Şimdi Ara

avea dan yeni nesil uygun bir paket gibi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
3
Favori
34.435
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: befo

quote:

Orijinalden alıntı: SepetinleGel

quote:

Faturalara ne kadar vergi odeyecegiz ek olarak?

Ek bir ödeme yapılmayacaktır. 30 Liraysa 30 TL

Ama ben faturasiz avea hattimi faturali yapacagim...

Tamam sorun yok !
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Faturalara ne kadar vergi odeyecegiz ek olarak?

Ek bir ödeme yapılmayacaktır. 30 Liraysa 30 TL

Ama ben faturasiz avea hattimi faturali yapacagim...

Tamam sorun yok !

Iyiymis o halde...40 liralik tarifeye taahhutlu gecis yapayim pazartesi...kamu tarifeleriden cok daha iyi gorunuyor...tesekkur ederim

• bugün avea bayiyine sordum kız dedi ben bugün geçtim bu tarifeye..interneti çok yavaş diyo..hiç beğenmedim falan dedi..kullanan var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

bugün avea bayiyine sordum kız dedi ben bugün geçtim bu tarifeye..interneti çok yavaş diyo..hiç beğenmedim falan dedi..kullanan var mı??

Evet beyler tarifenin en can alıcı noktası burası 30 liraya 500 dk 2000 sms bi de sınırsız internet burada yolunda gitmeyen bir şeyler var o da internetin kalitesi hızı bence tarifeye atlamadan önce kullananların yorumlarına göre hareket edin sonra pişman olmayın hele ki taahhüt vermiş kişiler amann dikkat ! ! !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaero

quote:

- Yeni Nesil 1000 Ekstra tarifesinin aylık ücreti; numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea'nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL'dir. Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 50 TL, sonrasında 55 TL'dir.

Bıktım şu aveadan yemin ederim

Bu ne saçmalıktır anlamadım. 12 senelik turkcell müşteriliğinden sonra aveaya geçtim şimdi turkcell arayıp duruyor geri gelin diye. aveayada aynısını yapmak lazım.
    normalde eski müşteriye daha bi kıyak geçilir ama bunlar tam tersi.

• avea kamu tarifesindeyim bu kampanya çok cazip geçmek istedim binbir türlü zorluk çıkardılar fiyat artıyor vs.

sinirlendim şimdi başka hatta geçiyim dedim araştırdım turkcell ve vodafone da hiç güzel kampanya yok garip geldi aslında tam şuan kampanya yapmalılarki benim gibi geçmek isteyenler hemen geçsinler.

ya danışıklı dövüş var yada turkcell ve vodafone bu işi bilmiyor.
  • quote:

bugün avea bayiyine sordum kız dedi ben bugün geçtim bu tarifeye..interneti çok yavaş diyo..hiç beğenmedim falan dedi..kullanan var mı??

evet beyler benim için de en önemli nokta internet hızı.. 55 lira ödemekten bıktığımdan adslmi kapattım turkcell hattımın internetini cebimi pcye bağlayarak kullanıyorum.. mesela şuan bu yöntemle 460kb/sn download hızı görüyorum.. aveada 2gb kotasını aşmadan bu hız nedir bilgi verebilecek olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

quote:

evet beyler benim için de en önemli nokta internet hızı.. 55 lira ödemekten bıktığımdan adslmi kapattım turkcell hattımın internetini cebimi pcye bağlayarak kullanıyorum.. mesela şuan bu yöntemle 460kb/sn download hızı görüyorum.. aveada 2gb kotasını aşmadan bu hız nedir bilgi verebilecek olan varmı?

avea dan yeni nesil uygun bir paket gibi
    hız bu arkadaşım...bence baya iyi.Ben 19'luk paketteyim.1 gb. olanı kullanıyorum.

• ben avea internet ile bağlanyorum huawei x5 ile bahçelievlerde gayet iyi çekmeme sorunu ve bağlantıda yavaşlık gibi bir durum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

quote:

Az önce avea mh ile görüştüm. 3g kapsama alanının olduğu yerlerde 7mb hıza ulaştığını söyledi. Yalnız adil kullanım kotası cart curt derkene 2 gb lık kullanımdan sonra hız 128kb a düşüyor. Bilginize.

Son bir şey daha; 1000dk her yöne+2bin sms+sınırsız internet 40 lira yeni gelenlere benim gibi kullanıcılara ise 50 lira. Niye böyle diyorum müşteri kapmak için diyor. İyi o zaman bende çıkar başka şebekeye geçerim diyorum bi şey diyemiyor. Neyse işte tam saçmalık.

• Güzel kampanya ...iphone 3 gs yi blutoot ile neti paylastırmak olmasa..direk wifi gibi paylastirabilsem..hic dusunmem hemennnnnn...
  • http://www.speedtest.net/result/1840438066.png

benim şuan istanbul maltepede turkcell 3g hızım bu ve idare ediyor.. avea da en az bu hızı verebilecekse turkcell sana güle güle
  • VODOFONE nin KALİTESİ BU İŞTE..
    29 TL GELMESİ GEREKEN FATURAM 78 TL GELDİ.
    .DAHA HİÇ 29 TL ÖDEDİĞİMİ GÖRMEDİM..EN AZ 40 TL CİVARI
    BU ŞİKAYETİMDEN SONRA BALIKLAMA ATLICAM KAMPANYAYA
    şikayetimvar.com dan kopyalıyorum

Vodofone kamu hattı kullanıyorum. 1000 dakikası 29-30 TL civarı, ama ne hikmetse hiç bu rakamları ödemek nasip olmadı. Hesap kesim tarihi her ayın 15'inde. Normalde 1000 dakikalık konuşmanın %80 nini tamamlayınca uyarı mesajı geliyor. Ayrıca %100 ünü tamamlayınca da uyarı mesajı geliyor ama hiçbir zaman zamanında geldiğini görmedim. Şu ana kadar her şeye sabır dedim lakin bu gece yarısında yaşadığım olay tam bir rezalet.

