Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.535
Cevap
10
Favori
253.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kampanyadan faydalanmak için gidip bir vodafone yada turkcell hattı alsam, hemen avea'ya geçemiyorum dimi numara taşıma için yasal bir süre var mı yeni alınmış bir hat için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

İlk kullanım izlenimleri.
    İnternet: vodafone aylık cepneti beşe katlar. Benim emektar K790i'mde 3G olmamasına rağmen, Metrobuste giderken bile, siteleri anında açıyor. Vodafone ile açsın diye beklerken göbeğim çatlıyordu.

Biri bana aveanın internet yarlarını yazabilirmi motorola e6 3g yok daha önce vadafone cep net ile sorunsuz pc den bağlanıyordum aveaya geçince Pc den bağlanmak için kurcaladım beceremedik sonra komple sildim telefonda kontor yok internet ayarlarını mesajla gönderiyorlarmış sitesinde yazan bilgileri uyguladım ama internete bağlanmıyor.
  • avea ya bulaşmayın kümesin dışında kalın
    sakın ha kümese giren kazlardan olmayın
    yolunmadık tüyünüz kalmaz çünkü her şeyi yasal yapıyorlar de diyelim bir gün vatandaşı düşünen bir iktidar gelir elbet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdemir
    avea ya bulaşmayın kümesin dışında kalın
    sakın ha kümese giren kazlardan olmayın
    yolunmadık tüyünüz kalmaz çünkü her şeyi yasal yapıyorlar de diyelim bir gün vatandaşı düşünen bir iktidar gelir elbet.

Ne alaka, ne yapabilirler ki? Baktım kaz gibi görüyorlar, tl ml yüklemem olur biter.
    Hayatım boyunca bu tur oyunlardan nefret ettim. Kaparim hattı canim sıkılırsa.
    Beni yolmaya çalışacak Oparatör daha lisans alamadı!:)

• quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

İlk kullanım izlenimleri.
    İnternet: vodafone aylık cepneti beşe katlar. Benim emektar K790i'mde 3G olmamasına rağmen, Metrobuste giderken bile, siteleri anında açıyor. Vodafone ile açsın diye beklerken göbeğim çatlıyordu.

Biri bana aveanın internet yarlarını yazabilirmi motorola e6 3g yok daha önce vadafone cep net ile sorunsuz pc den bağlanıyordum aveaya geçince Pc den bağlanmak için kurcaladım beceremedik sonra komple sildim telefonda kontor yok internet ayarlarını mesajla gönderiyorlarmış sitesinde yazan bilgileri uyguladım ama internete bağlanmıyor.

İlk hattı tele takınca bir msj geldi. EVET yazın 9695e gönderin ayarlar gelsin diye. Ücret 49 kuruş yazıyordu bende gönderdim ayarların hepsi geldi tek kuruşta gitmedi. HAYRET.

• sabahtan beri tarifeye geçemiyorum .
    önce 1991 e tc kimlik nosunu mesaj atıyorum . 5yuz ya da bin tarifelerinden birini seçip 1991 e mesaj atmam gerektiğini söylüyor . 1991 e 5YUZ yazıp gönderincede genç pakete geçmek için tckimlik no nuzu 1991 e göndermeniz yeterli diyerek başa sarıyor. resmen kısır döngüye girdi.
    bunun bi çözümü var mı?
  • Tatil ya belki sistemler de kapalıdır:):):)
    KALAN yazıp 1991 e bi gönderin bakalım belki pakete geçmişsindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur20
    sabahtan beri tarifeye geçemiyorum .
    önce 1991 e tc kimlik nosunu mesaj atıyorum . 5yuz ya da bin tarifelerinden birini seçip 1991 e mesaj atmam gerektiğini söylüyor . 1991 e 5YUZ yazıp gönderincede genç pakete geçmek için tckimlik no nuzu 1991 e göndermeniz yeterli diyerek başa sarıyor. resmen kısır döngüye girdi.
    bunun bi çözümü var mı?

bu islem yeni sanirim ben tasidigimda tek mesajda gecis yapmistim 500 yada bin diye sormamisti
  • bu tarifeye gecmeyi dusunen varsa tavsiye ederim 2haftadir kullaniyorum interneti falan kotu diyenler oldu cekmiyor diyenler oldu suan tekirdagin sarkoy ilcesindeyim ve merkezden 5km uzaktayim 3g mevcut iphone ve ipad i eslestirdim suan o sekilde kullaniyorum interneti
  • 3 ay taşıyomusun sanırım..
  • avea nın kalitesine guvensem hemen gecerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_karizma
    avea nın kalitesine guvensem hemen gecerim.

