Şimdi Ara

Auris Active skypack

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarın inşallah 2013 model otamatik,auri Active skypack alacağım,Ancak benim gördüğüm çoğu auriste cam tavan mevcut bunda yok acaba sonradan taktırılabilir birşey mi ? araba çok hoş bir hava katıyor çünkü

• Hayırlı olsun.

Aracın paketinin SkyPack olduğuna emin olun. Çünkü skypack kelimesinin karşılığı gökyüzü paketidir ve bu paketteki araçlarda cam tavan standarttır.
  • Skypack zaten cam tavanlı versiyonun modeli değil miAraç sahipleri çok bilgili olmayabiliyor aracın donanımı konusunda, alırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-Bey

Skypack zaten cam tavanlı versiyonun modeli değil miAraç sahipleri çok bilgili olmayabiliyor aracın donanımı konusunda, alırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Hocam evt malesef araç Active imiş Yinede almış bulundum aracı 60 bin TL Ye aldım 3 parça boya,1600 tramer kaydı var.İyi mi ettim,kötü mü ettim bilmiyorum
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • quote:

Hayırlı olsun güle güle kullanın

teşekkürler hocam ama biraz garip geldi araç,önceki aracim megane 3idi ama buna göre daha rahattı.Direksiyonu daha ağır ve şöyle bi sorun var gaza bastığım zaman araba bağrıyor vitesi atmıyor ayağımı hafif gazdan çekmem gerekiyor vites atması için normal bi bu sizce yoksa balatalarla ilgili bi problemmi ?
  • çaylar içilmiş pantolanlar çekilmiş..bize sadece hayırlısı olsun demek düşer....
  • quote:

Orijinalden alıntı: HimuKenshi

quote:

teşekkürler hocam ama biraz garip geldi araç,önceki aracim megane 3idi ama buna göre daha rahattı.Direksiyonu daha ağır ve şöyle bi sorun var gaza bastığım zaman araba bağrıyor vitesi atmıyor ayağımı hafif gazdan çekmem gerekiyor vites atması için normal bi bu sizce yoksa balatalarla ilgili bi problemmi ?

hocam sizin arabada bir gariplik olması muhtemel.megane 3 ün bundan rahat olması imkansız bende passat ve auris var inanın auris daha konforlu geliyor bana. aurisin direksiyonu ağır değil güzel yumuşak yüksek süratlerde de sertleşen direksiyonu var arabayı alırken gösterdiniz mi bir yere

• quote:

quote:

Cvt şanzıman araç hiç kullanmadım, çalışma prensibini tam olarak bilmediğimden yorum yapamayacağım maalesef..

• quote:

quote:

Skypack zaten cam tavanlı versiyonun modeli değil miAraç sahipleri çok bilgili olmayabiliyor aracın donanımı konusunda, alırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Hocam evt malesef araç Active imiş Yinede almış bulundum aracı 60 bin TL Ye aldım 3 parça boya,1600 tramer kaydı var.İyi mi ettim,kötü mü ettim bilmiyorum

Hocam hayırlı olsun. Bende aracımı satıp bundan almayı düşünüyorum. Kaç motor aldınız? Kaç bin kmde?

• Hayırlı olsun, sitedeki çoğu araç donanımı yanlış zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: amasseia

quote:

quote:

Hocam hayırlı olsun. Bende aracımı satıp bundan almayı düşünüyorum. Kaç motor aldınız? Kaç bin kmde?

Hocam standart değil mi motorları 70 HP galiba 82 binde araç ama bu vites olayı çok can sıkıcı anlamadım..Kalkışlarda filan büyük sıkıntı,galericiye soruyorum bunlar böyle abi ayağını bas çek yapıcan gaza hafif diyor ama öyle de yemiyor araba bağrıyor bildiğin vites atmadığı için,en iyiis bi servise götürüp baktırmak eğer balatalardansa alırım ücretini galeriden çok canımı sıktı bu durum.

