Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
10
Favori
253.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: irfanturkguler

quote:

Orijinalden alıntı: Intensifier

Ben de Turkcell'den numaramı taşıyarak Fenercell üzerinden bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum da şu an hattımda olan Turkcell bakiyesinin sıfırlanmasını mı beklemeliyim acaba? Bunu Avea'ya aktarmak gibi bir şansımız yok sanırım. Yanılıyor muyum?

öyle bi imkanın yok ama başka turkcelli birine aktarabilirsin.

gecis yaptiktan sonra turkcell websitesinden kayit yaptirip bakiyenizde bulunan tum lirayi iban olan hesabiniza aktarilmasini talep edebiliyorsunuz.
  • bu tarifenin adı nedir?
    herhangi bir cihaz kampanyasıyla birleştirebiliyor muyuz?
  • sistem sunu diyo mittir mittir gez. bi yerde eskisi gibi 6 yıl 7 yıl kalma diyor. ama operatörler sözde müşterilerini artırıyorlar. Ben avealı idim 19 tl lik 300 dakika her yöne kampanyasını görünce dedim o bundan iyi tarife olmaz gittim tahüt verdim :s sonra aradan bi ay geçmedi 25 tl sms ile 400 dk verdiler tahüt verdik geçemedik de. tarife değiştirsen diyo "taşıyana"

derken diğer hattımı önce türkcell e tasıdım 200 dakika 100 sms 100 mb internet aldım. cok memnundum ama su 500 dk 1 gb internet beni cezb etti ama taşıyınca gördüm ki malesef avea da benim yaşadığım yerde (kayseri) o kalite yok. balik tutmaya bi köye gidiyoruz avea cekmiyo türkcell bırak cekmeyi nete giriyor :)
    avea nın edge si wap.garanti.com u 5 sn de zor açarken türkcell 2sn de acıyordu kısaca malesef avea kaliteli olmayı hedeflemiyo en ucuzu olmayı hedefliyor. ha sizin orda 3g si iyidir o ayrı ama ben sevmedim benim yaşadıoğım muhitte ii değil tepki süresi geç yani misal 1 mb lik trasfer yapacak ya ona baslıyorum demesi 3 4 sanıye sonra zaten baslayınca türkcelin bitirdği hizla bitiriyor transferi yani aslında hız sorunu değil sanki vericileri yavas ve eski gibi. üstelik kayseri merkezde yaşıyorum

derken mittir mittir gezmeye devam tahüt yok 3 ay orda 3 ay burda içimdeki göcebe türk uyandı!

• Numarasını daha önce Fenercell e taşıyıp olup şimdi bu 1gb internetli tarifeye geçebilen varmı?

Benimde bu tarifeye geçmem lazım heryöne dakika önemli değil 1 gb interneti alsak tam süper olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: divandelen1905

arkadaşlar hali hazırda avealı olanlar aman dikkat etsinler kandırmacaya çünkü reklamlarda vs sadece numara taşıyana diye bir uyarı yok. ben 7 yıllık avealıyım ancak reklama kanıp abone oldum ve bana 1000dk avea verdiler, ilk gün hiç kullanmadan aveayı aradım ve iptal ya da başka bir pakete geçmek istediğimi söyledim ve hiç kimseden bir cevap alamadım ve iptal durumu falan da olmadı. faturalıya geçersem %50 indirim teklif ettiler gerçekten çok yardımcı oldular amman dikkat edin

Aveanın istisnasız tüm kampanyaları kandırmaca. Detaylara baktığınızda fiyatlar 6 ay için geçerli, sonrasında fiyat artıyor. faturalı tarifede değişiklik yapmakta 20-25tl falan. Onlar öyle yaparda biz armut toplayacak değiliz, turkcell faturasıza geçmiştim avuçlarını yaladılar. Şimdide aveanın 19luk tarifesine geçeceğim.
    Tabi diğerleri de masum değil, toplam abone sayısında artık ciddi artışlar olmadığından kendi abonelerinden çok operatör değiştirenlere kampanya yapıyorlar. En iyisi 6 ayda bir operatör değiştirmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: virusyildo

quote:

quote:

Ben de Turkcell'den numaramı taşıyarak Fenercell üzerinden bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum da şu an hattımda olan Turkcell bakiyesinin sıfırlanmasını mı beklemeliyim acaba? Bunu Avea'ya aktarmak gibi bir şansımız yok sanırım. Yanılıyor muyum?

gecis yaptiktan sonra turkcell websitesinden kayit yaptirip bakiyenizde bulunan tum lirayi iban olan hesabiniza aktarilmasini talep edebiliyorsunuz.

vodafone cep1 de bakiyem var.vodafone de iade ediyor mu acaba?

