Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.250
Cevap
36
Favori
376.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dimitradon

Cuma gece 00.00 Seansına bilet aldım gece 3 de çıkarız sanırım
    bizim burada 21 seansı var en son . keşke 00.00 seansımız olsaydı. çoluk çocuk doluyor erken seanslarda , çok konuşuyorlar filmde rahatsız oluyoruz
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Eğer gerçekse çok fena...
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Post ctedits sahnesi olduğu söyleniyor gerçek gibi dikkat

https://youtu.be/Wweq8zir8Z0
    Sanmıyorum post credits de yeni hero gösterilcek diye bir açıklama yapılmışdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba filme normal kredi kartım ile bilet alacağım. Sinemia denen uygulama hata verip duruyor. Son 1 aya kadar sorunsuz kullanıyordum ama şu bilet alımlarına komisyon getirdiklerinden beri ödeme ekranında hata veriyor. Gecen sinema salonda gişeden bilet alırken de aynı hatayı vermiş kart bilgilerini uygulamaya tekrar girince sorun geçmişti ama dün akşamdan beri ileri tarihli bilet alımında defalarca denememe rağmen hata verip duruyor.

İstanbul'a gelirsem ve yer bulursam uygulamadan bilet alıp IMAX de izlerim diyordum ama İstanbul'a gelişim 10 Nisandan sonrasına kaldı ve o kadar bekleyemem filmi izlemek için. Ondan bizim şehir de normal 3D giderim dedim ama bilet alamıyorum. Akşama kadar sorun düzelmezse mecbur uygulamayı kullanmadan normal kredi kartı ile bilet alacağım. Sinir oldum dünden beri.

Komisyon bilgi kısmında ön ödemeli kredi kartı ile sadece ödeme yapılabilir denmiş. Onu deneyim dedim ama banka o karta para aktarmak için 9 TL para istiyor. 2 TL için 9 TL para ödemek zorunda kalmak saçmalık.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de sürekli sinemiayı önerirdim,şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım ama bu ay hata verip durdu. Geçen yeni sisteme geçildiğini bilmiyordum,yanımda da kart yoktu normal gişeden almak zorunda kaldım.avengersa da ileri tarihli bilette hata veriyordu salon dolmaya başlayınca başka kartla almak zorunda kaldım.film başına 4-6 tl almaları da saçma olmuş.
    5 nisana kadar 3 hakkım var ama inşallah kullanabilirim.Bu ay bitince iptal edicem sanırım.artık film başı 5 6 tl fark olmaya başladı bunun için de değmez gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 20 Nisan 2019; 11:47:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Aynen ben de sürekli sinemiayı önerirdim,şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım ama bu ay hata verip durdu. Geçen yeni sisteme geçildiğini bilmiyordum,yanımda da kart yoktu normal gişeden almak zorunda kaldım.avengersa da ileri tarihli bilette hata veriyordu salon dolmaya başlayınca başka kartla almak zorunda kaldım.film başına 4-6 tl almaları da saçma olmuş.
    5 nisana kadar 3 hakkım var ama inşallah kullanabilirim.Bu ay bitince iptal edicem sanırım.artık film başı 5 6 tl fark olmaya başladı bunun için de değmez gibi.
    2 yıllık üyelik almıştım gecen sene 14 ayı filan doldu. 9 ay taksit ile ödedim parasını. Böyle bir hata devam ederse bende iptal ederim büyük olasılıkla gerçi iptal etmeme de gerek yok kendi isteseler bile üyeliğimi uzatamazlar çünkü sanal kredi kartı ile almıştım yani kartta para olmadan üyelik uzatma şansları yok . Facebook dan mesaj attım okunmuş görünüyor ama cevap yazmadılar.

