Şimdi Ara

PsP ye oyun nasıl yüklenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
41.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Torrentden buldum.MGS yi ve indirdim şimdi nasıl yüklicem.Cahilim aydınlatın lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cihazı bilgisayara bağlayınca içinde ISO klasörü göreceksin.. oyunu iso'nun içine atıyorsun.. bu kadar
  • Ama ilk önce kırık olması lazım psp nin kırık değilse yardımcı olabilirim
  • PSP yi kırman lazım.İstersen mesaj atabilirsin ha kırman derken parçalamak değil Mesaj atarsan yardıımcı olurum.İyi forumlar.
  • Öncelikle buradan ''http://kickass.to/psp-hack-6-60-pro-b10-fix-no-1-rar-t6537169.html '' psp'yi hacklemek için gerekli olan programı yükleyip rardan çıkartın,pspyı bilgisayara bağlayı çıkan 'PRO B-10 6.60'' dosyasını ISO adlı dosyaya atın (eğer öyle bir dosya yoksa psp>system settings>restore default settings yapıp formatlayın) daha sonra psp'yi açıp game bölümünden pro b-10 u çalıştırın ve oyunlarınızı ıso dosyasına atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dantesinferno -- 13 Ağustos 2014; 17:02:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dantesinferno

Öncelikle buradan ''http://kickass.to/psp-hack-6-60-pro-b10-fix-no-1-rar-t6537169.html '' psp'yi hacklemek için gerekli olan programı yükleyip rardan çıkartın,pspyı bilgisayara bağlayı çıkan 'PRO B-10 6.60'' dosyasını ISO adlı dosyaya atın (eğer öyle bir dosya yoksa psp>system settings>restore default settings yapıp formatlayın) daha sonra psp'yi açıp game bölümünden pro b-10 u çalıştırın ve oyunlarınızı ıso dosyasına atın

Vaov gerçekten sağol...En güzel anlatımdı...

Edit=Ama şimdi Vita alıyorum yakında (1/2 hafta içerisinde) onun içinde yardım edebilir misin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 14 Ağustos 2014; 0:22:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BitliKene

quote:

Orijinalden alıntı: dantesinferno

Öncelikle buradan ''http://kickass.to/psp-hack-6-60-pro-b10-fix-no-1-rar-t6537169.html '' psp'yi hacklemek için gerekli olan programı yükleyip rardan çıkartın,pspyı bilgisayara bağlayı çıkan 'PRO B-10 6.60'' dosyasını ISO adlı dosyaya atın (eğer öyle bir dosya yoksa psp>system settings>restore default settings yapıp formatlayın) daha sonra psp'yi açıp game bölümünden pro b-10 u çalıştırın ve oyunlarınızı ıso dosyasına atın

Vaov gerçekten sağol...En güzel anlatımdı...

Edit=Ama şimdi Vita alıyorum yakında (1/2 hafta içerisinde) onun içinde yardım edebilir misin :D

Vita'nın V sinden anlamam ama pek tavsiye edilmiyor yenide siz bilirsiniz

• vitaya kopya oyun atılmıyor.. 100-150 TL bayılıp orjinal oyun alacaksın..
  • arkadaşlar oyunun hafıza kartına oyun atarken "belirttiğiniz hedef yok , Bu çevrimdışı bir ağ konumu ya da boş bir CD ve ya DVD sürücüsü olabilir..."

bu hata geliyor bu osrunu nasıl çözebilirim..??
  • Memorystickini pc gormuo basima gelmedi ama internette aratirsan tanitma programi bulabilirsin

• M-A-R-S kullanıcısına yanıt

• mertk1999 kullanıcısına yanıt
    arattım ama hiç bu sorun yok..pc hafıza kartını görüyor içindeki iso dosyasını açtım zaten içinde oyun var..netten indirğim oyunları attıgımda bir sure yüklüyor sonra yukleme duruyor bu hata geliyor..
  • formda bir arkadaş usb belleğinde bu sorunla karşılaşmış ama çözüm yazan olmamış..psp kullanan arkadaşlar oyun atmak isteidğinizde kopyalamada sorun yaşayan var mı ???
     PsP ye oyun nasıl yüklenir?
  • sorun çözüldü..farklı usb girişine taktım şu anda indiana jones oyunu attım şimdi gow atıyorum..şu anda takılı usb çok hata veren girişe göre çok yavaş ama hata vermiyor..herhalde bu giriş 1.3 olabilir..
  • Wifi üzerinden nasıl psp ye oyun yükleyeceğiz

• bende sizin dediklerinizi yaptım fakat olmadı memoryi açınca içinde hiç bişey olmuyo iso dosyası falan dolu fakat olmuyo (oyunlarla dolu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

cihazı bilgisayara bağlayınca içinde ISO klasörü göreceksin.. oyunu iso'nun içine atıyorsun.. bu kadar

Hocam hafıza kartına atılmıyor mu, cihazı bilgisayara bağlamak şart mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhandsome

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

cihazı bilgisayara bağlayınca içinde ISO klasörü göreceksin.. oyunu iso'nun içine atıyorsun.. bu kadar

Hocam hafıza kartına atılmıyor mu, cihazı bilgisayara bağlamak şart mı?

Bilgisayara sadece oyunu aktarmak için bağlayacaksınız.Hafıza kartında ISO klasörüne .iso veya .cso türü oyunlarınızı kopyalayabilirsiniz.

Tabikii cihazınızın kopya oyun oynatıyor olması gerekli.
  • Yeni kırma dosyası atarmısınız :D PsP ye oyun nasıl yüklenir? 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.