Şimdi Ara

avea dan yeni nesil uygun bir paket gibi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
3
Favori
34.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furlaka

Tarife çok iyi ama AVEA.......
    En son 3 yıl önce kamu hattım vardı güya daha uygundu 30tl verecektik her ay ama mübarek 2. aydan sonra 80'den aşağıya inmiyordu.
    Ama benim Vodafone'a geçmemin tek nedeni Avea'nın berbat ses kalitesiydi.Acaba ses kalitesi hala aynımı, kullananlar bilgi verebilirmi?

avea çok gelişti çook..
  • Avea faturasiz hattim var,Faturaliya gecmeden paketlerden faydalanabilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet 12 fatura dönemi diyor daha sonra 35 tl alocakmış duyrulur ..!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

Avea faturasiz hattim var,Faturaliya gecmeden paketlerden faydalanabilirmiyim?

hayır

quote:

millet 12 fatura dönemi diyor daha sonra 35 tl alocakmış duyrulur ..!!!!!!

gizli birşey değil ki? kaldı ki bence paket için gayet de uygun
  • 19 luka paket değişti dedi ave bayi aslı var mıdır?Heryöne 500 1000sms 1gb internet
  • Bir avea kullanıcısı olarakhattımı derhal iptal için vodafone un benzer yeni kampanyasını bekliyorum..
  • valla arkadaşlar avea ilk cıktından beri kullandım ve en sonunda gectimiz agustos ayında ilallah edip vadafone tasıdım hattımı ve ozamandan beri 25 tl ye genc avantaj paketini kullanıyorum faturam max 30tl yi gecmedi. ve bu ay akıllı telefon aldım internet paketi almak istiyorum vodafonde 1gb paket 15tl 500gb 9tl. bu tarifeyi görünce gecmeyi düsündüm tekrar. ama babamın avea 500lük tarifesi var hiç 20tl geldigini görmedim 30-40dan asagı gelmiyor. bana 500dk yetiyor msj zaten max 600-700den fazla kullanmam internet 2gb cok iyi geldi. aveada sorunlar devam ediyormu.
  • vodafone aveadan çok daha iyi çekiyor..Avea ile konuşmak için çoğu zaman pencereye yaklaşmanız ya da açık alana çıkmanız gerek..
  • 2gb kota sonrası hız 128kb düşüyor.bu konu hakkında örnek vererek bilgi paylaşabiliecek birileri varmıdır?ben hotspot v.s. yaparak bu interneti netbookta kullanıcam.2gb sonrasında google sayfasını bile açması dakikalar alıcaksa hiç bulaşmayalım.2gb kota sonrası 128kb hız ortalama neye tekabul eder acaba?daha önce vodafone buna benzer kampanyası vardı ordan kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi kota dolduktan sonra hız sınırı düşünce performans nekadar düşüyordu?(netbook kullanımında)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecengiz2002 -- 18 Mart 2012; 15:01:39 >
  • 13 yıldır Turkcell deydim.1,5 aydır da Avea dayım . Turkcell e göre ses kalitesi biraz düşük ama hiç cekmeme gibi bir problemle karşılaşmadım. Turkcell e verdigim paranın en az 1/3 üne daha fazla internet, konuşma ve sms. Ben çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecengiz2002

2gb kota sonrası hız 128kb düşüyor.bu konu hakkında örnek vererek bilgi paylaşabiliecek birileri varmıdır?ben hotspot v.s. yaparak bu interneti netbookta kullanıcam.2gb sonrasında google sayfasını bile açması dakikalar alıcaksa hiç bulaşmayalım.2gb kota sonrası 128kb hız ortalama neye tekabul eder acaba?daha önce vodafone buna benzer kampanyası vardı ordan kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi kota dolduktan sonra hız sınırı düşünce performans nekadar düşüyordu?(netbook kullanımında)..

bende bunu merak ediyorum eger 128kb sn acılma hızı ise güzel ama 128kb internet ise ozazman yas sn de 25kb falan yapar indirme hızı.hiç cekilmez o net
  • arkadaşlar ilk geçiş yaptığımızda vergi falan var mı acaba 30 tl beklerken 50 tl gelmesin bi de ben ara sira laptop da kullanacam interneti 128 kbps ile nette dolaşabilirmiyim
  • ben 19 tl lik faturasız paketteyim.. ayrıca 20 tl yükleyince de otomatik man 40 tl heryöne konuşma süresi veriyor

1000 dk avea içi konuşma + (40 tl heryöne konuşma)
    1000 sms her yöne
    1 gb internet

ben bu tarifeden çok memnunum özellikle internetin den...aşağıdaki sonucu şimdi çektim (ankara)

avea dan yeni nesil uygun bir paket gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

ben 19 tl lik faturasız paketteyim.. ayrıca 20 tl yükleyince de otomatik man 40 tl heryöne konuşma süresi veriyor

1000 sms her yöne
    1 gb internet

ben bu tarifeden çok memnunum özellikle internetin den...aşağıdaki sonucu şimdi çektim (ankara)

avea dan yeni nesil uygun bir paket gibi

Bende ayni tarifedeyim ama bana 40 tl vermiyor ekstradan bunun icin ayri bir islemmi yaptiniz yoksa avea kafasina goremi vermeye basladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrterk

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

ben 19 tl lik faturasız paketteyim.. ayrıca 20 tl yükleyince de otomatik man 40 tl heryöne konuşma süresi veriyor

1000 sms her yöne
    1 gb internet

Bende ayni tarifedeyim ama bana 40 tl vermiyor ekstradan bunun icin ayri bir islemmi yaptiniz yoksa avea kafasina goremi vermeye basladi

dostum mesaj geliyor bana 20 tl yükleyin 40 tl verelim diye..

her yüklediğimde de geliyor

• vodafone hattımdan avea yeni nesil 1000 tarifesine geçtim.

ilk 6 ay 40 tl ardından 45 tl fiyat olarak gayet uygun geldi hayırlısı bakalım.
  • 1000+250 dk kamu ve sınırsız cepnetli vodafondayım, şu an aveanın internet ve çekim kalitesi nasıl acaba geçmek için kafamdaki tek soru işareti bu.. Vodafona birkaç hafta karşılık verme şansı tanıyacam, avea kalitesi tatmin ederse 1500dk tarifesine geçmeyi düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoca05

Ay sonunda 3 hattımı da vodafon'dan avea'nın süper fikir tarifesine geçiyorum. İlk defa operatör değiştireceğim.

gerçekten çok iyi tarifeymiş şimdi baktım
  • sınırsız olayı bitince vodafoneun aman aman bir esprisi kalmıyor. Hem hızda fena değil 128 telefon için yeterde artar bile. Bende takip edeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

quote:

Orijinalden alıntı: emrecengiz2002

2gb kota sonrası hız 128kb düşüyor.bu konu hakkında örnek vererek bilgi paylaşabiliecek birileri varmıdır?ben hotspot v.s. yaparak bu interneti netbookta kullanıcam.2gb sonrasında google sayfasını bile açması dakikalar alıcaksa hiç bulaşmayalım.2gb kota sonrası 128kb hız ortalama neye tekabul eder acaba?daha önce vodafone buna benzer kampanyası vardı ordan kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi kota dolduktan sonra hız sınırı düşünce performans nekadar düşüyordu?(netbook kullanımında)..

bende bunu merak ediyorum eger 128kb sn acılma hızı ise güzel ama 128kb internet ise ozazman yas sn de 25kb falan yapar indirme hızı.hiç cekilmez o net

Video filan izleyemezsiniz ama forumu takip etmek, haber okumak gibi basit işleri rahat rahat yaparsınız.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.