Şimdi Ara

AVEA WOOPS YEPYENİ FATURASIZ PAKETLER (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
7
Favori
16.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yafess_

Evet arkadaşlar Avea gençlik platformu WOOPS yeni 2 tane paket çıkarmış. Turkcell bana uyan paket tarzında yapılmış daha avantajlı şekilde
    www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/kafama-gore-paketler
    WOOPS PAKETLERI MOBIL ÖĞRENCI VE MOBIL AVEA TARIFELERINE NUMARA TAŞIYARAK GELENLER IÇIN GEÇERLIDIR. DIKKAT ARKADAŞLAR.
    Lütfen inceleyin detayları.
    Not:. Avea ya geçiş yapacak arkadaşlar. Diğer konumda yazmıştım burada da yazayım. Avea ya numara taşıma başvurunuzu 02.01.2014 tarihinde yapın. Telsiz kullanım ücreti ödemeyin 1 yıl boyunca.
    NOT2:BU KOMBINASYON YUKARIDAKI PAKETLERLERDEN TAMAMEN FARKLIDIR.GENC AVEA TARIFESINDE OLMANIZ GEREKIYOR. O PAKETLERI ALACAĞINIZ TARIFELERI YAZDIM ARKADAŞLAR. SIZIN IÇIN IKINCI BIR ALTERNATIF HAZIRLAMAYA ÇALIŞTIM. ARKADAŞLAR HIÇ BUNLARLA UĞRAŞMAK ISTEMIYORUM DERSENİZ ASAGIDA DEDIKLERIMI YAPIN. TURKCELL VE VODAFONE DAN NUMARA TAŞIMA BAŞVURUNUZU 2 OCAKTA YAPIYORSUNUZ. AVEA HATTINIZ AÇILDIKTAN SONRA ONLINE IŞLEMLERDEN TARIFEYI GENÇ AVEA OLARAK DEĞIŞTIRIYORSUNUZ. ARANKAZAN 2014 TE DEVAM EDERSE MUTLAKA ÜYE OLUYORSUNUZ. TARIFEYI AYARLADIKTAN SONRA 30 TL YÜKLUYORSUNUZ. 120 DAKIKA HER YÖNE GELIYOR. ARDINDAN SÜPER 3 LU PAKETI 28 TL YE ALIYORSUNUZ VE HER AY ARANKAZAN DAKIKALARI DA GELIYOR. BÖYLECE AYLIK 30 TL YE
    650 HER YÖNE DAKIKA
    5000 HER YÖNE SMS
    1 GB INTERNETINIZ OLUYOR. 2 Tl DE BAKIYEDE KALIYOR. ISTEYEN BU KOMBINASYONU UYGULAYABILIR. HERKESE HAYIRLI OLSUN.

Merhaba;
    (Not:. Avea ya geçiş yapacak arkadaşlar. Diğer konumda yazmıştım burada da yazayım. Avea ya numara taşıma başvurunuzu 02.01.2014 tarihinde yapın. Telsiz kullanım ücreti ödemeyin 1 yıl boyunca. ) demişsiniz biraz detay verebilir misiniz? nasıl olcak bilmiyorum.
    teşekkürler...

• bir den ben soru ekliyim
    mesela 30 aralıkta başvursak nasıl olsa ocak 2014 e anca onaylanır
    o zamanda yırtabilirmiyiz telsiz kullanım ücretinden
  • 500 dakikayı 20 TL ye çok kolay aldım 2 dk sürdü avedaydım öncedende

MOBIL AVEA yazıp 6363’e gönderdim GECERSIZ yanıtıgeldi

Mobil öğrenci olmak gerekli

MO AVEA yazıp 6363 gönderdim 10 tl üyelik ücreti dedi kabul ediyorsan EVET yaz yazdım

500 yaz 4545'e gönder

yaşınız 25 gerekir yanıtı geldi, çocuğun TC nosunu girip cevap yolladım
    onaylandı.

26 TL kontür vardı telefonda
    6 tl kalmış yani toplamda 20 TL ye bu iş olmuş kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 24 Aralık 2013; 20:44:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet arkadaşlar Avea gençlik platformu WOOPS yeni 2 tane paket çıkarmış. Turkcell bana uyan paket tarzında yapılmış daha avantajlı şekilde
    www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/kafama-gore-paketler
    WOOPS PAKETLERI MOBIL ÖĞRENCI VE MOBIL AVEA TARIFELERINE NUMARA TAŞIYARAK GELENLER IÇIN GEÇERLIDIR. DIKKAT ARKADAŞLAR.
    Lütfen inceleyin detayları.
    Not:. Avea ya geçiş yapacak arkadaşlar. Diğer konumda yazmıştım burada da yazayım. Avea ya numara taşıma başvurunuzu 02.01.2014 tarihinde yapın. Telsiz kullanım ücreti ödemeyin 1 yıl boyunca.

merhaba hocam siz bu konularda bilgili birisiniz sorum olacaktı

1 telsiz vergisi ödememek için ne zaman taşımalıyım başvuru tarihi mi önemli yoksa geçiş tatihi mi? örneğin 29aralıkta başvursam 1ocakta geçiş yapılsa ne olur bu telsiz vergisi? bir de 2ocak yazmış bazıları bu ne başvuru tarihi mi olmalı ocak?
    2- 23tl olan woops paketi için taşımak istiyorum ancak bunu taraftar hattı yani faturasız gsmobile şampıyon tarife ile kıllanabilir miyim? sitede aksini belirten bişey yok ancak aveayı aradım mobil öğrenci tırıvırı uydurdu hiçbir yerde mobil öğrenci yazmıyo. geçmek istediğim tarife buhttp://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

• quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Taraftar hatlılar bundan yararlanabiliyor mudur? Şampiyon taride de taride içi 2000 dakika var. Bu paket tam benlik o yüzden.

