Şimdi Ara

AVEA WOOPS YEPYENİ FATURASIZ PAKETLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
7
Favori
16.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genç tarifeyi secersek 30lira yuklemeye 120 dakika gelmiyor mu?yine aran kazanmadan 30 dakika gelmiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: Evren Küçük

quote:

Avea faturasız 1gb net+5000 heryöne+500 heryöne=19 lira+telsiz kullanım ücreti de ödemiyorum

Kişiye özel bir tarife mi? Kullanım koşulları nedir? aynısına 30 TL ödüyorum galiba.

Kişiye özel değil hocam da zamanında avea böyle bir kampanya yapmıştı biz de ondan yararlanıyoruz işte.

garip bir durum ben aynısına 23 tl ödüyorum bu yıkılan paketti 19 tl idi sonradan 23 tl yaptılardı sizinki de bu değil mi? tarifenizin ismi nedir? kişiye özel olmadığına eminmisiniz çünkü tüm yıkılanları 23 tl yaptılar diye biliyorum?

Belli bir tarihe kadar üye olanlar 19 bir gün sonrasından itibaren olanları 23 yapmışlardı ve çok tartışıldı bu konu.Bahsettiğiniz tarifeyi kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rock_starr

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

355 dk + 100 sms + 700 mb = 20 tl
    süpermiş valla , ah bi de çekse

+1 çekse tadından yenmez

Valla geçende cevahirde rastladım birine. İşte o da çekmiyor dedi ( Not illa ki çekmeyen yer var tabi. Turkcell in de çekmediği yer var istanbulda. ) yavaş falan. Orada gözünün önünde Youtube dan 20Mbit hız ile video indirdim. Aynı yerde Turkcell 4 te 1 hızı anca verir. İş yerinde 15Mbit ile indiriyorum. Turkcell 3Mbit.

Yani çekmediği bir yerde iseniz gerçekten çok şey kaçırıyorsunuz. El mahkum TRcell kazık fiyatlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Avea faturasız 1gb net+5000 heryöne+500 heryöne=19 lira+telsiz kullanım ücreti de ödemiyorum

Kişiye özel bir tarife mi? Kullanım koşulları nedir? aynısına 30 TL ödüyorum galiba.

Kişiye özel değil hocam da zamanında avea böyle bir kampanya yapmıştı biz de ondan yararlanıyoruz işte.

garip bir durum ben aynısına 23 tl ödüyorum bu yıkılan paketti 19 tl idi sonradan 23 tl yaptılardı sizinki de bu değil mi? tarifenizin ismi nedir? kişiye özel olmadığına eminmisiniz çünkü tüm yıkılanları 23 tl yaptılar diye biliyorum?

Belli bir tarihe kadar üye olanlar 19 bir gün sonrasından itibaren olanları 23 yapmışlardı ve çok tartışıldı bu konu.Bahsettiğiniz tarifeyi kullanıyorum.

bize değmemiş demek hocam yahu aslında fazla geliyor mesajları 10 tane akdarını kullanıyorum internette 50 mb falan anca dak desen o bile fazla geliyor. ama şu var bazende ihtiyaç oluyor kullanıyorsun.. duruma göre değişir hatunla mesajlaşırsın falan ailenle görüşürsün derken bir bakmışsın bitmiş ama 19 olaydı iyiydi

• quote:

Ben de 23TL ye 500dk Heryöne + 2000SMS Heryöne + 2GB AKN Sınırsız İnternet kullanıyorum.

Üstelik 3 ay kadar da yanlış fatura kestiler sanırım. 3.5TL mi ne fatura geldi. Bu ay normale döndü. Net paketi 4GB yapmanın ucuz bir yolunu arıyorum.
  • turkattack T kullanıcısına yanıt
    hocam uyarı için sağolun. Ilk mesaj da bütün sorularınızın cevabını yazdım :)

• tam ihtiyacım olan paket 30 tlye 3 gb internet turkcellden geçmeyi düşünüyorum ciddi ciddi ama turkcellde neti daha bugün yeniledim öbür aya kaldı artık
    edit:Ben olayı anlamadım bu 800 dakika olan pakate geçtikten sonra bu 3 gb internetifalan nasıl yapacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 21 Aralık 2013; 19:48:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

eleştiriye açık olmak. Ilk mesajdaki üslubunuza bakarsanız kimse öyle bir eleştiriyi istemez hocam. Önce bir kendine bakmak lazım karşı tarafı suçlamadan önce.

