Şimdi Ara

avea dan yeni nesil uygun bir paket gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
3
Favori
34.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gb'tan sonra hiz 128 kbpsye dusuyormus boyle sinirsiz internet mi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avantajlı gibi
  • beğendim. vodafone güzel bir cevap vermezse geçerim valla 30 liralığa. Aveanın dezavantajı olan ücretlendirme periyodunuda aynı seviye olan 6 saniyeye çekmişler güzel olmuş.

ekleme: 444 lü numara arama olayını düzeltmemişler. arama başı 40 kuşur diyor. vodafone da bedavadan gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 16 Mart 2012; 21:39:00 >
  • 20 olaydı patlardı
  • Sen misin sınırsız interneti kapatan Vodafone. Şimdi aveaya geçsinler de gör bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

beğendim. vodafone güzel bir cevap vermezse geçerim valla 30 liralığa. Aveanın dezavantajı olan ücretlendirme periyodunuda aynı seviye olan 6 saniyeye çekmişler güzel olmuş.

ekleme: 444 lü numara arama olayını düzeltmemişler. arama başı 40 kuşur diyor. vodafone da bedavadan gidiyor.

yeni duzenleme ile 1 nisan dan itibaren 444 lu numaralari paket kapsaminda arayabileceksiniz, ayrica bu aramalarin ucretlendirilmesine de bir ust sinir gelicek.
  • Avea faturasız hattımı faturalıya geçirerek kayıt olmak istiyorum. Yalnız faturaıszdan faturalıya geçince vergi çıkmıyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelfender2

quote:

Orijinalden alıntı: ulex

beğendim. vodafone güzel bir cevap vermezse geçerim valla 30 liralığa. Aveanın dezavantajı olan ücretlendirme periyodunuda aynı seviye olan 6 saniyeye çekmişler güzel olmuş.

yeni duzenleme ile 1 nisan dan itibaren 444 lu numaralari paket kapsaminda arayabileceksiniz, ayrica bu aramalarin ucretlendirilmesine de bir ust sinir gelicek.

paket kapsamında derken ustam nasıl yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

- Yeni Nesil 1000 Ekstra tarifesinin aylık ücreti; numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea'nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL'dir. Avea'nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 50 TL, sonrasında 55 TL'dir.

Bıktım şu aveadan yemin ederim
  • paketler güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Sen misin sınırsız interneti kapatan Vodafone. Şimdi aveaya geçsinler de gör bakalım.

ben 30 luğa geçerim abi, ama vodafonedan bir cevap geleceği kesin gibi, takip...
  • bu pakete rakip paket yok mu diğer operatörlerde ? faturasızdan faturalıya geçince vergi ekstra ücret vs. var mı? avantajı var mı?ve nasıl geçerim?
  • Ay sonunda 3 hattımı da vodafon'dan avea'nın süper fikir tarifesine geçiyorum. İlk defa operatör değiştireceğim.
  • Faturasız hattımı buna geçirmeyi düşünüyorum şimdi anladığım kadarıyla 1 yıllık taaddüt yapınca 1 yıl boyunca 30 TL sonra 35TL olcak sanırım eğer öyle ise yanlış anlamadıysam geçicem.
  • Tarifeler kapsamında sunulan sınırsız internet avantajı yurt içinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.

Bunun anlamı nedir ?
  • tarife bana çok uygun geldi ama acele etmemek gerek vodafonedan bu tarfiye bir cevap gelecektir
  • iyimiş gerçekten

Turkcell amcaya 29 liraya

300 dk. 300 sms 300mb internet var içinde

bunu kullanıyorum
  •  avea dan yeni nesil uygun bir paket gibi
  • Hakkaten iyiymiş paketler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.