Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.250
Cevap
36
Favori
376.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bu da olasılıkların içinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

kimsede demiyorki sızıntı video çekilmiş sonradan silinmiş sahneler olabilir..çünkü bu film defalarca sahne sahne çekildi
    düşük bir ihtimal ama keşke öyle olsa. filme girince bambaşka bir film görsek efsane olur. + olarak yüzyılın trollemesi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

düşük bir ihtimal ama keşke öyle olsa. filme girince bambaşka bir film görsek efsane olur. + olarak yüzyılın trollemesi olur

Alıntıları Göster
    Trolleme olsa videoyu her yerden kaldırma gayretine girmezlerdi sanırım.
  • Troll gibi bir şey olduğunu düşünmesem de sızan sahneler her zaman kaldirilir zaten,kaldırmasa bir gariplik oldugu troll olabilecegi anlasilirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

5 dakikadan bile anlıyorsun ne olduğunu
    Çok bariz belli ne olacağı, filmin sonunda Thanos’u hapis edecekler bir yerde. Muhtemelen, Adam Warlock muhabbetleri geçebilir. Gelecekte geçecek bir savaş, mind gem etkisinde olan Avengers göreceğiz. Kaptan sayesinde Mind Gem etkisinde olduklarını anlayacaklar. Benim tahminlerim bunlar

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt

2-3 ay önce yazmıştım, bir yerde:
    Thanos avengersı zihin taşı ile yönlendiriyormuş ve hulk bunu farkediyormuş. Dediğiniz okuduğum ile uyuşuyor.
  • Beyler sızıntılarda loki ile ilgili bir sahne var mı ? Sadece ben mi hayranım bu karaktere ? Captain çöp geliyor bana onun yanında :D
  • Bence bizim ekip taşları aldıktan sonra, geçmişe dönüp orada kalmayı tercih edecekler.
  • Drxl kullanıcısına yanıt
    İron manin denediği kalkan ne öyle ? Bir de ilk defa değişik bir şey görmüş gibi neden şaşkın acaba ?
    Sizintilardan spoiler vermeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Avengers: Endgame (2019)

Şekil olarak bununla aynı ama bakalım ne özellikleri olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Çok bariz belli ne olacağı, filmin sonunda Thanos’u hapis edecekler bir yerde. Muhtemelen, Adam Warlock muhabbetleri geçebilir. Gelecekte geçecek bir savaş, mind gem etkisinde olan Avengers göreceğiz. Kaptan sayesinde Mind Gem etkisinde olduklarını anlayacaklar. Benim tahminlerim bunlar

Alıntıları Göster
    Adam Warlock'un en az 3-4 senesi var bence.Mind gem etkisi altında olduklarını anlama olayına ben de katılıyorum daha önce işlemişlerdi böyle bir şeyi buraya da yansıtırlar bence ki çocuklar eğlenebilsin

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Şaşkın olmasını ancak sızan sahneyi izleyerek anlayabilirsin

yeni yeni bir sürü teknolojisi var. Ona bakmamak lazım

• O zaman ya wakandadan yeni teknolojiler aliyor ya da şu zaman olaylari yüzünden

• İron manin zirhi hakkında konusmusken ayni zirhlari cap, karadul, hawkeye falan giymesi gerekmez mi ?
    Tek kurşunla olebileceklerken thanos karşısına çıkıyorlar etrafda o kadar sarapnel, tas mas dolaniyor bi de

• Sızintı ile ilgili spoiler yemekten rahatsız olmadim ama

Thanos'u captain america ya dovdürmeleri ve mjolnir ile.birlikte finalde önplana cikmasi rahatsiz etti sadece. Finali Thor gibi birisinin yapmasini isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Adam Warlock'un en az 3-4 senesi var bence.Mind gem etkisi altında olduklarını anlama olayına ben de katılıyorum daha önce işlemişlerdi böyle bir şeyi buraya da yansıtırlar bence ki çocuklar eğlenebilsin

Alıntıları Göster
    Adam Warlock artık evrene girmesi lazım, en azından Origin olarak The End'e tamamiyle gönderme yapılır. Yeni Phase düzeni kurulduğunda en azından Before Adam, After Adam şeklinde IG olayını ve Living Tribunal gibi karakterleri sinemaya daha rahat aktarırlar. Dediğim gibi bir grup üzerinden gidilecekse Fantastik Four grubunu tamamiyle düzgün, soft bir şekilde aktarıp ardından büyük eventleri aktarsınlar. Yanlış mıyım?

• doctor strange i tekrar dan izledim.
    Sonunda mordo bu yaptığının bir bedeli olacak diyor. Acaba bu bedel thanos mu? Egerki dormammu dünya yi kendi boyutuna alsaydı thanos birşey yapamayacak miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkusuzkahraman86 -- 19 Nisan 2019; 2:22:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

İron manin denediği kalkan ne öyle ? Bir de ilk defa değişik bir şey görmüş gibi neden şaşkın acaba ?
    Sizintilardan spoiler vermeyin.
    Saf enerjiden olabilir. The Avengers filminde çatıdaki geçiti açan makinede bunun renginde bir kalkan ile korunuyordu.

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.