Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.535
Cevap
10
Favori
253.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalı aveamı iyi düşünün. 3 hattımızı iptal için (kampanya şartlarını kafalarına göre sınırsızdan kısıtlı dakikaya çekmişlerdi) 3 fatura hiç kullanmadan ödedikten sonra ancak kapatmışlardı. şimdi 3 ayda bir şirkete geliyorlar tanıtım için. önlerine koyuyorum haksız yere ödettikleri 3 er adet faturayı bunları ödeyin geçelim diyorum. hadi yallllaaaaaah. hiç işim olmaz. hepsi birbirinni aynı ama bi kere akıllandım avea silinmiştir...
  • faturalı hat ile işim olmaz ben konturlü avea ya geçmeyi düşünüyorum
  • Arkadaşlar ben aveaydım turkcelle geçtim şu anda vodafonedayım. Bu tarifeye geçersem ne eksileri olur bana? Her ay HY 500DK HY 1000SMS ve 1GB NET alamaz mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katates Pızartması -- 29 Haziran 2011; 18:54:26 >
  • kuzenim babasının üstüne olan turkcell hattı vodafone a taşıtıp genç avantaj tarifesi seçmişti ben o yüzden tcell genç tarife gibi tc no bazlı sanıyodum. Eğer şimdi illaki hat kendi üstüne olcak diyolarsa kötü.
    quote:

Orijinalden alıntı: vmc005
    vodafone kampanyasından 25 yaş üstü faydalanamıyor, avea kampanyasında 25 yaş altı herhangi birinin tc kimlik numarasını msj atınca faydalanılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması
    Arkadaşlar ben aveaydım turkcelle geçtim şu anda vodafonedayım. Bu tarifeye geçersem ne eksileri olur bana? Her ay HY 500DK HY 1000SMS ve 1GB NET alamaz mıyım?

Maalesef alamıyorsunuz. Daha önce avea kullanıcısı olduğunuz için size 1000dk avea içi 1000SMS 1GB net olarak sunuluyor. Bence mevcut abonelerine de yeni geçenler ile aynı şartlarla sunması lazım. Ama maalesef yeni ve ilk defa avea ya geçenlere sunuyorlar Bir şekilde eldeki abonelere de tatmin edici bir kampanya sunulması gerekirdi kanısındayım..
  • 13 yıllık turkcell hattımı taşıdım dün, kuzenimin tc no.su ile kayıt yaptıracağım. ancak bir sorum var arkadaşlar avea'ya taşıdığım eski hat şu an kullanımda değil (açık ama herhangi bir telefonda takılı değil) ortalama kaç gün içinde uyarı mesajı geliyor? 6 gün dedi işlemi yapan eleman ama daha erken gelme ihtimali var mı? şu anda başka hat kullandığımdan takamıyorum onu.
  • vodafonda saniye bazlı ücretlendiren bi tarife var 2 saniyesi 1 kuruş dakka 30 kuruş yükleme şartıda yok. smsler pahalı biraz 45 kuruş. 20 lira yüklersen tarifendekilerle daha hesaplı konuşuyosun. bide üstüne ceparan çakdınmı bu zamana kadar kullandıgım en hesaplı tarife.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnUSTA

quote:

Arkadaşlar ben aveaydım turkcelle geçtim şu anda vodafonedayım. Bu tarifeye geçersem ne eksileri olur bana? Her ay HY 500DK HY 1000SMS ve 1GB NET alamaz mıyım?

Maalesef alamıyorsunuz. Daha önce avea kullanıcısı olduğunuz için size 1000dk avea içi 1000SMS 1GB net olarak sunuluyor. Bence mevcut abonelerine de yeni geçenler ile aynı şartlarla sunması lazım. Ama maalesef yeni ve ilk defa avea ya geçenlere sunuyorlar Bir şekilde eldeki abonelere de tatmin edici bir kampanya sunulması gerekirdi kanısındayım..

Oğlumun hattı avea idi ilk aldığımızda. Daha sonra vodafone'ye geçtik. Bu kampanya ile tekra avea'ya geçtik. Herhangi bir sıkıntı olmadı.

• Avea mı? Bir daha asla...

Avea kurumsal 4 hattımıda Vodafona terfi ettirdim. (Terfi...)

Dandik operatör bi ararsın meşgul çalar, bi ararsın aradığınız numaraya ulaşılamıyor. Doğru düzgün konuştuğumu hatırlamıyorum desem yeridir. İşyerimde çekmez, evimde çekmez. Nerde konuşacağım? Acil bi işim çıktı. Ölüm kalım meselesi? Koş ankesörlü telefon ara...

Reklama yatırım yapacağınıza iyileştirme çalışmalarına yatırım yapın. Ucuz etin yahnisi yavan olur derler. Yemek isteyenlere afiyet olsun... Ben tadına baktım. Bir daha yemem !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakari01
    Şimdi aradım resmen saçmalık bu tarife kac sene once 1 kere aveaya gecmısım sımdıkı gecısım 2. gecıs olarak gorunuyor dıye heryone 500 alamıyormusuz avea diyorsun abi mutlaka bir pisliği çıkar lanet olsun keşke geçmeseydim iptal ettirin dedim artık çok gec dedı sımdı gecıs olduktan sonra tasıyacagım numaramı tekrar essek kafam bıle bıle aveanın pisliğini niye geçersin

bu mesajı gördükten sonra vazgeçtim. Çünkü 1-2sene önce aveaya geçmiştim :( demek geri dönmemizi istemiyor avea kendi bilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

quote:

Orijinalden alıntı: yakari01
    Şimdi aradım resmen saçmalık bu tarife kac sene once 1 kere aveaya gecmısım sımdıkı gecısım 2. gecıs olarak gorunuyor dıye heryone 500 alamıyormusuz avea diyorsun abi mutlaka bir pisliği çıkar lanet olsun keşke geçmeseydim iptal ettirin dedim artık çok gec dedı sımdı gecıs olduktan sonra tasıyacagım numaramı tekrar essek kafam bıle bıle aveanın pisliğini niye geçersin

bu mesajı gördükten sonra vazgeçtim. Çünkü 1-2sene önce aveaya geçmiştim :( demek geri dönmemizi istemiyor avea kendi bilir...

