Yüzbaşı
19 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 81 (Bu ay: 0)
Gönderileri
--------------------DİREKSİYON SINAVI YÖNETMELİĞİ DEĞİŞTİ-------------------

Arkadaşlar MTSK Yönetmeliği yeniden değişti. Görevlilere 12 saat ek eğitim verildi ve sınava tabi tutulduk. Usta öğretici bilinçli hatalar yaparak bizlerde bu hataları tespit ederek sınavı atlattık...Yeni formlara göre ilk sınav bu hafta.

Sınava girecek arkadaşlar sınavdan önce mutlaka formlara bakmasında yarar var.

Yeni Yönetmelikte

EK 3 ------>“M”, “A1”, “A2”, “A” veya “B1” Sınıfları

EK 4------->“B”,“BE”, “C1”, “C1E”,“C”,“CE”, “D1”, “D1E”, “D”,“DE” veya “F” Sınıfları

Puanlama Tabloları değişti.MAVİ;SARI ve KIRMIZI maddeler mevcut..

MAVİ maddelerden 5 adet yanlış yapan Sınavdan KALIR

Sarı maddelerden 2 adet yanlış yapan KALIR

KIRMIZI maddelerden tek hata yapanın sınva Sonlandırılır.

Sınav süresine 5 dakika eklenerek 35 dakikaya çıkarıldı ve bu sürenin 5 dakikası mavi sütunda yer alan Araç Tanıma maddelerinden sınava tabi tutulacak ve kalan 30 dakika da uygulamaya çıkılacak.

Bazı maddeler değişti.Örnek verecek olursak,

1-Kalkışta stop ettirme sarı bir madde. (yani bir hak daha verilecek eskiden direk kalırdı)

2-Sinyal vermemek Kırmızı bir madde direk sınav sonlandırılır.

Yeni maddelerde de tartışılacak çok şey var.Sinyal vermemekten kalmak tam bir saçmalık bana göre..

UYGULAMA FORMU İNDİR

Umarım yardımcı olur.Bu başlık altında bilgim dahilinde zaman buldukça sorulara cevap verebilirim..
Merhaba arkadaşlar aile büyüdüğü için araç küçük gelmeye başlamıştı ve aracımı sattım...Max 22 e kadar fiyat şişirilmemiş+KLİMALI+ABS'li+ 120 bin km ye kadar ve SEDAN bir araç alma istiyorum..Bagaj kapağı, tek kapı değişmiş gibi meseleleri sorun etmiyorum ama çok boyalı işime gelmez..

Açıkcası temiz aracınız varsa yabancıya gitmesin nede olsa forumdaş sayılırız

Araç satış sitelerinde gezme hobisi olan arkadaşlardan da öneri bekliyorum...Lütfen uçuk kaçık enteresan modeller değilde memur işi olursa sevinirim..

Herkese Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba Kliksa dan almış olduğum linkteki freedos notebook a yazılım yükledikten sonra farkettim ki touchpad de sıkıntı var... Sanırım soketi tam oturmamış çünkü üst kısımda az birşey bastırınca çalışıyor....

Gelelim can alıcı noktaya.Kliksa ürünü direk değişi yapmıyor çünkü teslim süresi üzerinden 1 gün geçmiş diye...Aynı gün yazılım atamadım ürün ertesi sabaha kadar şarjda kaldı ve akşam işten gelip yazılım atınca farkettim..

Bana söyledikleri ürünü servise yollamam gerekliymiş ve değişim için servis raporu gerekliymiş...Ürün iade etmek istemiyorum çünkü fiyatında 100 tl artış var ve world kampanyasıyla almıştım...BU firmayı sıkıştırmanın yolu var mı yoksa illa servise mi göndermeliyim?

http://www.kliksa.com/urun/asus-intel-core-i3-4010u-freedos-notebook-x552ldv-sx829d/902280215?utm_source=newsletter&utm_medium=111114-it&utm_campaign=111114-it&utm_term=&utm_content=&utm_emmid=DE0CE94&utm_source=akakce&utm_medium=champions-b&utm_campaign=bidding&ref=akakce&v=1.40
Rearview 4.3' LCD ekran geri görüş kamerasıdır..Hepsiburada ürünüdür ve faturalıdır..Ürün sıfırdır..Kutu sadece deneme amaçlı açılmıştır...

Ürünün hepsiburada bedeli 270 tl'dir..

Fiyat: 150 tl (Kargo bana ait)

Arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım yetkili kişi bu ay Mersin Renault bayii için hedefin 50 araç olduğunu söyledi..15 gün içinde satılan araç sayısı ise 6. Evet evet yanlış duymadınız sadece 6...Bayinin satışlarının yerlerde olduğunu söylüyor yetkili kişi...Şahsi düşüncesi bu işin böyle gitmeyeceği markaların devlete baskı yapacağı yönde....Düşünceleriniz Neler?
Benzine 9 kuruş arkadaşlar..Yarında mazota gelecekmiş...gece 12 den önce depolarınızı doldurun...

http://ekonomi.haberturk.com/enerji/haber/900777-pompaya-zam
Arkadaşlar bir arkadaşıma notebook lazım max 1100 tl bütçeyle f/p ürünü ne alınabilir?
Arkadaşlar 11 kasım bizim 1.yılımız dolacak inşallah..Değişik fikirlere ihtiyacım var...Yardımcı olursanız sevinirim?
arkadaşlar 3g touter almayı düşünüyorum ama almışken hem adsel hemde 3g router olsun diyorum..Çok mu şey istedim? Böyle bir ürün var mı?
Arkadaşlar cahil olduğum bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.Avea'nın yeni nesil tarifeleriyle kullanacağım mobile partner yazılımı uyumlu uygun fiyatlı hangi model 3g modemi almalıyım...İlginize Teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
TOPRAĞIMIZIN ÜSTÜNDE ŞEREFSİZCE YAŞAMAKTANSA; TOPRAĞIN ALTINDA YATMAYI ŞEREF SAYARIZ....
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Kia
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.418
İkinci El Bölümü Mesajları: 80
Konularının görüntülenme sayısı: 36.821 (Bu ay: 1.302)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 333 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.