Lakin 25 işini çözmek lazım. Bir yolunu bilen var mı? Hat benim üstüme.

Bende taraftar samsuncell tarifesindeyim woopsa kayıt oldum. Bir sorun çıkmadı fakat paket almadım pek sorun çıkacağını zannetmiyorum.
  • hocam 2 ocak ta numara başvuru yapıyorsunuz avea ya geçiş yapıyorsunuz. Garanti olsun. Paketler hemen bitmiyor. Yetişirsin. Bu paketler taraftar hattı ile alınmıyor. Avea mobil öğrenci tarifesine başvurman lazım. Dediğin paket in sıcak fırsatlarda konusu var daha detaylı inceleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Taraftar hatlılar bundan yararlanabiliyor mudur? Şampiyon taride de taride içi 2000 dakika var. Bu paket tam benlik o yüzden.

Lakin 25 işini çözmek lazım. Bir yolunu bilen var mı? Hat benim üstüme.

Bende taraftar samsuncell tarifesindeyim woopsa kayıt oldum. Bir sorun çıkmadı fakat paket almadım pek sorun çıkacağını zannetmiyorum.

bende aynı şekilde taraftar hattındaki 2000dk için geçmek istiyorum ancak buna bir açıklık getiremedim bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
    şu linkte mobil öğrenci diyorhttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsatPaketiYeni
    burada bimcell pocell hariç avealılar diyorhttp://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

aynı şekilde yıkılan paket döneminde bayi ve müşteri hizmetleri taraftar hattı olmaz derken arkadaşlarım çatır çatır bu paketi alıyordu.

arkadaşlar bu konuda yardımlarınızı bekliyorum eğer taraftar hattı ile birleşmiyorsa benim işime yaramayacak tarife, ona göre başka bir tarife arayacam

• quote:

hocam 2 ocak ta numara başvuru yapıyorsunuz avea ya geçiş yapıyorsunuz. Garanti olsun. Paketler hemen bitmiyor. Yetişirsin. Bu paketler taraftar hattı ile alınmıyor. Avea mobil öğrenci tarifesine başvurman lazım. Dediğin paket in sıcak fırsatlarda konusu var daha detaylı inceleyin.

teşekkürler cevabınız için, 2 ocak konusunda bilgiyi nereden aldınız kesin kaynak var mı vodafone dan taşınacam diye paket yenilemedim bir an önce geçsem iyi olacak
  • Arkadaslar telsiz kullanim bedeli odememek icin illaki 2 ocakta mi numara tasinmasi lazim o tarihte yeni avea hat alsam gecerli olmuyo mu? Bilgi verebilecek olan varsa cok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

500 dakikayı 20 TL ye çok kolay aldım 2 dk sürdü avedaydım öncedende

MO AVEA yazıp 6363 gönderdim 10 tl üyelik ücreti dedi kabul ediyorsan EVET yaz yazdım

500 yaz 4545'e gönder

onaylandı.

mobil öğrenciye geçtiğiniz için 10 yl ücret alındı hocam
  • İnternet sınırsız olacak. Hızı düşebilir ama bağlantı olacak, fark yaratmak lazım Pttcell gibi... Diğer türlü hepsi üç aşağı beş yukarı uğraşmaya değmez
  • Hocam ben bu linkteki:http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/Sinirsiz150Paketi taraftar paketleriyle sınırsız konuşmak için geçtim.
    bu linkte:http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak Süper fırsat paketinden faydalanman için Avea’nın herhangi bir faturasız tarifesinde olman gerekli ibaresi var. yani paketi almanda bir sakınca yok gibi fakat hem 2000 dakika alıp hemde bu paketten faydalanmak istiyorsan ayrıntılı olarak müşteri hizmetlerine sormanda fayda var. Tabi onlarında bilgisi varsa :) cevap verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: battaniyetuzu

quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

500 dakikayı 20 TL ye çok kolay aldım 2 dk sürdü avedaydım öncedende

500 yaz 4545'e gönder

onaylandı.

mobil öğrenciye geçtiğiniz için 10 yl ücret alındı hocam

mobil öğrenci için 10 tl aldı , sonrada 500 dakikaya yollanan mesajlada onayladı , toplamda 20 tl kesti yani 30 değil.

• beyler bu woops ta 23 tl'ye 500 dk 5000sms ve 2gb internet var ya. bu internet akk li mi yoksa kota bitince tl'lerden mi yiyor ?
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    2 gb sınırı var sonra liralardan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.