Şimdi Ara

Avatar: The Last Airbender FAN CLUB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.546
Cevap
15
Favori
121.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 8 ay
 • Cevaplayan Üyeler 507
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 71
 • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 20 saat 54 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
 • Favoriye Eklediklerim 15
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • TehErozbey (97 mesaj) EhrimeN (71 mesaj) kemal_raul (61 mesaj) :blaCk: (50 mesaj) Mütercim-GTX (39 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (26 mesaj) Mobil (21 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (3 mesaj)
 • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Avatar: The Last Airbender FAN CLUB
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Emekli Yönetici
  8756 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Herşeyden önce bilmeniz gereken ; Avatar Anime değildir.  Avatar: Son Hava Bükücü , (Avatar: The Last Airbender) ABD kaynaklı animasyon televizyon dizisidir. Şu anda Nickelodeon'da ve CNBC-e'de yayınlanmaktadır. Asya etkileri taşıyan dövüş sanatları ve elementel sihir etrafında dönen "Avatar", Aang ve arkadaşlarının dünyayı acımasız Ateş Ulusu'ndan kurtarmak için çıktıkları macerayı anlatır. Dizinin senaryosu bir "kitap serisi" olarak yazılmıştır. Her sezon bir "kitap" ve her bölüm bir "kısım" olarak tanımlanır. İlk olarak Kasım 2004'te yayınlanması planlanan dizi ancak 21 Şubat 2005'te TV'de gösterilmeye başlamıştır. Dizi ayrıca DVD olarak piyasaya çıkmıştır. Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko yapımcı ve yaratıcı ekibin başındadır. Dizi, NickToons'da 6-11 yaş arası grubun dışında da çok yüksek reytinglere ulaşmıştır. 4,5 milyon izleyici, dizinin bir bölümünde topladığı en yüksek izleyici sayısıdır. Dizinin bu büyük başarısı üzerine 2. ve 3. sezonun siparişi de verilmiştir. 3. Sezon ABD'de başlamıştır. Dizideki kahramanların oyuncak figürleri, bilgisayar oyunları, kart oyunları v.b. satışa sunulmuştur. 2008 yılının şubat ayından itibaren de Türkiye'de 3.kitap gösterime girmiştir.

  Yaratım

  Avatar: Son Hava Bükücü, Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko'nun yapımcılık ve yönetmenliğinde, Kaliforniya'daki "Nickelodeon Animation Studios"da oluşturulmuştur. Animasyon süreci Güney Kore'de yapılmıştır. Dizinin ilk bölümü orjinal konsepte uygun olarak 6 yılda hazırlanmıştır. Bu bir animasyonu hazırlamak için gereken süreden çok daha fazladır. İlk olarak Kasım 2004'te yayınlanması planlandığı halde ancak Şubat 2005'te yayına başlamıştır.


  Dizinin ilk sezonunun büyük başarısı üzerine Nickelodeon, 2.Sezon için 20 bölüm sipariş etmiş ve yeni bölümler 17 Mart 2006'da yayınlanmaya başlamış ve 1 Aralık'ta sona ermiştir. 3.Sezonun, ABD'de 2007'de gösterime girmiştir.Bitiş tarihi belli değildir. Ancak, son iki bölümünün 3 b
  ölüm kadar uzun olacağı bildirilmiştir.

  Önsöz

  Dört Ulusu Gösteren Dünya Haritası  "Avatar: Son Hava Bükücü", kurgu bir dünyada geçer. İnsan ırkına ev sahipliği yapan bu dünyada ayrıca fantastik hayvanlar ve doğaüstü ruhlar bulunur. İnsanlar 4 ulusa ayrılmıştır: Su Kabilesi, Toprak Krallığı, Hava Gezginleri, Ateş Ulusu. Her ulusta "Bükücü" adı verilen özel insanlar kendi elementlerini kontrol etme yeteneğine sahiptir. Bu bükme stilleri özel dövüş sanatları ile birleşir.

  Her jenerasyonda, bir kişi 4 elementi de Bükme yeteneğine sahip olarak doğar. Bu kişi "Avatar"dır. Gezegenin ruhunun insan formu almış şeklidir. Avatar öldüğünde, mevsimlerin döngüsüne benzer bir şekilde (kış-su, bahar-toprak, yaz-ateş, güz-hava) bir sonraki ulusta yeniden doğar. Efsaneye göre Avatar kendi elementinden başlamak üzere, 4 gücü de kontrol etmeyi öğrenmek zorundadır.