• HimuKenshi kullanıcısına yanıt
    bu bir sorun değil.
    2012 aurisim vardı aynı şekildeydi kullanımı.
    Ankara toyan servisine sorduğumda toyotanın "otomatikleştirilmiş manuel şanzuman" kullandığını ve bundan kaynaklı olduğunu söylemişlerdi. birkaç güne alışırsınız ve bu size keyif vermeye başlar.

hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Cvt şanzıman kullanıyorsunuz aracınızda vites yok, gaza bastığınız kadar bağırır ve sabit devirde gider, scooter motor şanzımanı gibi. Ancak kolu sağa çekip manuele alırsanız vites değişim taklidi yapar. Motorda 70 değil 132hp. Bu derece limitli otomobil bilgisiyle gidip araba alıp sonra nedir ne değildir diye sormak sağlam cesaret, tebrik ederim. Araç hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

Cvt şanzıman kullanıyorsunuz aracınızda vites yok, gaza bastığınız kadar bağırır ve sabit devirde gider, scooter motor şanzımanı gibi. Ancak kolu sağa çekip manuele alırsanız vites değişim taklidi yapar. Motorda 70 değil 132hp. Bu derece limitli otomobil bilgisiyle gidip araba alıp sonra nedir ne değildir diye sormak sağlam cesaret, tebrik ederim. Araç hayırlı olsun.

Tescil belgesinde öyle yazıyordu hocam ama o başka birşey olabilir.keşke ukalalık yapmak yerine yapmam gerekeni söyleseydiniz ,nasıl alıştırcam yani ayağımı bağırmaması için yapmam gereken nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuTuKoLaCI

bu bir sorun değil.
    2012 aurisim vardı aynı şekildeydi kullanımı.
    Ankara toyan servisine sorduğumda toyotanın "otomatikleştirilmiş manuel şanzuman" kullandığını ve bundan kaynaklı olduğunu söylemişlerdi. birkaç güne alışırsınız ve bu size keyif vermeye başlar.

hayırlı olsun güle güle kullanın.

Hocam yani bas çek mi yapıcam gaza
    Dalga geçseydim ukalalık olurdu, ukalalık nedir nasıl yapılır onu öğrenin itham etmedden önce.

Arabanın bağırmaması diye birşey yok, gaza yüklenirseniz cvt şanzıman devri yükseltir, sabitler ve motorun sesi yükselir. Gaza daha az basıp sakin kullanırsanız cvt motor devrini yükseltmez ve düşük devirde gidersiniz. Cvt şanzıman temelde sakin şehir içi kullanımı için tasarlanmış, verimlilik odaklı bir sistemdir, dişli yoktur vites değişimi yapmaz ve performanslı atak kullanımda pek tat vermez. Ancak yüksek güce ve torka sahip motorlarda devir fazla yükselmeden atak kullanım mümkün olabilir ki o tip araçlarda da pek tercih edilmez cvt şanzıman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

Dalga geçseydim ukalalık olurdu, ukalalık nedir nasıl yapılır onu öğrenin itham etmedden önce.

Arabanın bağırmaması diye birşey yok, gaza yüklenirseniz cvt şanzıman devri yükseltir, sabitler ve motorun sesi yükselir. Gaza daha az basıp sakin kullanırsanız cvt motor devrini yükseltmez ve düşük devirde gidersiniz. Cvt şanzıman temelde sakin şehir içi kullanımı için tasarlanmış, verimlilik odaklı bir sistemdir, dişli yoktur vites değişimi yapmaz ve performanslı atak kullanımda pek tat vermez. Ancak yüksek güce ve torka sahip motorlarda devir fazla yükselmeden atak kullanım mümkün olabilir ki o tip araçlarda da pek tercih edilmez cvt şanzıman.

iyi de hocam mesela ışıklarda filan herkesten yavaş kalkıyorum arabayı bağırtmamak için,yani bunun bi dengesi filan mı var.O zaman ben korkuma çok hafif basıyorum ya da çok fazla basıyorum arasını tutturmak lazım

ayağınızı azıcık hafifletirseniz vitesi yükseltiyor. aksi durumda güç lazım diye düşünüp vites değiştirmeden devir yükselerek ivmelenmeye çalışıyor araç.
  • o değilde aracın önceki sahibi aracı 4 yıl sürmüş sonrada aldığı fiyata satmış. nasıl bir otomobil piyasamız var bizim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.