E

Teğmen
27 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bi sorum olacak 2 sene once ki alinmis bi anakartta hem cl5 hem cl6 veya cl7 ram kullanimi herhangi bir sikinti yaratirmi ana kartin arkasi gigabyte ga ma78 s2h idi yanlis hatirlamiyorsam suan mobil oldugum icin tam hatirlayamiyorum
sorunum şu son bios update ini yaptım ve birkaç kez windows formatladıktan sonra 500 GB lık bi hdd aldım sonrasında windows yüklemesinin geri saymaya başladı adımlarda biraz bekleyip 3-5 dakika gibi veya daha az re-start atıyor cihaz ve bu şekilde windows kuramıyorum acaba sorunum bios güncellemesinden mi hdd ise başka bi cihazda windowsu kuruyorum yüklüyorum kullanıyorum vs acaba optik okuyucudan mı diyorum ama oda imkansız die düşünüyorum ama olasılık dahilince sizin yorum larınız nelerdir
acaba işlemcinin stabil kullandığı bios u mu yüklesem
kullandığım anakart Gigabyte MA78GM-S
2H
Sorunum şudur dreambox ı access point e bağlayınca ip almıyor access point den. elimde 2 adet access point var 1. 2. side philips marka modelleri ise snr 6500 diğeri snk 5600 nasıl yapacağım hakkında bilgisi olan var mı access point ara yüzündeki adımları hangisini denedi isem olmadı adsl modemim ise pikatel marka airmax 101
merhaba arkadaslar biri adsl in limitsiz tarifelerinde 25 gb tan hiz dusme soz konusu yaziyor internet sayfalarinda.ben suan ttnet de net limitsiz 8mbit hizinda kullaniyorum herhangi bir limitten sonra hiz dusme soz konusu degil.biri adsl de de bunu yasayan forumdaslar var mi biri yeni gecen veya hali hazirda biri kullanan bilgi verirseniz sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 527
İkinci El Bölümü Mesajları: 99
Konularının görüntülenme sayısı: 6.048 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.