  Avatar'ın kendi yeteneklerini ve bilgeliğini en üst seviyeye çıkaran özel bir savunma mekanizmasıdır: "Avatar Hâli".Bu hali hem en güçlü olduğu,hem de en zayıf olduğu halidir. Bu hâle geçtiğinde Avatar 4 gücü de kontrol eder ve dahası eski Avatarlarla da konuşma yeteneğine sahip olur. Bu hâle geçtiğinde Avatar'ın ağzı,gözleri ve dövmeleri parlamaya başlar. Bu olay Avatar Döngüsü'nün bir sembolüdür. Bir Avatar öldüğünde diğer ulusta yeniden doğar ancak "Avatar Hâli"nde öldüğünde döngü kırılır ve Avatar yok olur.

  Asırlar boyunca sayısız Avatar, dört ulusu barış ve ahenk içinde tutmak için çalışmıştır. Avatar ayrıca Dünya ile Ruhlar Alemi arasında bir köprüdür.

  Avatar Hali  Uluslar

  Ateş Ulusu: Ateş güç elementidir, güçlerini güneşten alırlar. Ateş Ulusu insanları hırslı ve tutkulu insanlardır. Çoğunlukla ateş bükmede nefreti kullanırlar. Aynı zamanda şimşek de bükebilen güçlü şimşek bükücüler de vardır. Ateş bükmenin nefret katılmamış en saf ve sıcak haline 'mavi alev' denir.

  Toprak Krallığı: Toprak dayanıklılık elementidir. Toprak Krallığı'nda yaşayanlar kararlı ve güçlü insanlardır. Azimli ve dayanıklılardır. Aynı zamanda çok güçlü bükücüler metal bükebilirler ve kum bükebilen kum bükücülerde vardır.Bazı tecrubeli toprak bükücüler toprağı dinleyebilir .


  Hava Gezginleri: Hava özgürlük elementidir. Hava Gezginleri kendilerini dünyevi endişelerinden ayırmış, barış ve huzuru bulmuş insanlardır. Aynı zamanda çok çevik ve seridirler; uçabilirler. Güçlü havabükücüler bir köyü yıkabilecek büyüklükte fırtına ve hortumlar oluşturabilir.


  Su Kabilesi: Su değişkenlik elementidir. Su Kabileleri yeniliklere uyum sağlayabilen insanlardır. Güçlerini aydan alırlar. Herşeye karşı birlikte durmalarını sağlayan birlik duygularına sahiptir. Her zorluğu atlatırlar. Savunmada su buza dönüştürülür. Susuz bir ortamda bulutu içine çekip suya dönüştürebilir. Bazı subükücüler iyileştirme yeteneğinede sahiptirler. Aynı zamanda dolunayda su bükücüler kan bükebilirler.

  Hikâye

  Dizinin olay örgüsü başlamadan 100 yıl önce, Aang adlı 12 yaşındaki bir Hava Bükücü, Güney Hava Tapınağı'nda yaşıyordu. Yaşlı Keşişlerden kendisinin Avatar olduğunu öğrendi. Normalde bir Avatar'a gerçek kimliği 16 yaşına bastığında söylenirdi ancak Keşişler 4 ulus arasındaki savaşın yaklaşmakta olmasından korktukları için bunu daha önce açıkladılar; çünkü bir savaş başladığında barışı getirebilecek ve dengeyi yeniden sağlayabilecek tek kişi Avatar'dı. Kısa bir süre sonra Aang, öğreticisi ve koruyucusu Keşiş Gyatso'dan ayrılmak ve eğitimine devam etmek için Doğu Hava Tapınağı'na gitmesi gerektiğini öğrendi.

  Korkmuş ve kafası karışmış olan Aang, uçan bizonu Appa ile birlikte kaçmaya karar verdi ama Güney Okyanusu'nda ani bir fırtına ile karşılaşıdı ve okyanusun dibine doğru batmaya başladı. Kendinden geçmiş bir halde bilinçsizce Avatar Hâli'ne geçen Aang, kendisini ve Appa'yı korumak için avatar halini alarak bir balon yarattı. Ancak Aang yarattığı buzdağının içinde Avatar hâlinde kaldı ve bu buzdağı Güney Kutbu'na doğru sürüklendi.

