Şimdi Ara

AVEA WOOPS YEPYENİ FATURASIZ PAKETLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
7
Favori
16.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her ay turkcell bis paketine 18-20 lira arası ödeme yapıyorum sadece 1 gb internet bu çok iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

Evet arkadaşlar Avea gençlik platformu WOOPS yeni 2 tane paket çıkarmış. Turkcell bana uyan paket tarzında yapılmış daha avantajlı şekilde
    www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/kafama-gore-paketler
    Lütfen inceleyin detayları.

Dakika ve SMSler her yöne mi?

Eğer öyleyse abartısız gördüğüm en iyilerden biri! (30 liralık olanı)

• 20 liralik 500 dakika paketi için
    1dakika 4 kuruş, 1sms 0.2 kuruş,1mb data.0.8 kuruş

Yani
    100 dakika 4lira,1000sms 2 lira,500 mb internet 4 lira olarak ücretlendirilmiş

30 liralik 800 dakika paketinde fiyatlar yaklasik yuzde 6 daha düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

355 dk + 100 sms + 700 mb = 20 tl
    süpermiş valla , ah bi de çekse

+1 çekse tadından yenmez
  • ömrü hayatım boyunca 500 sms atmamışımdır. whatsapp dururken ne sms'i?
  • Evren Küçük kullanıcısına yanıt
    GENÇLIK PLATFORMU ve DETAYLI INCELEYINIZ diye yazdım arkadaşım bu trip niye anlamadım?!

• quote:

GENÇLIK PLATFORMU ve DETAYLI INCELEYINIZ diye yazdım arkadaşım bu trip niye anlamadım?!

Trip değil. Sana özel de değil. Detay vermeden sıcak fırsatlarda paylaşım yapılmasına kızıyorum. Biraz daha detay verilse çoğu kişi boşuna tekrar tekrar araştırmayacak.
  • İçinde faturalı paketler de mevcut. Dönüşemiyor ama birbirine.... Faturalılarda dikkatimi çeken İnternet sms konuşma 250'şer den 21 TL idi.. Faturasız dönüşebilen 20 TL de ise 250 dk 260 sms ve 1 GB internet kullanabiliyorsunuz ve 500 dolmuyor daha
    fazla mesajlarla konuyu kirletmeyelim. Baktınız bitti işinize yaramıyorsa diğer fırsatları inceleyin. Sadece siz karşı çıkmışsıniz bu duruma. Demek ki insanlar boşa zaman kaybetmiyor. 1 dakika oturup DÜZGÜN şekilde inceleyerek! Iyi forumlar konudan çıkabilirsiniz

• quote:

fazla mesajlarla konuyu kirletmeyelim. Baktınız bitti işinize yaramıyorsa diğer fırsatları inceleyin. Sadece siz karşı çıkmışsıniz bu duruma. Demek ki insanlar boşa zaman kaybetmiyor. 1 dakika oturup DÜZGÜN şekilde inceleyerek! Iyi forumlar konudan çıkabilirsiniz

Sıcak fırsatlarda eleştiriye açık olman lazım. Kimisi sıcak fırsatı beğenmeyebilir. Kimisi başka şeyleri. Bu kadar ters anlamayabilirdin. Eleştiriye açık olabilmek lazım. Farkındaysan işime yaramıyor diye değil zaman kaybına kızıyorum. Çok az daha bilgi vererek burayı ziyaret eden binlerce insanın tekrar tekrar araştırması önlenebilir. Yapmak zorunda mısın? değilsin. Yapsaydın daha iyi olurdu. Eleştiri yapmak doğal hakkımız. Akıl vermeden önce biraz eleştiriye açık olabilmek lazım.
  • Avea faturasız 1gb net+5000 heryöne+500 heryöne=19 lira+telsiz kullanım ücreti de ödemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Avea faturasız 1gb net+5000 heryöne+500 heryöne=19 lira+telsiz kullanım ücreti de ödemiyorum

Kişiye özel bir tarife mi? Kullanım koşulları nedir? aynısına 30 TL ödüyorum galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren Küçük

quote:

Avea faturasız 1gb net+5000 heryöne+500 heryöne=19 lira+telsiz kullanım ücreti de ödemiyorum

Kişiye özel bir tarife mi? Kullanım koşulları nedir? aynısına 30 TL ödüyorum galiba.

Kişiye özel değil hocam da zamanında avea böyle bir kampanya yapmıştı biz de ondan yararlanıyoruz işte.
  • Kamu megaya gecip kurtulun ugrasmayin hic Her yöne 1000 DK + Grup içi 5400 DK + Her yöne 1000 SMS + 4 GB internet
    12 ay Taahhütlü Ücret - 27 TL'dir.

• 30 TL'ye 800 dk aldik diyelim dk SMS interneti kendimiz kullanarak mi belirliyoruz tahmini bir şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    eleştiriye açık olmak. Ilk mesajdaki üslubunuza bakarsanız kimse öyle bir eleştiriyi istemez hocam. Önce bir kendine bakmak lazım karşı tarafı suçlamadan önce.

• Avea'ya geçince 20 TL'lik olanı deneyeyim. Konu sahibine teşekkürler.
  • quote:

quote:

Sıcak fırsatlarda eleştiriye açık olman lazım. Kimisi sıcak fırsatı beğenmeyebilir. Kimisi başka şeyleri. Bu kadar ters anlamayabilirdin. Eleştiriye açık olabilmek lazım. Farkındaysan işime yaramıyor diye değil zaman kaybına kızıyorum. Çok az daha bilgi vererek burayı ziyaret eden binlerce insanın tekrar tekrar araştırması önlenebilir. Yapmak zorunda mısın? değilsin. Yapsaydın daha iyi olurdu. Eleştiri yapmak doğal hakkımız. Akıl vermeden önce biraz eleştiriye açık olabilmek lazım.

Anlamadıgım olay şu ülkemizde 13-25 yaş arası tc kimlik numarası bulmak çok mu zor?
    Bu paketi kullanmak için hat sahibinin 25 yaş altında olması gerekmiyor,25 yaş altında birinin tc kimlik numarasını vererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
    Vodafone freezone,turkcell gnctrkcll'de durum aynı.

• quote:

quote:

quote:

Kişiye özel değil hocam da zamanında avea böyle bir kampanya yapmıştı biz de ondan yararlanıyoruz işte.

garip bir durum ben aynısına 23 tl ödüyorum bu yıkılan paketti 19 tl idi sonradan 23 tl yaptılardı sizinki de bu değil mi? tarifenizin ismi nedir? kişiye özel olmadığına eminmisiniz çünkü tüm yıkılanları 23 tl yaptılar diye biliyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Kamu megaya gecip kurtulun ugrasmayin hic Her yöne 1000 DK + Grup içi 5400 DK + Her yöne 1000 SMS + 4 GB internet
    12 ay Taahhütlü Ücret - 27 TL'dir.

Hocam referans olursanız geçeriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.