Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.249
Cevap
36
Favori
376.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar niye sızıntıları izliyorsunuz ki? filmin ne zevki kalacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Sızıntıları izleyenlere bir soru

Çoğu spoilerda hulkun eldiveni giyceği ve bu nedenle kolu kopacağı yazıyordu, eldiveni giydiğini gördük ama kolu koptumu ben anlayamadım acıkcası, o eldiven sahnesinden sonra az da olsa yine gördük hulk u ama kolu normal gibimiydi sizce

kolunun kopması olayını bilmiyorum ama bence acıya dayanamayıp çıkaracak eldiveni

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Sızıntıları izleyenlere bir soru

Çoğu spoilerda hulkun eldiveni giyceği ve bu nedenle kolu kopacağı yazıyordu, eldiveni giydiğini gördük ama kolu koptumu ben anlayamadım acıkcası, o eldiven sahnesinden sonra az da olsa yine gördük hulk u ama kolu normal gibimiydi sizce

Snap ile silinenleri, eldiveni kullanarak geri getireceği söylentisi var. Muhtemelen doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Snap ile silinenleri, eldiveni kullanarak geri getireceği söylentisi var. Muhtemelen doğru.

Alıntıları Göster
    evet onu bende duydum okudum ancak

son savaş sahnesinde gördükki sadece snap değil ondan önce ölenlerde geri dönmüş, zamanla bir oynama var gibi yada ruh taşının böylede bir gücü olurmu bilemem

• evohan kullanıcısına yanıt

Bunun hakkında 2 farklı yazı okudum:
    Birisi snap yapıyor kolu gidiyor ama sonra iyileşiyor,
    Diğeri ise koku kopuyormuş, stark yeni bir kol yapıyormuş hulk için.
    2.cisi olursa saçma olur bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • carsamba gecesinede seans koymuslar

• Sonradan ektra çekim yapıp filmin değiştirdikleri kısımları oldu, muhtemelen zaman çizgisini değiştirip xmen filmlerine giriş için zemin hazırlayacaklar.
  • xyro kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediğini görünce, Çarşamba gece 12'de bilet aldım.
    Bu yüzden önceki aldığım biletler boşa çıktı.
    Bursa Sur Yapı IMAX salonunda perşembe 21.15, I 17-I-19 arası biletleri almak isteyen yazabilir. Diğer türlü iptal edeceğim boşa gitmesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OctaCore -- 19 Nisan 2019; 20:6:3 >
  • Önsatıştan dolayı bilet bulamayanlar tekrar kurcalasın, perşembe ilk günkü saat 13:45 seansı full doluydu, bi kontrol ediyim en kral yerden 2 koltuk boşalmış, anında kaptım
  • Az kaldı dayanın...
  • Sinemia kullanıp bilet alabilen var mı? Defalarca uğraştım ileri tarihli bilet almak için ama 2 TL komisyon ödeme kısmında hata verip duruyor.

Kredi kartından 2 defa 1 TL çekmiş. O geri döner mutlaka ama hata vermesi canımı sıktı.
  • Endgame gelinceye kadar Infınıty War ile Thor ragnarok filmlerini izledim ve şöyle birşey fark ettim,

Loki ile Thor Hela ile Bifrostta savaşırlarken Loki Thordan 15 saniye önce sakaara düşmesine rağmen, Loki ile Thor karşılaştığında "ben buraya haftalar önce geldim" diyordu. Bifrostta dünyadan ışınlanırken geçen 15 saniye = en az 2 hafta oluyor. Buraya kadar sıkıntı yok. Fakat hulk 2 yıldır sakaar'da. Filmdeki bu zaman sürecini ele aldığımız zaman dünyada 2 yıl geçtiğinde = sakaarda 15 sn 2 hafta olarak hesaplarsak 1 dakika 8 hafta yapıyor. 2 yılı 730 gün olarak ele alırsak 43800 saat yapıyor. 4380 saat= 2628000 dakika yapıyor. 2628000 x 8 = 21024000 haftadır hulk sakaar gezegeninde oluyor. 5.256.000 yıla tekabül ediyor. Bu verilerime göre hulk en az 5.256.000 yıldır sakaarda ve dövüşüyor. Burada filmde büyük bir hata oluyor. 5.256.000 yıldır sakaarda hulk olarak geziyor. Bu durumda artan öfkesi her 1 kere olsa, base halinden 5.256.000 kat daha güçlü,dayanıklı,hızlı olması gerekiyor.Avengers 1 de Hulkun yaşı 2 oluyordu. Bu filmde ise 5.256.002 yaşında. Ölümsüz olduğunu biliyoruz zaten. Bu durum karşısında ne Thor, ne de thanos durabilirdi. Burada kafam çok karıştı. Fakat filmdeki konuşmalara göre ve filmdeki verileri göz önüne alırsak hesaplarım doğru. Bu konu hakkında yorumu olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OctaCore -- 19 Nisan 2019; 22:35:17 >

• OctaCore kullanıcısına yanıt
    Bazen o kadar ince düşünmemek gerekir

O kadar düşüneceksek daha onlarca durum çıkar

Ve virgül kullanmanızı tavsiye ederim, okurken bir ara kopyalayıp, kendim virgül atıp okuyasım geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cuma gece 00.00 Seansına bilet aldım gece 3 de çıkarız sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

Cuma gece 00.00 Seansına bilet aldım gece 3 de çıkarız sanırım
    3 olsa gene iyi 3.30'Da Çıkarsın Mola arası,Reklam arası derken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megaprince -- 20 Nisan 2019; 0:20:17 >
  • Sızıntı olan video instagrama düşmüş yine istemeden bir sahnesini gördüm. Bıktım artık vallahi.
  • İlk trailer ne güzel kasvet karamsarlık kokuyordu sonraki çıkan her şey hazırlancaz tokadı basacaz kıvamında lütfen Russo biraderler hepsi birer yanıltma olsun avengers kazanmak zorunda değil öldürün herkesi ve efsane olun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Benimde aklıma o geldi ama tabii ki böyle bir şey hayal...
  • Arladaşlar birde geçen gün avenges end game after credits diye bir video izlemiştim, fake gibi görünüyordu aslında ama şuan bidaha bulamadım o videoyu, after credits de sızdı ve hemen toplatıldı diyor da bazı yerler bilemedim

• Post ctedits sahnesi olduğu söyleniyor gerçek gibi dikkat

https://youtu.be/Wweq8zir8Z0

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.