  Dizi bu olaylardan 100 yıl sonra, Ateş Ulusu'nun savaşta mutlak zafere ulaşmak üzere olduğu bir dönemde başlar. Tüm Hava Gezginleri yok olmuştur. Su Kabileleri çok zor durumdadır. Güney Su Kabilesi'ndeki askerler, savaşmak için ailelerini terketmişlerdir ve evlerini savunmasız bırakmışlardır. Bu arada daha büyük olan Kuzey Su Kabilesi savunmaya devam etmektedir. Diğer yanda Toprak Krallığı, Ateş Ulusu'nun zaferi önündeki tek gerçek engeldir. Ancak sınırlarına gelen ordulara dayanmakta zorlanan Toprak Krallığı her geçen gün yenilgiye daha da yaklaşmaktadır.

  Güney Su Kabilesi'ndeki iki kardeş: Deneyimsiz Su Bükücü Katara ve Kabile'nin koruyucusu genç savaşçı Sokka, Aang ve Appa'yı buzdağından kurtararak macerayı başlatırlar. Aang yokluğu boyunca bir asrın geçtiğini ve korkunç savaşın 100 yıldır sürdüğünü anlar. Aang'in kendisini dondurduğu yıl, Ateş Lordu Sozin, Avatar'ın yokluğunu fırsat bilir ve Dünya'nın yakınından geçmekte olan kuyrukluyıldızın gücünü de alarak büyük savaşı başlatır. Aang, Ateş Ulusu'nun Hava Göçebeleri'ni yok ettiğine inanamaz. Bu Aang'i hayattaki son Hava Bükücü yapacaktır.

  Avatar olarak Aang'in görevi savaşı bitirmek ve uluslar arasında bozulan dengeyi yeniden kurmaktır. Aang, yeni tanıştığı arkadaşları Katara ve Sokka, uçan bizon Appa, maymun Momo ve 2.Sezon'da onlara katılan Toprak Bükücü Toph ile birlikte 4 elementin ustası olmak için yolculuğa başlar. Yolculukları boyunca sürgün Prens Zuko daha sonra ise kardeşi Prenses Azula ile uğraşmak zorunda kalırlar.

  Esas görevi olan 4 elementin ustası olmak dışında Aang, yaz sonuna kadar Ateş Lordu Ozai'yi yenmek zorundadır. Çünkü Ateş Ulusu'na savaş başlatmak için güç veren "Sozin" kuyrukyıldızı yaz sonunda yeniden gelecek ve bu kez Ateş Bükücülere savaşı tamamen bitirecek gücü verecektir. Eğer bu gerçekleşirse, bu kez Avatar bile bozulan dengeyi yeniden sağlamayı başaramayacaktır.


  < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >  |
  |
 • Emekli Yönetici
  8756 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  İşte Yeni İmzalarımız

  Hatalar varsa bildiriniz.
  RESİMSİZ

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  LOGO

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/34/1b/79/341b799b008deae4076a5a6a3b97042a.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  AANG 1

  Avatar : The Last Airbender Fan Clubb


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/86/db/0c/86db0c6ec16fe13a8e95648185a15d55.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  APPA

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/8d/56/b2/8d56b29ff34e2f9ba84456db75da19c4.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  AANG 2

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/64/e1/3f/64e13f95a171708e672746a332bd14c9.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  AANG 3

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]http://img101.imageshack.us/img101/9084/aang3es4.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  AZULA

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/3b/48/38/3b48381ee6e9034211c9b420f9e056bb.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  KRAL BUMİ

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/2e/e5/5b/2ee55b44837aba3ef639bf74c1e71e82.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  GYATSO

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/39/59/ed/3959ed69465c32193e4b8f472e0539e5.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  IROH

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/0f/3f/af/0f3faf9bdf5d01a1489ac064112e5107.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  JET

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]http://img151.imageshack.us/img151/3386/jetxl0.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  KATARA1

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/bc/20/30/bc2030b62dc8f5c7d71e9d3403d1e9f6.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  KATARA2

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/0b/3d/e6/0b3de6f97b3da32b7fd9fcde1b138b20.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  MAI

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/85/8f/5a/858f5a632c64659fc72994fb9b6bf59b.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  MOMO

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/7b/f2/d7/7bf2d76b95bb74eb9575788bd18198d9.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  OZAI

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/0d/f1/33/0df13374e318e1d9212557cd64c61610.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  SOKKA1

  The Avatar Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]http://img401.imageshack.us/img401/1075/sokka1sr3.jpg[/image][b]The Avatar Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  SOKKA2

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/f0/c6/c3/f0c6c3f1a698956f34115d3dae9bc1f9.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  SUKI