15 Mart 2012 gece saat 05:11 de arka arkaya 2 mesaj geldi. Mesajların içeri aynen şunlar: "Sayın abonemiz 02 Mart 2012 tarihi itibariyle kamu tarifenizdeki 1000 dk her yöne limitinizin %80 kısmı dolmuştur." Diğer mesaj: "Sayın abonemiz 08 Mart 2012 tarihi itibariyle kamu tarifenizdeki 1000 dk her yöne limitin %100 kısmı dolmuştur." Sayın Vodofone yetkilileri nerdeyse 1 yıldır aktif olarak müşterinizim, düzenli olarak faturalarımı ödüyorum.

Kimi zaman 35 TL kimi zaman 100 TL ödediğim oldu. Para kazanmak bu kadar kolay mı? Neden insanlardan haksız kazanç sağlıyorsunuz? 02 Mart 2012 de 1000 dk hakkımın %80 kısmının bittiğinden, 08 Mart 2012 tarihinde 1000 dk hakkımın %100 kısmının bittiğinden neden 15 Mart 2012 tarihinde haberim oluyor? Tam da hesap kesim tarihinde ve üstelik gecenin saat 5'inde? Lütfen yaptığınız hatayı telafi edin yoksa hakkımı yasal yollardan arayacağımdan emin olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkan_pp.1 -- 18 Mart 2012; 0:26:47 >

• Avea nın eski kullanıcılarına 1 tane bile güzel kampanyası paketi tarifesi yok.Varsa bile 30 liradan aşağıya yok.Eğer avea ya karşı toplu hat kapattırma şikayet vs bişeyler olursa bende varım.En yakın zamanda da vodafone a geçeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mysticus

quote:

Orijinalden alıntı: blindness

Bu tarifeler halihazırdaki AVEA'lılara kazık atmıyor ki? Gayet makul sayıyorum önceki tarifelerine göre.

Detayları çok dikkatli okuyun. AVEA'lılara, "Başka operatöre geçmeme taahhüdü verirsen sana da 1 yıl ucuza vereceğim bu tarifeyi" diyor. Hatta, "ey eski avea'lı kullanıcımız, eğer tarifeyi beğenmeden taahhüd süresi içinde başka tarifeye geçmek istersen çekinme, ceza falan yok!" da diyor.

Ben beğendim. Konuşmalarımı bir ölçüp her yöne kamu ekstravari tarifemden bunun 30 ya da 40'lık paketine geçebilirim gün içerisinde.

arkadaş nerde yazıyor bu dediğin ben göremedim?geçiş hakkı var ama fazla ücret alıyor. ben kartalcell'liyim acaba beni de avealı mı kabul eder?aveadan kartalcell'e geçince sim kartı değiştirmişlerdi.

Ben ya eski detayları okudum ya da gözümde bir sorun var. Şu anki durumunda yeni Nesil tarife, eski nesil avealılara çok kazık!

Kartalcell de avea sanırım. Uzak durmayı tercih edebilirsin. Çok lanetler.

• 30 ve 40'lık tarifeler güzelmiş.
    Şuan ki abonelerine yaptığı da anlamsız...
  • avea'nın zaten hattını taşıyanlara bi kampanyası varç 500dk heryöne, 500sms her yöne 1gb internet. bence piyasadaki en kral tarife. hemde 19 lira.
  • Avea kullanicisiyim fakat inat ettim başka operatöre gecicem.daha pahalı olsa bile..bu uygulamaları sonlandirmadiklari sürece mevcut abonelerin bir kısmını kaybedeceklerdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

avea kamu tarifesindeyim bu kampanya çok cazip geçmek istedim binbir türlü zorluk çıkardılar fiyat artıyor vs.

sinirlendim şimdi başka hatta geçiyim dedim araştırdım turkcell ve vodafone da hiç güzel kampanya yok garip geldi aslında tam şuan kampanya yapmalılarki benim gibi geçmek isteyenler hemen geçsinler.

ya danışıklı dövüş var yada turkcell ve vodafone bu işi bilmiyor.

Bence danışıklı dövüş yoktur, adamlar neden abonelerini başka bir şirkete kaptırmak istesinler ki? İşi bilmiyor veya aboneye doymuş olabilirler. Ben de mevcut Avea abonesi olarak diğer operatörlerden uygun bir kampanya bekliyorum uzun süredir, zira Avea'nın kendi kampanyaları bize haram kılınmış. Turkcell'den zaten umudum yok, ama Vodafone'dan bir kampanya bekliyorum.

• Tarife çok iyi ama AVEA.......
    En son 3 yıl önce kamu hattım vardı güya daha uygundu 30tl verecektik her ay ama mübarek 2. aydan sonra 80'den aşağıya inmiyordu.
    Ama benim Vodafone'a geçmemin tek nedeni Avea'nın berbat ses kalitesiydi.Acaba ses kalitesi hala aynımı, kullananlar bilgi verebilirmi?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.