışında ve oraya gitmek için önce Star AVM gidip onun karşısından dolmuşa binmem gerekecek. Ondan önce oraya giden dolmuş yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 20 Nisan 2019; 17:29:14 >

• Sabah 7 de işe gideceğim ama ilk seans Sur yapı da 3.15 olsa yine gece kalkar giderdim. Spoiler yememek önemli .
  • Bu film rahat 2.5 milyar dolar yapacak gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Bu film rahat 2.5 milyar dolar yapacak gibi duruyor.
    Bakalım Titanik'i geçip 2. sıraya yerleşebilecek mi
  • Arkadaşlar bu pnr kodlarla netten bilet alınca gözlükleri gişeden verirler demi bilet çıktısı falanmı almak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Arkadaşlar bu pnr kodlarla netten bilet alınca gözlükleri gişeden verirler demi bilet çıktısı falanmı almak gerek
    Gözlük dahil aldıysanız verirler diye düşünüyorum. Biletini al sitesinden filan aldıysanız yalnız gözlükleri harici almanız gerekebilir çünkü 3D Filmlerde, 3D gözlüğünüz yoksa sinemadan satın alabilirsiniz diye not düşmüş orası.
  • Gold Class salona bilet aldık. Daha önce giden varsa bu sınırsız kahve olayını açıklayabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Are You Hitting On Me

Gold Class salona bilet aldık. Daha önce giden varsa bu sınırsız kahve olayını açıklayabilir mi ?
    Bu Gold Class nedir diye merak edip araştırdım da bana kesinlikle hitap etmeyen bir sinema türü olduğunu anladım. Sinema dediğin kalabalık ve çok seyircili olacak. Az seyircili ve düşük kapasiteli salonlarda nedense filme konsantre olamayan bir adamım. Normal hayatta kalabalığı sevmeyen bir adamım ama nedense sinema ve tiyatro gibi yerlerde kalabalığı seviyorum.
  • Gold classta o kahve olayları kalktı..
    Ben son 3 filmimi de gold classta izledim.. çok rahat koltuklar.. zaten yarı yatar pozisyonda izliyorsunuz..
    Girmeden evvel marketten içecekleri cipsleri , pastaneden pastamı vs alıp hanımla çok rahat film izliyoruz..
    Perşembe günü saat 4 e gold class aldım yine end game için..

• Bu aciklama hosuma gitmedi ve bence end game oncesi boyle aciklanmamaliydi. Eger daha onceden beri biliniyorsa uzerinde durmazdim unutturmaya calisirdim.

• Hangi şehirde 3:15 de var imax ? niye ayrımcılık yapılıyor hepsine koysunlar arkadaş gece gitmek çok daha avantaj li..

• thelastairbender kullanıcısına yanıt
    Normal seanslar dolduktan sonra koyuyorlar sanırım. Sur yapıda gece seansı yoktu ama diğer seanslar baya dolduğu için gece eklemişler. Tetikte kal her an ekleyebilirler
  • Vanda Carsamba gece seasin var Trabzonda yok. Gece 3 e koysalar yine gidecegim.

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.