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/e8/e1/65/e8e165e82c49989ad07c5b254378facb.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  TOPH1

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/15/0f/9c/150f9cf76d017dbb158de9aec888ef92.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  TOPH2

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/69/cf/6d/69cf6d10f405bbe1974f493dfca7e678.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  TY LEE

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/89/43/77/89437709623d9ef4d00ac54e3c31b778.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  ZHAO

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/eb/0c/4f/eb0c4f979a4e89d92a69265c79b2d159.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  ZUKO

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/ec/c7/ae/ecc7ae403f24da4a2a96553d80f65153.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  ZUKO2

  Avatar : The Last Airbender Fan Club


  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/23/8d/cc/238dcca895f6aa3b1ea2f188a25a54e2.jpg[/image][b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]


  Aang


  Avatar : The Last Airbender Fan Club  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/be/25/6e/be256ef2c5eec65ee47a8176b1f99461.gif[/image] 
  [b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]  Avatar Roku


  Avatar : The Last Airbender Fan Club  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/53/3a/d8/533ad89ba42d0ee32274a02e4ec67fe7.gif[/image] 
  [b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]
  Painted Lady


  Avatar : The Last Airbender Fan Club  [link=http://forum.donanimhaber.com/m_23312431/tm.htm][center][image]https://store.donanimhaber.com/e4/73/36/e473362f46dcefeaf2cb2a4f30feb880.gif[/image] 
  [b]Avatar : The Last Airbender Fan Club[/b][/center][/link]  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 19 Mayıs 2008; 9:25:41 >
  |
  |
 • Emekli Yönetici
  8756 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Kurucular

  1-By_Ako ( Banlandı )

  2.Wizzyy ( Eski konudaki kuruculardan. )

  3.Eh®imeN
  Üyeler

  3-)Headshott

  4-)Brotherhood

  5-)beyaz_piy0n

  6-)En Büyük Savaş

  7-)Cousin

  8-)sylar_brain

  9-)ahmetkarem

  10-)!!! melik !!!

  11-)Pokemon Delisi

  12-)alimert1231

  13-)Bywarl0rd

  14-)0.N.U.R

  15-)sedimanter

  16-)FeelTheLoneliness

  16-)shadow35

  17-)::Deathman::

  18-)murat_gs

  19-)caloom

  20-)james_tr

  21-)Emofelix

  22-)Ultimir

  23-)Fiyong

  24-)cabbar31

  25-).:Solid Snake:.

  26-)Danilo Thann

  27-)zzzmedmexzzz

  28-)mamacık

  29-) OziDozİ

  30-)nman

  31-) gecomert

  32-) emre_fb_fb

  33-) Newresim

  34-) MURDER4LİFE

  35-) behtiyar

  36-)shadow_baba

  37-)_Future_

  38-)bgrcannot

  39-)Gangaster_TR

  40-)mehmet694

  42-)stonegiant

  43-)lucario lucAir

  44-)PaRONiaC

  45-)kolosutrom

  46-)Schlagzeuge

  47-) FinaL_İmPacT

  48-) Jumped

  50-) Kemi Ron

  52-) Kaisertr

  53-) ronaldinho1

  54-) SLAYER_BBB

  55-) alpello

  56-) guray13

  57-) WarriorOfCraft
  58.Farlow

  59.eroxonline

  60.Yaqqmur

  61.koorn

  62.LaYLoNDoN

  63.scorpion41

  64.PHI

  65.barisdogg

  66.hate18

  67.white_wolf_

  68.HuLuSii

  69.GSli_UNAL

  70._KuruKafa_

  71.danger_rogue

  72.okanbozkurts

  73.TrowZeeN

  74.emir97

  75.xL.WaRioR

  76.lejyonerx

  77.BerkoGame

  78.kelaler

  79.pisik027

  80.quetm

  81.defni.toph

  82.Yaratama_Orichi

  83._TOPRAK_

  84.Ch00seN

  85.mckaos

  86.nuker1995nuk

  87.pgasusking

  88.otherside55

  89.viper srt 10

  90.4system

  91.UçanPırasa

  92.qburix

  93.Anilsey

  94.ghostomer

  95.MacroIceTR

  96.kalllavi

  97.strykr

  98.Laxori

  99.kadtas

  100.kadtas

  101.WizzY_WizarD

  102.cengolassa

  103.Shincy

  104.undererk

  105.gameanil

  106.protherm

  107.SharDDewiL

  108.golddragon35

  109.hsnsln

  110.alienlord

  111.onno92

  112.microgenius

  113.mewluth

  114.stner

  115.gunship

  116.Qcu

  117.Alp

  118.Umutcan

  119._LoRDi_

  120.RED LORD CHE

  121.portofino

  122.fatih_t

  123.Eveon

  124.alexis rhodes

  125.| ZıPıR |

  126.ßa®an

  127.1 HiT u DowN

  128.Punxberg

  129.AgniQai

  130.zippy

  131._R4MM5TE1N_

  132.sand storm

  133.0nly4y0u

  134._MeMeNto_

  135.altecser

  136.kemal_raul

  137.:::HeRo SoLdİeR:::