1 yıllık alacaktım aslında ama 1 yıllık üyelik aylık o zamanlar 30 kusur TL di bana uygun gelmemişti çünkü bizim burada zaten bir bilet 15 TL filandı. Ayda 2 defa gitsem kafa kafaya geliyor zaten. 2 yıllık da ise aylık 20 TL di ve o daha uygun geldiğinden bana onu tercih ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 20 Nisan 2019; 12:2:7 >

fake

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kendimi tutuyorum seyretmemek için, bugünü saymazsak burada 4 gün kaldı filme gitmeme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shaken not stirred S kullanıcısına yanıt
    fan yapımı

İzleyebilirsin

• quote:

biletinial.com dan kredi kartıyla bilet alayım dedim. cinemapink den ama 2 kişilik koltuktan 2 bilet almalısınız diyor oysa bileti alacağım koltuğun diğer kısmında yer yok yani bilet satılmış. Ben bilet satılmamış kısmından bilet alayım dedim ona izin vermiyor. O satılan yerden bileti alan nasıl almış cidden merak ettim. Gişeden mi aldı diyeceğim ama bizim burada bildiğim kadarıyla gişeden ön bilet satışı olmuyordu.

Doğa ötesi güçler filme gitmemi istemiyor diye düşünmeye başlıyorum.

• İzledim keşke olsa be süper olur SS ve F4 gelir fakat F4 ü hiç sevmem onların yerine X-Men gelse tadından yenmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shaken not stirred S kullanıcısına yanıt
    ss, galactus gelirse belki space punisher hulk'ı işlerler

Hulk zaten banner kontrolünde, hikayeyi işlemek zor olmaz

Hadi ya şansa bak

• quote:

Hadi ya şansa bak
    Son 2 haftadır herkes aynı sorunları yaşıyormuş. Face ve Twitter da bir çok mesaj var hatta android markette de yazanlar var. Bir kaç kişiye bizle iletişime geçin diye mesaj atmışlar. Herkes bu sorunu yaşadığına göre sorun büyük demek ve bu durumda sorunu düzeltmeleri gerekirken bizle iletişime geçin demeleri cidden rezillik.

1 saat önce Tiwitter dan dm atın demişler birine de bende deneyim dedim dm attım bakalım geri dönecekler mi. Bu kafayla bunlar Türkiye de bir daha zor üyelik satarlar.

Bu arada sinemia da bu yeni başlayan komisyonlarla ilgili kural kısmına baktımda ön ödemeli banka kartlarıyla yapılabilir şeklinde bir madde gördüm. Cidden bundan kaynaklı bir olaysa bu bilet alamamak koca bir saçmalık çünkü bankadan ön ödemeli kart talep edince karta para yatırmak için yatırılacak paranın %10 kadar ek bir ücret artı 9 TL de ayrı bir ücret istiyor banka.

Bu resmen sinemia kullanmayın demek gibi bir şey. Çünkü neredeyse bir bilet parasına denk geliyor benim için böyle bir şey yapmak. Bizim burada sinema bileti 16 TL gibi bir şey şuan.

Sinemia dan ön ödemeli kart ile komisyon ödeyerek bilet alacaksam bana komisyonun maliyeti de bir bilet parasına denk gelir. Umarım bilet alamama sebebim bu değildir eğer buysa kusura bakmasın ama Sinemia Türkiye ofisi bu kafayla yakında kapanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 20 Nisan 2019; 14:25:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Sanmıyorum post credits de yeni hero gösterilcek diye bir açıklama yapılmışdı

Alıntıları Göster
    videoda kim var izlemedim
  • Twitter dan destek kısmına ulaştım. Ekran kaydı ve mail adresi istediler. İlgili birimlere durum iletildi bir süre sonra tekrar deneyin dediler.
  • İw ne kadardi jenerikleri cikartinca ?

• Şu bilet muhabbetleriniz baydı be kardeşim. Banane lan senin aldığın biletten. Bilet konusu açın orda konuşun.
  • quote:

https://www.sinemia.com/appfeedback buraya sorunu ingilizce yazınca sorun çözülüyor demiş biri sinemia uygulaması içinde bir filmle ilgili yorum kısmında. Denedim bakalım ne olacak

Sorunlarınız bana enterasan geldi çünkü Sinemia'nın istediği maksimum hizmet bedeli 2.99 ₺. ön ödemeli karta para yatırmada 9 tl komisyonu da ilkkez duyuyorum. Ben en para kullanıyorum ve gayet hiçbir ücret ödemeden Sinemia hizmet ücretini ödeyebiliyorum. Çalıştığınız banka ile ilgili bir sorun olsa gerek? ayrıca önceki mesajda yazdığınız Cinemapink çiftli koltuklardan tek koltuk alma işlemi sadece gişelerden yapılabiliyor ve gişeden de ön satış var.
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.