Yüzbaşı
27 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Gazi Makinada yüksek lisans yapan veya yapmış olan varsa birkaç soru sormak istiyorum.
İyi günler arkadaşlar.

Bilgisayarın D kısmına diğer kullanıcı hesapları erişemesin diye erişim engelli koymuştum. Yaptığım işlem sağ tıklayıp güvenlik kısmından izinleri kaldırmaktı sadece. Şuan yönetici hesabından da erişemiyorum D kısmına. Ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olabilir misiniz.
Var mı konyaya gidecek arkadaşlar gitmeden tanışalım :)
Az önce gördüm davul çalıyordu sanki
Arkadaşlar oyuna ilk olarak iphone'da başladım. Sonra androide taşıdım fakat sanırım androide taşıma işlemini arkadaşın telefondan (iphone) oyunu açıp yaptım. Şuan onun telefondan benim girmiyor, kendi game center hesabımdan gitmiş durumda. Nasıl tekrar kendi hesabıma taşırım.
Köy resmini sürekli olarak güncelleyeceğim. Köy düzenim hakkında yorum bekliyorum arkadaşlar. Her türlü tavsiyeye açığım.

15 Mart

31 Mart
Eski ios telefonumu satıp androide geçtim. Sonra arkadaşın iphone û ile oyunu açıp yeni telefonuma aktardım ama arkadaşın telefondan çıkış yapamadım ne yaptıysam. Yardım edin arkadaşlar..
Bugün uygulama indirmeyi denediğimde sürekli itunes store'a bağlanamadı diyor. JB falanda yapmadığım halde neden böyle bir sorun olabilir ki. Çıkış yapıp yeni hesap açmadı denediğimdede hata veriyor.
Hakkında
Meslek: Makina Müh.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
fiat
Mobil cihaz
Sony
Takım
Galatasaray
Clash of Clans
Aydogan66
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.731
İkinci El Bölümü Mesajları: 147
Konularının görüntülenme sayısı: 120.967 (Bu ay: 590)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 426 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.