  138.xSquaLLx

  139.zodiackiller83

  140.TouchMyGiga

  141.SuMMerMaN

  142.atacanoral

  143.To die

  144.poke

  145.jedi_bayoz

  146.DARKRUSE

  147.SeraphiM

  148.jackmaldow

  149.ocisun

  150.Sfred

  151.er-112

  152.trixier

  153.Spyxxx

  154.L4st MetaL

  155.Ultraslan_10

  156.:White:DeviL:

  157.*siteci*

  158.Rozin

  159.klutch

  160.fire star

  161.husmen2552

  162.DeStAn_YaZaNvidia

  163.pspMANYA

  164.-Speed-

  165.AnieN

  166.Dr.Alchemy

  167.b3rkhan

  168.NashQlaim

  169.cagann

  170.Reppealle

  171.Paladinn

  172.berkay528

  173.ReJ3eLLioN

  174.-ouzzz-

  175.nicer

  176.saliharslann

  177.AddYokk

  178.ben_efe94

  179.OLabiLemez

  180.radyasyo_N

  181.lastx

  182.ßoost

  183.#FireLord#

  184.Jr09

  185.TechesT

  186.Tunisat

  187.LeePailong

  188.hiphopci

  189.osman4142

  190.artuvan85

  191.SeVaX

  192.Coder Designer

  193.NoN3

  194.coldpain

  195.mezarci034

  196.LOTr C i H @ T

  197. lonely_man

  198.07BLueDeViL07

  199.LOTr C i H @ T

  200.Showtime41

  201.ronaldinho_1

  202.NoN3

  203.Winston El Mariac

  204.lıhgt_mage

  205.AnTiMaSKe

  206.ugiboy

  207.bady54

  208.SmaLLviLLe

  209.erolihsan

  210.naughtymmn

  211.-ouzzz-

  212.karata_50

  213.byalfa

  214.captain_turkiye

  215.m_c_g

  216.dark_flame

  217._mta_

  218.Lordmaster

  219.enzoner

  220.mentalbutcher

  221.Syber10

  222.DeVastating

  223.Light Master

  224.Kağan_

  225..Clown.

  226.chazzkmnst

  227.0___rap___0

  228.Númenóre

  229.demonsaphire

  230.Immortal King

  231.ZZ RAT

  232.menteşe

  233.warriorsiwit

  234.SinapS

  235.20burak1991

  236.xyakamozx

  237.FenrirG

  238.*yns*

  239.TesTuDo

  240.N!ghTM@sTeR

  241.barcinho

  242.DaRLoRd

  243.W7K2D

  244.Doodlezz

  245.Paladin Artix

  246.Power Slave

  247.SpRiTe17

  248.:Bedirhan:

  249. mazottt

  250.orionsguard

  251.mustafay87

  252.darkmet86

  253.razorc

  254.caiz2005

  255.solomis

  256.BoraNb

  257.Arsenic

  258.Tengrielders

  259.SeRo-34

  260.reKLizMa

  261.xSquaLLx

  262.JeTKiLLeR

  263.thend

  264.husoman

  265.dodocan

  266.PhıdıL

  267.cmgmsts

  268.silenThief

  269.turbokerem55

  270.weast60

  271.Solid_SNK

  272.key_S

  273.AurorAbeam

  274.sarah1538

  274.sarah1538

  275.hellcat876

  276.Tolga*

  277.AshamanTR

  278.Casfort

  279.yekialem

  280.BUSTER BAXTER

  281.Mr LoneLy

  282.ASLAN1905

  283.lord_general

  284.BMW 528

  285.EtkisizEtken

  286.kkratoss

  287.Erén

  288.RequiemForADream10

  289.Kırmızı Pervane

  290.Plunder

  291.DüdüklüTencere*

  292.yükselenay

  293.ra hmetli

  294._mta_

  295.-TRioN-

  296._OutOfControL_

  297.FeysteBirVidyo

  298.soulcubee

  299.baxı

  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 6 Nisan 2010; 18:14:01 >
  |
  |
 • Emekli Yönetici
  8756 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Rehber Yenilendi.
  İmzalar Yenilendi.
  Fan Clup üyeleri Güncellendi.