90 gün öncesi diye belirtmiş. 1-2 sene öncesi ise sorun çıokmaması gerekiyor. yukardaki mesajlarda geçenler ve 500 dk. alanlar var.

• Bende Türksel hattımı aveaya taşıyarak 500lük avea genç pakati almış bulunuyorum.
    Bence çok güzel bir kampanya. Bakalım kullandıkca memnun olacakmıyız.
    Ayrıca bu tarifeye geçiş bana 15,00 - 15,50 TL gibi bir rakama mal oldu.

Şöyle ki : Hattımı aveaya taşıdım, hiç TL yüklemedim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_48664418/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50372716
    Konuda ki arkadaştan 20 TL, lira transferle aldım, 16,00 liraya.
    1,00 lira hattımda kalmasına rağmen 19,00 luk tarifeye geçtim.
  • ben anlamıyorum bu kampanyaları. geçmek istiyorum, detaylı bilgi istiyorum ama her kafadan bir ses çıkıyor.
    aveanın sitesine giriyorum, aveaiçi 1000 dakika veriyor ben geçersem, ancak diğer yönlere dakikası kaç lira olacağı bilgisini bulamıyorum?

faturasız aveadan fautralı aveya geçersem hangi kampanya geçerli olacak bilgisi bulamıyorum.
    bu kadar bulanık bilgiyle de insan endişeleniyor.
  • Diğer yönlere kaç dk olduğunu bulamazsınız çünkü bu bir tarife değil kampanya. Geçtiğiniz tarifenin şartları geçerlidir. Misal ben Turkcell hattımı taşıdım her yöne 500dk 1000sms 1gb internet hakkım oldu ayrıca Seçtiğim tarife olan Fenercell in Şampiyon tarifeyle taraftar paketleriyle kullanabileceğim aylık 2000 dakikam var ve heryöne 500 dk bittikten sonra her yöne arama ücretim 2 dakikası 20krş Bana şuanda en avantajlı tarife bu. En çok konuştuğum kişilerde Fenercell li ve onlarla 2000dk var.
  • Bende geçtim bu tarifeye 6 gün sonra aktif olacakmış. Şimdi 500dk 1000sms 1gb net 1 sene sonra ne hale dönüşecek?
  • İlk kullanım izlenimleri.
    İnternet: vodafone aylık cepneti beşe katlar. Benim emektar K790i'mde 3G olmamasına rağmen, Metrobuste giderken bile, siteleri anında açıyor. Vodafone ile açsın diye beklerken göbeğim çatlıyordu.
  • quote:

Bende geçtim bu tarifeye 6 gün sonra aktif olacakmış. Şimdi 500dk 1000sms 1gb net 1 sene sonra ne hale dönüşecek?

Bu bir tarife değil kampanya dır bunu tekrar üzerine basarak söylüyorum 12 ay sonunda şuanda avea tarafından söylenene göre (bu durumu değiştirme hakkı avea da herzaman mevcuttur) avea içi 1000dk heryöne 1000sms 1gb internet olacak devam edecek.
  • Avea hiç bir yerde çekmiyor. Ucuz olsa ne yazar. İki hattım var vodafone ve aVEA .Vodafone heryerde canavar gibi çekerken avea hak getire. Bugün iptal ettim online olarak müşteri hizmetlerinin aramasını bekliyorum. Hala aramadılar:(( Kesinlikle tavsiye etmem aveayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilburgaz

Avea hiç bir yerde çekmiyor. Ucuz olsa ne yazar. İki hattım var vodafone ve aVEA .Vodafone heryerde canavar gibi çekerken avea hak getire. Bugün iptal ettim online olarak müşteri hizmetlerinin aramasını bekliyorum. Hala aramadılar:(( Kesinlikle tavsiye etmem aveayı.

hiç bi yer derken nereyi kastediyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilburgaz
    Avea hiç bir yerde çekmiyor. Ucuz olsa ne yazar. İki hattım var vodafone ve aVEA .Vodafone heryerde canavar gibi çekerken avea hak getire. Bugün iptal ettim online olarak müşteri hizmetlerinin aramasını bekliyorum. Hala aramadılar:(( Kesinlikle tavsiye etmem aveayı.

sizin bulundugunuz yerde cekmiyor olabilir genelleme yapmayin.. hat ceker mi ya cekmez ise diye cekincelerim vardi yersiz oldugunu gordum (istanbul iin soyluyorum) turkcelliydim bu kampanya icin aveya tasidim numarami gayette memnunum.. bu mesajida hattima tanimli internet ile yapiyorum.. ben cok memnunum sms yetmedi sadece :P onunda bi caresine bakacagim artik. .
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.