Şimdi Ara

audi a3 kaza yaptım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a arkadaşlar audi a3 aracım var öndeki araca çarptım hatalı benim öndeki araçta sıkıntı yok ama benim ön sağ tampon gitti aracın kaskosu var sizce ne yapmalıyım kaskodanmı yaptırmalımıyım yoksa fiyatı uygunmudur dışarda mı yaptırmalıyım  audi a3 kaza yaptım yardım

• Sorun sadece tampondaysa, rs3 tamponu alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaskodan yaptır orjinal iyidir.tampon zaten plastik bi de rsim çektirmişsin zaten.geçmiş olsun

• kaskodan yapınca aracın fiyatında düşme olurmu peki veya kasko bozulunca fiyat ne kadar artr kaskonun
  • tamponda kayıp parça vb yoksa tampon kaynağı + lokal boya en fazla 400 tutar. kaskodan yaptırsan kasko seneye 400 den daha fazla artar.
  • Kasko niye var?

Bu tip durumlar da cebinizden para çıkmasın diye. Orjinal tampon ve boya, kaskonun hasarsızlık indiriminden fazla çıkar. Trameri dert ediyorsan zaten kaza resmi elindd A3 ün parçalarının pahallı olduğu aşikar. Satışta sıkıntı olmaz

• Audiye binen aracın değerinin kaybını kaskoyu düşünmez.boşvet yaptır gitsin

• Ben de A3 ümü aldığım gün kaza yapıştım. Senin tampon hasarından daha küçük hasarım vardı. Kaskodan yaptırdım. Aracın resimleri elinde zaten. Orijinal parça ile değiştir.. O tampon tamir olmaz.

• Geçmiş olsun siz bazı arkadaşların kusuruna bakmayın. Tampon hasarı çok sorun olmaz kaskoya yaptırın gitsin. Kendiniz yaptırsanız bile prim artışından fazla harcarsınız(benim tahminim en az 1000)

• Hocam kaskodan yaptırırsanız, hem fiyat çok çıkar hemde hasar kaydı olur TRAMER'de.

Bu tarz plastik tamiri yapan yerlerde, orjinal gibi yaptırıp boyatırsınız. Resimleride muhafaza edersiniz.

Kasko'dan yaptırırsanız para ödemezsiniz ama muhtemelen primleriniz yükselir, öbür seçenekte parasını siz ödersiniz, karar sizin

• Tampon demirinde bir problem var mı acaba?

Eğildiyse, değiştirebilirler kaskoya başvurursanız.

Haliyle fiyat yükselir. Bence bir yetkili servise gösterin size tahmini bir masraf çıkaracaklardır ona göre de olmazsa kaskoya başvurursunuz.
  • kendin yaptır satarken başın ağrımasın
  • Kendin yapinca sattigin adama soylemeyecekmisin surdan kazasi vardi sanayide kaynattirdim diye?

Gidin servise ya da az gozuksun isterseniz tanidiginiz bir ustaya goturun. Zaten arac yeni kasko 0 tampon verir, hasar kaydi da yetkili servisten az cikar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalniz cok temiz kaza olmus;) Far camurluk kaput hrpsi saglam.Giden tampon olsun

Bence de kaskodan yaptirin eger hasarsizliginiz cok yuksrk degilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

kendin yaptır satarken başın ağrımasın

kendisi yaptırıp,
    satarken değişensiz diye mi satsın
  • Söylenenlerin aksine orjinal parça ile değiştirmen yararına olur. Öyle sanayi eli değmiş yeni AUDİ'yi zor satarsın ve zor açıklarsın. O tampon, kes biç yapıştır, boya ile kendine gelmez.
    Kaza foto'larının ve tutanağının şimdiden çıktısını al, araç evraklarının içinde sakla. Git yetkili servise kaskodan orjinal parça işe değiştir. Gördüğüm kadarı ile araç yeni A3, böyle şahin, doğan kullanıcısı gibi yorumculara itibar etme. 2016 model A3'ün ne işi var, oto sanayide.
  • Dışarıda yaptırıp orjinal çıkma tampon 650-750 lira boyatması da 200-250 tutsa ortalama 900-1000 lira falan tutacak ama tramerde kayıt olmaz kasko vs. bozulmamış olur.
  • Plastik tampon sıkıntı yaratmaz, sadece yaparlarken özellikle rica edin, hizalama düzgün olsun tampon yerine tam otursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Kasko niye var?

Bu tip durumlar da cebinizden para çıkmasın diye. Orjinal tampon ve boya, kaskonun hasarsızlık indiriminden fazla çıkar. Trameri dert ediyorsan zaten kaza resmi elindd A3 ün parçalarının pahallı olduğu aşikar. Satışta sıkıntı olmaz

Ben de böyle düşünüyorum ama bizim insanlarımızı anlamıyorum. İki ay önce aracımı bariyere sürttüm. Sol tarafta boydan çizik vardı, kapı ağızlarında ve çamurlukta ezikler vardı. Gören yakınlarım sanayide yaptır kaskoyu deldirme diyip durdu. 2500 lira hasar kaydı oluştu kaskodan yaptırdım. Zaten kasko bunun için var. Kasko yaptırırken zaten başımıza böyle bişey geleceğini düşünerek yaptırıyoruz, ama gelince de cepten yaptırmayı düşünüyoruz

Sahibinden de "3500 liralık hasarı kaskoyu deldirmemek için cebimden yaptırdım. Hasar kaydı yoktur " diyen bile gördüm. Arabada işlem var ama kayıt yok işte bizim insanımız değişik. Gider o arabayı alır da bizim tüm kayıtları yetkili servisten öğrenilebilen hangi tarihte ne işlem yapılmış belli olan arabayı almaz

• O tamponu öyle bir tamir ederler ki aklınız şaşar. Benimki 3 kez tamir oldu. En son biri geldi vurdu önden. Parası neyse verim yaptır dedi. Ben değişir bu artık dediğim tampon tamir oldu. Sağlam yapmışlardı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.