  Yeni konumuz hayırlı olsun.
  |
  |
 • Yarbay
  44903 Mesaj
  hayırlı olsun yeni konu beni de ekleyin listeye bi zahmet
  |
  |
 • Yarbay
  3098 Mesaj
  Bende izlemeye başladım.1.sezon ve 2.sezon indirip orjinal alt yazılı full izledim.Birde CNBC-E'de 3.sezon yeni bölümlerini takip etmeye çalışıyorum.Bulduğum linkler var indiricem ama yavaş indiriyor.Sanırım 16 çıktı en son 3.sezon bölüm olarak.Bugün 11-12 bölümleri verdiler çok güzeldi.Ateş krallığını basıyorlardı.Bu arada favorim Zuko ve Amcası Iroh.
  |
  |
 • Emekli Yönetici
  8756 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orjinalden alıntı: strykr

  hayırlı olsun yeni konu beni de ekleyin listeye bi zahmet


  97.strykr

  Eklisin zaten.
  |
  |
 • Yarbay
  44903 Mesaj
  quote:

  Orjinalden alıntı: Eh®imeN


  quote:

  Orjinalden alıntı: strykr

  hayırlı olsun yeni konu beni de ekleyin listeye bi zahmet


  97.strykr

  Eklisin zaten.


  göremeyince bende tekrar yazdıriyim dedim
  |
  |
 • Yarbay
  11593 Mesaj
  evt gelelim son bölüme alt yazılısı geldimi....
  |
  |
 • Binbaşı
  1717 Mesaj
  hayırlı olsun yeni konumuz benide ekleyin imzamıda değiştiriyim eski konudan kalmaydı  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mütercim-GTX -- 18 Mayıs 2008; 19:18:48 >
  |
  |
 • Yarbay
  5011 Mesaj
  Bu dizinin ilk bölümünden son bölümüne kadar indirip izleyeceğim bir site var mı varsa Pmden yollar mısınız?? merak ettim başlamayı düşünüorum seversem benide yazarsınız
  |
  |
 • Binbaşı
  1717 Mesaj
  benide ekleyin lütfen eklenmemişim hala
  |
  |
 • Emekli Yönetici
  8756 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orjinalden alıntı: osman4142

  Bu dizinin ilk bölümünden son bölümüne kadar indirip izleyeceğim bir site var mı varsa Pmden yollar mısınız?? merak ettim başlamayı düşünüorum seversem benide yazarsınız


  PM.
  |
  |
 • Emekli Yönetici
  8756 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orjinalden alıntı: protherm

  benide ekleyin lütfen eklenmemişim hala


  Eklendiniz.

  |
  |
 • Binbaşı
  1717 Mesaj
  teşekkür ederim
  bu arada 16. bölüm ile ilgili hiçbir haber yokmu kaç aydır yok nerde kaldı bu 16. bölüm ve devamı? bilgisi olan varmı yada evinde nick tv olan ordan duyup gören?
  |
  |
 • Yarbay
  3098 Mesaj
  Benide ekleyin..
  |
  |
 • Yüzbaşı
  623 Mesaj
  16. bölüm 16 mayısta çıkcak demişlerdi hala bulamadım.

  Benide eklerseniz sevinirim...

  Birde imzaları düzeltir msiniz Avatar The Last Airbender olması gerekiyor  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainSagara -- 19 Mayıs 2008; 0:51:45 >
  |
  |
 • Yarbay
  2513 Mesaj

  Avatar The Last Airbender Fan Club


  imzayı kopyalarken the nın yerini değiştirirsen yazıdaki benim yukarıda yaptığım gibi düzeltebilirsin  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dombilibili -- 19 Mayıs 2008; 1:47:47 >
  |
  |
 • Teğmen
  185 Mesaj
  Hayırlı olsun güncellemişiz
  |
  |
 • Emekli Yönetici
  8756 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  @SharDDewiL : Ekledim.
  @karamela:D : Düzelttim.
  @dombilibili : Toplu olarak düzenledim imzaları.
  @Fiyong :  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 19 Mayıs 2008; 9:29:05 >
  |
  |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
anzer balı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.