Şimdi Ara

Avatar: The Last Airbender Walkthrough <Bölüm 15>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Avatar: The Last Airbender Walkthrough <Bölüm 15>

Nickelodeon'daki çizgifilmine göre uyarlanmış olan oyundua, fanlar Aang, Katara , Sokka ve Haru olarak oynayabilecekler.Avatar evreninde yeni yetenekler keşfedebilecekler.Oyuncular bir yandan dört ulusu dolaşırken diğer yandan da yeni düşmanlar ile savaşacaklar.

Telaffuz ve çeviri hataları için şimdiden özür diliyorum.İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 12 Ocak 2014; 21:40:02 >

• Hoparlör alayım kesinlikle izleyeceğim . Abi oyunda istedigimiz karakter olup kafamıza göre geziyor muyuz . Yoksa çizgifilmdekiyle aynı şeyleri yapmak yorunda mıyız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aomine Daiki

Hoparlör alayım kesinlikle izleyeceğim . Abi oyunda istedigimiz karakter olup kafamıza göre geziyor muyuz . Yoksa çizgifilmdekiyle aynı şeyleri yapmak yorunda mıyız ?

@55voldemort55: Oyunda istediğin karakterle takılabiliyorsun ama dış dünya sınırlı.Gta gibi büyük bir dünya yok oyunun DS versiyonunda.Hikayesi çizgifilmle aynı değil, farklılıklar var.İkinci bölümde görürsün zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 16 Ekim 2013; 20:31:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CrasHh

@55voldemort55: Oyunda istediğin karakterle takılabiliyorsun ama dış dünya sınırlı.Gta gibi büyük bir dünya yok oyunun DS versiyonunda.Hikayesi çizgifilmle aynı değil, farklılıklar var.İkinci bölümde görürsün zaten.
    PC sürümünü oynamıştım bunun berbattı ama bu güzele benziyor. Neden oynamamışım :O

• quote:

Orijinalden alıntı: Bowser Zeki

PC sürümünü oynamıştım bunun berbattı ama bu güzele benziyor. Neden oynamamışım :O

Alıntıları Göster

@soniczeki: İyi oyun ya şans vermek lazım Zeki hocam.

• quote:

@soniczeki: İyi oyun ya şans vermek lazım Zeki hocam.

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster

• Bir bolum izledimde cok kotu bir oyuna benzemiyor. Konu Avatar oldugundan tarafsiz olamiyorumdur belki de. Guzel oyun valla, bulsam alirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NemanjaBjelica

Bir bolum izledimde cok kotu bir oyuna benzemiyor. Konu Avatar oldugundan tarafsiz olamiyorumdur belki de. Guzel oyun valla, bulsam alirim.

@Kurt Cobain.: Eğlenceli oyun ama Wii veya PsP versiyonları daha eğlenceli ve grafikmen daha hoş olabilir, ama bu da o kadar kötü değil bence.Bu aralar bulmak zordur hocam ya.

• quote:

@Kurt Cobain.: Eğlenceli oyun ama Wii veya PsP versiyonları daha eğlenceli ve grafikmen daha hoş olabilir, ama bu da o kadar kötü değil bence.Bu aralar bulmak zordur hocam ya.

• quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 7 Aralık 2013; 17:09:14 >

• quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster

• Hocam sanirim sadece ben takip ediyorum bu oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NemanjaBjelica

Hocam sanirim sadece ben takip ediyorum bu oyunu.

@Kurt Cobain.: Zaten pek ilgi gören bir seri değil hocam, grafik falan bakımından ama 1 bölüm sonra bitiyor zaten, başlayacaklara yardımımız dokunur en azından ve teşekkürler bu arada.

• quote:

@Kurt Cobain.: Zaten pek ilgi gören bir seri değil hocam, grafik falan bakımından ama 1 bölüm sonra bitiyor zaten, başlayacaklara yardımımız dokunur en azından ve teşekkürler bu arada.

Alıntıları Göster

Seri sona ermiştir, destekleyenlere çok teşekkür ediyorum, umarım faydalı olmuştur.

• Baştan izleceğim tşkler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.