Görüşlerimizi, deneyimlerimizi paylaşıyoruz ışte. Doğru bazı yerlerde iyi çekmiyor ama genelde iyi. Istanbul için söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 4 Temmuz 2011; 8:05:40 >
  • ben ilk önce avea olan hattımı turkcell kamu yapmıştım 1-2 senedir iyiydi ama 35 ile başladığım tarife değişik oynamalarla şu an 45 e çıkınca hattımı tekrar avea ya taşıdım (bu tarifeye) şimdilik gayet iyi
    ama merak ettiğim kalan süre ve sms görünürken mb ile ilgili bilgi mesajı alamıyorum 9333 ten
    bu konuda bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim
    herkese iyi forumlar ...
  • KALAN yaz 1991 e gönder
  • 25 yasin ustunde oldugum icin gecemiyorum. help me :)
  • Numara taşımadan olan tarife var(2haftadır beklediğim).. 25 yaş altı kimlik no'su olsun diyor kayıt tamamdır diyor.. Ama ben 2gündür yapamadım!..
    Müşteri hizmetlerini aradım birinde 8dakika diğerinde de 16 dakika bekledim telefona cevap veren olmadı ve kapattım..
    Dün bana AVEA denilseydi, ben derdim süper, 10numara, öğrenci hattı!.. Ama bugün öyle söylemiyorum....

Nedeniyse;
    Dün "TC kimlik no" mesajını attım,
    paket için BIN yazıp 1991'e cevap verin dedi..
    BIN yazdım gönderdim,
    gelen mesajda sadece TC Kimlik No yeterli dedi..
    Sonra bir daha TC gönderdim..
    Cevapta BIN yazın dedi..
    BIN yazdım TC yeter dedi.....

Bir kısır döngü aldı başını gidiyor.....

Numara taşımadan bunu yapabilen var mı forumda ??????

AVEA düşündüğüm kadar iyi değilmiş, numara taşıyarak VODAFONE yada TURKCELL paketlerine geçeceğim...

Not: 24 dak Avea cevap verilmezken Vodafone 5dak Turkcell de 4 dakika da cevap verdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukc34 -- 6 Temmuz 2011; 9:13:17 >

• bnde dun itibatiyle katliyan tarifede aveali oldum..20 tl yukledim 60 tl geldi
    .1991 e mesaj attim cevap geldi 5yuz diye tekrar attim. heryone 500 dk tanimlandi..19 tl ye bunlar super bisey:)

ama sunu merak ediyorum biz numara tasiyarak gelenler 12 boyunca sorunsuz bunu kullanabilecegiz degil mi? dun siteye baktimda bunu sartlarda goremedim. oysa onceden vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dboz

bnde dun itibatiyle katliyan tarifede aveali oldum..20 tl yukledim 60 tl geldi
    .1991 e mesaj attim cevap geldi 5yuz diye tekrar attim. heryone 500 dk tanimlandi..19 tl ye bunlar super bisey:)

ama sunu merak ediyorum biz numara tasiyarak gelenler 12 boyunca sorunsuz bunu kullanabilecegiz degil mi? dun siteye baktimda bunu sartlarda goremedim. oysa onceden vardi

merhabalar;
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/19luk_paket.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz.19lukpaket
    bu linkte Detaylar başlığının ilk sırasında.
    quote:

Numarasını Avea'nın faturasız tarifelerine taşıyan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, bakiyelerinden 19 TL düşülmesi karşılığında 12 ay boyunca her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet'ten oluşan Genç Paket'i satın alabileceklerdir.

şeklinde bir ifade var.

• quote:

Orijinalden alıntı: dboz

bnde dun itibatiyle katliyan tarifede aveali oldum..20 tl yukledim 60 tl geldi

merhabalar,

arkadaşlar ben bugun itibariyle 1 ayımı doldurdum bu kampanyada,

öncelikle 10 yıllık faturalı trcell den sonra inanılmaz müthiş bir şekilde doya doya kullandığımı söylemek istiyorum.

size soruma gelince , ben katlayan tarife yapmamıstım. bugun 1 ay doluyor yeni 20 tl yüklememi yaptım yeni ayın kesilmesini bekliyorum. katlayan tarifeden faydalanabilir miyim? katlayan tarifenin sanırım herhan gi bir etkisi yok tarife üzerinde. ayrıca bu katlayan tarifeye nasıl abone olabiliyoruz..

• Bu aveada faturalılar için kamulular için aylık ucuz internet paketi yokmu ya. Faturasızlar için 9 tl 1 gb faturalılar için 29 tl yazıyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.