Şimdi Ara

AVEA WOOPS YEPYENİ FATURASIZ PAKETLER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
7
Favori
16.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesap yaptım, 50 liraya yaklaşık 700 dk heryöne, 500 Sms, 3 gb'da net tanımlayabiliyoruz

quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

1000dk 1000sms 4gb 27tl varken bu kampanya

Hocam referans olursanız bizde faydalanalım, herkes EGM'li bulamıyor

quote:

Orijinalden alıntı: chromlover

ömrü hayatım boyunca 500 sms atmamışımdır. whatsapp dururken ne sms'i?

Whatsapp kaç senelik? Whatsapp'dan önce sms kullanmıyorsan, Whatsapp'ı neden kullanıyorsun?

• Taraftar hatlılar bundan yararlanabiliyor mudur? Şampiyon taride de taride içi 2000 dakika var. Bu paket tam benlik o yüzden.

Lakin 25 işini çözmek lazım. Bir yolunu bilen var mı? Hat benim üstüme.
  • AVEA pişmanliktir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafama Göre 500 paketinde 500 dönüşen dakika, Kafama Göre 800 paketinde 800 dönüşen dakika sunuyorum.
    Kafama Göre 500 paketinde en fazla 1 GB cepten internet, Kafama Göre 800 paketinde en fazla 3 GB cepten internet kullanılabiliyor. Her yöne dakika ve her yöne SMS için herhangi bir üst kullanım limiti bulunmuyor. Yani Kafama Göre 500 paketindeki 500 dönüşen dakikayı sadece konuşmak için kullanırsan en fazla her yöne 500 dakika, Kafama Göre 800 paketindeki 800 dönüşen dakikayı sadece konuşmak için kullanırsan en fazla her yöne 800 dakika konuşabilirsin. Dönüşen dakikalarını sadece mesajlaşmak için kullanmak istersen Kafama Göre 500 paketindeki 500 dönüşen dakikayı en fazla her yöne 10.000 SMS göndermek için, Kafama Göre 800 paketindeki 800 dönüşen dakikayı ise en fazla her yöne 16.000 SMS göndermek için kullanabilirsin.
    Kafama Göre 500 paketinin ücreti son 30 gün içerisinde numara taşıyarak veya yeni hat alarak Avea’nın bireysel faturasız tarifelerine geldiysen ayda 20 TL oluyor. Avea’nın mevcut faturasız müşterisiysen pakete kaydolan ilk 50.000 kişi arasıydaydan 20 TL, ilk 50.000’i kaçırdıysan 25 TL oluyor.
    Kafama Göre 800 paketinin ücreti ise herkes için 30 TL.
    Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

• yıkılan paket bitirilmese bari 23 tl ye tum ihtiyaçlarımı görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

yıkılan paket bitirilmese bari 23 tl ye tum ihtiyaçlarımı görüyorum

+1 aveaya geçtiğimde yapmıştım hala kullanıyorum aynı tarifeyi. Fazlasıyla karşılıyor ihtiyaçlarımı.

• Avea kendi kullanıcılarına ne zaman düzgün bir paket çıkardı ki.. sürekli transfer ile gelene..
  • #berk # kullanıcısına yanıt
    mobil öğr mobil avea olacak şartlarda var

• quote:

Orijinalden alıntı: alien.007

quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

yıkılan paket bitirilmese bari 23 tl ye tum ihtiyaçlarımı görüyorum

+1 aveaya geçtiğimde yapmıştım hala kullanıyorum aynı tarifeyi. Fazlasıyla karşılıyor ihtiyaçlarımı.

Mevcut tarifeniz bitirilemez.

• Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 sn, cepten internetin ücretlendirme periyodu 100 KB.

Bu çok kötüymüş. Özellikle internete sık girenler için 1-2 gb ın nasıl bittiğini anlayamayabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezone00

Avea kendi kullanıcılarına ne zaman düzgün bir paket çıkardı ki.. sürekli transfer ile gelene..

Transfer sart değil avealı olanlarda alabiliyor. Bugun kaydoldum 500luk pakete, kullanıyorum.
  • Ucretlendirme periyotlari cok yuksek hem dk hem data icin

• Gül gibi ptt 14 lük tarife varken ne gerek var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melange -- 22 Aralık 2013; 17:37:18 >
  • Bu atılımlar güzel ama şu anki altyapı ile Avea'lı olmak tam bir eziyet.
  • internetin 1kb bile kullanılsa 100kb sayılması hiç hoş olmamış. bi mail kontrolü yapılsa hop gitti 100kb. bunda 3gb internet neredeyse 1gb internete denk gelicekmiş gibi gözüküyor.. askıya aldım geçmeyi
  • vallahi dakika ve data periyodu beni korkuttu şimdi benim veri bağlantım hep açık arkada olan widgetlar var(hava durumu falan) facebook messenger var whats app var bunlar için hep açık şimdi ben her ekran tuş kilidini açınca widgetlar interneti kullanıyor her tuş kilidini açtığımda 100 kb sayacaksa bu paket bana hayatta yetmez diğerlerinin 1 gb tı bunun 3 gb tına bedel olur bencede
  • Donanımhaberde ilgili konuya yazdım silmişler, reklam için objektifliğimiz kayıp mı ediyoruz?!?!?
    Avea bilinçli tüketici sevmiyor. Önceki sözleşmede olmayan maddeyi ekleyip burda yayınlamıştım silmişler

AVEA WOOPS YEPYENİ FATURASIZ PAKETLER AVEA WOOPS YEPYENİ FATURASIZ PAKETLER

Brinci fotoda bana 500 küsür fatura çıkardıktan sonraki şartname, ikincide de ben abone olduktan sonra printscreen yaptığım şartname. Kırmızıyla aradaki farkı görebilirsiniz..12 ay sonra taahhüt bitince paket iptali diye birşey yok. Avea 12 aydan sonra bana 500 küsür fatura gönderdi.. Uyanık olun kaptırmayın coluk cocugunuzun helal nasibini...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: Evren Küçük

quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Avea faturasız 1gb net+5000 heryöne+500 heryöne=19 lira+telsiz kullanım ücreti de ödemiyorum

Kişiye özel bir tarife mi? Kullanım koşulları nedir? aynısına 30 TL ödüyorum galiba.

Kişiye özel değil hocam da zamanında avea böyle bir kampanya yapmıştı biz de ondan yararlanıyoruz işte.

Neyin havasini yapiyorsunuz peki?

• 500 DK Her Yöne + 1000 SMS Her Yöne + 1 GB İnternet o bile her yöne :P = 19 TL Vodafone 3G'si de Avea'nın bazı tarifleri gibi 1MBit sınırlı değil. 10-15 MBit görüyorum :)

Eski Bir tarife ama beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 23 Aralık 2013; 21:46:02 >
  • Daha önce 28 TL'ye Süper 3'lü paket kullanıyordum. Aylık ortalama 200-250 dakika, 100 sms ve 600-700 mb internet kullanıyordum. Bu paket benim açımdan süper oldu. 20 TL'ye tüm bu ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.