• 25 yaş altı genelde. bunedir yaa biz insan değilmiyiz...
    hattımı inadına taşıyacağım..

• başvurumu yaptım sanırım pts geçer bir aksilik olmazsa çekme durumunu yazarım sonuçlanınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksa_

quote:

quote:

quote:

kalan bakiyenizin iade edilmesini tum operatorler yapmak zorunda. BTK'nin karari zaten bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksa_

quote:

quote:

quote:

kalan bakiyenizin iade edilmesini tum operatorler yapmak zorunda. BTK'nin karari zaten bu durum.

• bu tarife sayesinde buradayım. Yoksa net yok yazlıkta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

quote:

Orijinalden alıntı: mknsm

25 yaş üstü olanlar numara taşıdıktan sonra 25 yas altı bırının tc kımlık nosu ıle aktıf edebılırler.gecerken katlayan tarıfe yada kral tarıfeye gecmenız onerılır
    ben bugun gectım

Peki hat gene kendi adımıza mı oluyor?
    Kimlik nosu verilen kişinin adınamı?

buna cevap verebilecek kimse varmi arkadaslar?
  • Ónceden aveadaydım 1 sene önce vodafone'a tasımıstım. Tekrar aveaya gectım ve 500dk,1000sms,1gb sıkıntısız geldı. Aveadan hattı en az 3ay önce tasımıs olmak gerekıyor.
  • peki KAZAN yazıp aylık 50 dk aveaya hosgeldin kampanyasımıydı adını tam hatırlamıyorum toplam 600 dakıka heryone den faydalanan varmı ben mesaj attım ama yararlanamazsın dedı 500+1000+1000 kampanyasını sorunsuz kullanıyorum ıkı kampanya bırlesmıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakari01
    peki KAZAN yazıp aylık 50 dk aveaya hosgeldin kampanyasımıydı adını tam hatırlamıyorum toplam 600 dakıka heryone den faydalanan varmı ben mesaj attım ama yararlanamazsın dedı 500+1000+1000 kampanyasını sorunsuz kullanıyorum ıkı kampanya bırlesmıyormu ?

eğer bu linkteki kampanyayı kastediyorsanız,
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/heryone600.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz.heryone600

numara taşıma ile gelenler "kayıt" yazıp göndermeli diyor. yeni faturasız avea hattı alanlar ise "kazan" yazıyomuş.

Bu arada şu aralar en avantajlısı vodafone faturalı genç avantaj heryöne 500dk-5000sms + freezone dan 1000 dk her yöne 1000mb internet (10ay)
    bu ikili 25 tl ye geliyor. faturasız olanı da avantajlı her ay 20 yükleyerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: prodowns

quote:

peki KAZAN yazıp aylık 50 dk aveaya hosgeldin kampanyasımıydı adını tam hatırlamıyorum toplam 600 dakıka heryone den faydalanan varmı ben mesaj attım ama yararlanamazsın dedı 500+1000+1000 kampanyasını sorunsuz kullanıyorum ıkı kampanya bırlesmıyormu ?

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/heryone600.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz.heryone600

numara taşıma ile gelenler "kayıt" yazıp göndermeli diyor. yeni faturasız avea hattı alanlar ise "kazan" yazıyomuş.

Bu arada şu aralar en avantajlısı vodafone faturalı genç avantaj heryöne 500dk-5000sms + freezone dan 1000 dk her yöne 1000mb internet (10ay)

vodafone kampanyasından 25 yaş üstü faydalanamıyor, avea kampanyasında 25 yaş altı herhangi birinin tc kimlik numarasını msj atınca faydalanılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: prodowns

quote:

Şimdi dediğin gibi yazdım bana hy 500 kampanyasından yararlanmıcaksanız kazan yazıp 5660a gonderın mesajı geldı bu kampanyadan halihazırda faydalandığım halde kazan yazdım yolladım bu seferde mobil öğrenci tarıfesıne gecıs 10 tl onaylıyorsanız onay yaz yolla dıyo ben bısıy yollamadım sonra ardından su mesaj geldıdegerlı musterımız aynı anda ıkı numara tasıma kampanyasından faydalanamazsınız dıyo napım sımdı ben buna cıldırttın beni aveeeeeaaaa aveeaa

• hattımı avea ya taşımak istiyorum. şuan ki vodafone hattımdaki 12 tl yi vodafone bana nasıl geri verecek onu merak ediyorum bilgisi olan arkadaş var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emremercan

hattımı avea ya taşımak istiyorum. şuan ki vodafone hattımdaki 12 tl yi vodafone bana nasıl geri verecek onu merak ediyorum bilgisi olan arkadaş var mı

3 ay içinde herhangi bir shoptan isteyebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.