İnsan birbirini tanımayınca öyle algılamanız normal. Yazılı iletişim kurulan bir ortamda insanların birbirini tam olarak anlamasını zaten beklememek gerek. Diğer mesajlarıma bakarsanız üslubumun abartılı algılanmaması gerektiğini anlayabilirsiniz. Sizi suçlamıyorum. Sadece eleştirilere açık olmak gerekir diyorum. Üslubumu sert olarak algıladıysanız kusura bakmayın. Bu konuda siz de beni eleştirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkattack
    Anlamadıgım olay şu ülkemizde 13-25 yaş arası tc kimlik numarası bulmak çok mu zor?
    Bu paketi kullanmak için hat sahibinin 25 yaş altında olması gerekmiyor,25 yaş altında birinin tc kimlik numarasını vererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
    Vodafone freezone,turkcell gnctrkcll'de durum aynı.

İllegal işler ülkemizde gayet doğal karşılanıyor haklısın.
  • Fiyatlar iyi bir de çekse daha iyi olacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkattack
    Anlamadıgım olay şu ülkemizde 13-25 yaş arası tc kimlik numarası bulmak çok mu zor?
    Bu paketi kullanmak için hat sahibinin 25 yaş altında olması gerekmiyor,25 yaş altında birinin tc kimlik numarasını vererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
    Vodafone freezone,turkcell gnctrkcll'de durum aynı.

İllegal işler ülkemizde gayet doğal karşılanıyor haklısın.

İllegal degil.
    Vodafone'nun forumunda adminler data fiyatlarından. Şikayetçi olan abonelerine 25 yaşin altında bi kişinin tc numarasınıyla freezone'a kayıtlı olmalarını tavsiye ettiklerine göre
    Ve woops'un tanıtımında 25 yaşın altında ve kendini genç hisseden 30lu yaşlarda kişiler hedef kitlesi olarak gösterildiğine göre illegal olmuyor?

• tarife mantığı güzel ama 30tl olana indirim gerekir

vodafonedan 500dk heryöne(30tl yüklersem 620oluyor) 5000sms 1gb internet alıyorum 25tl ödüyorum dk bitiyor toplam max 100sms kullanıyorum internette 500mb filan boşa gidiyor sıfırlanıyor böyle bir tarife sisteminde onları dakika olarak kullanabilirim

kendime hesap yaptım karşılaştırma için size de yazıyım 20tl olan paketi alırsam 414dk 100sms 400mb internet alıyorum
    30tl olanla 710dk 100sms 400mb veriyor

hmm biraz daha dakikaları artırmak istediğimde interneti azaltıp kullanılabilir ama daha cazip tarifeler gelebilir beklemek lazım
  • Evren Küçük kullanıcısına yanıt
    problem yok hocam.olayı tatlıya bağlayalım. Kusura bakmayın sizde yanlış anlaşılma olmasın. Ayrıca ilk mesaj a farklı bir kombinasyon ekledim ona mutlaka bakın işinize yarayabilir.

• çok çok iyi bana göre.

ben şu an süper üçlü paket kullanuyorum 28tl veriyorum 1gb internet 500sms 500dk ama ben ne 500 sms kullanıyorum ne 500dk, internet ağırlıklı bir paket arıyordum. bu pakete 30 tl verince şu şekilde kullaanbiliyorum: 200dk, 40 sms, 2900mb internet. bu dakikalar her yöne geçerli dakikalardır heralde? sırf avea içi ise bir anlamı olmaz ozaman.

tarifemizi mobil avea'ya geçirsek direk faydalanabiliyoruz sanırım yaş olayına bakılmadan doğrumu anladım?

edit: şimdi baktım tarifem: Mobil Ogrenci Pack Tarifesi imiş. süper üçlü paketim ocak ortası biticekmiş direk geçerim buna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theshiver -- 21 Aralık 2013; 21:53:23 >
  • Konuşma için alacaklar uzak durmalı. 500 dakika değil resmen 50 aç kapa olmuş. Bize gitmez.

Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 sn, cepten internetin ücretlendirme periyodu 100 KB.
  • hocam iyi d,iyorsunda aveanın neti çok yavaş,paket olarak verdikleri internette 3g hızı 2 mgbt bulmuyor.anca 19 tl ye 1gb alacaksın ki öyle iş görebilesin.ama yine bilgi için eline sağlık
  • Tarifeler iyi ancak pttcelldeki gibi internet limitsiz değil.

• of turkcell of bi yapamadın şöyle bi kampanya
  • 1000dk 1000sms 4gb 27tl varken bu kampanya

• 3Gsi de hizli olsa biraz harika olacak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.