Y

Yüzbaşı
22 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir kaç ay önce evime yakın bir yerde yola göre çapraz duran kapak yüzünden bir arkadaşım karterini deldi. Çözüm olarak çıkıntılı kısmını fleks ile kestiler :)
Dün bir arkadaşım başka bir rögar kapağı yüzünden lastiğini yarınca merak edip tartışmak istedim.
Bu sorun yaşadığınız şehirlerde halen devam ediyor mu? Bu işi çözen belediyemiz var mı?
Sorun çıkarmayacak rögar kapağı sistemi üreten bir yerde çalışan var mı aramızda?
Yani çok zor bir şey olmadığını düşünüyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=iHh9qnhsiAw
Merhabalar, elinde landirenzo ayar kablosu olan varsa araca bağlanan taraftaki soketin pinlerinin fotoğrafını atabilir mi? Elimde bir kablo var neye ait olduğu belli değil soket uyuyor ama yazılım bağlanmıyor. Teşekkürler.
Merhabalar, başlıkta yazdığı gibi dolu tamiri görmüş ve bundan dolayı hasar kaydı bulunan araba alınır mı? Ne gibi sakıncaları olabilir?
Aracımı değiştirmek istiyorum. 70 civarına temiz düşük km li yakıtı ekonomik suv türünde araçlara bakıyorum. En çok aklıma yatan yeni kasa 1.2 qashqai. Bu araçla ilgili düşünceniz nedir? Alternatif ne olabilir?
A4 b8 1.8 120bg ile Konya - Muğla-İzmir gezdim geldim. Araç dolu ve klima sürekli açık. Toplamda 2260 km yaptım. Kredi kartı extresine göre 700 liralık lpg ve benzin alınmış. Araçta benzin takviyeli sistem var. Lpg takıldığına değmiş mi? Yakıt normal mi?
Merhabalar. Aracım audi a4 1.8 tfsi lpg li. Aracımda benzin göstergesi kırmızıya düşene kadar bir sorun yok.Araç lpg deyse benzin ibresi düşmüyor. Ancak kırmızı yandıktan sonra araç lpg deyken benzin ibresi düşmeye başlıyor. Benzin aldıktan sonra ibre aldığım benzinden daha fazla yükseliyor. Acaba diyorum kırmızıya kadar benzini şamandıra ile ölçerken. Kırmızıdan sonra yol bilgisayarı ile ölçüyor olabilir mi? Bildiğim kadarıyla bazı araçlar her zaman yol bilgisayarı ile ölçüyor. Bu ikili bir sistem kullanıyor olabilir mi?
Merhabalar, bir AC 220V 16A kontrol uygulamasında son durumunu elektrik kesilse bile koruyacak bir röle veya transistörlü bir devreye ihtiyacım bulunmaktadır(Tetik 5 veya 12V DC olabilir). Bulabildiğim tek röle Panasonic ADW1205HT fakat şuan için piyasada yok.(direnc.net te var görünüyor ama görüştüm şuan için yokmuş) . 2-2.5 cm den daha büyük tek parça devre elemanlarını yer kısıtından dolayı kullanamıyorum. Bu duruma bir çözüm önerebilir misiniz? Teşekkürler.
Merhabalar, klavyemdeki bazı tuşların çalışmamaya başlaması üzerine yeni klavye aldım. Ancak piyasadaki yan sanayi klavyelerin hiç birinde aydınlatma yok. Bende eski klavyenin aydınlatmasını söktüm ve yeni gelen klavyeye taktım. Yeni klavyede aydınlatmayı aktif hale getiren tuş yok. Harici elektrik verdiğimde çalışıyor ancak anakarttan aktif hale getiremedim. Bunu aktif hale getirmenin başka bir yolu var mı? Teşekkürler.
2013 1.4 Pop aracımda direksiyondaki Src tuşunu radyo kanal taramak için kullanmak istiyorum ancak şuan ki yaptığı iş FM1 FM2 vs. kanal hafızaları arasında geçiş yapmak. Şuan da radyoyu tarayarak değiştirmek istediğimde radyonun en sağındaki tuşu yardımıyla yapıyorum hareket halinde zor oluyor.Bu arada önceki kasa linealarda bu tuş kanal taramak için kullanılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Mühendis
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 612
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.001 (Bu ay: 485)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 722 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.