Şimdi Ara

Atomic Heart (2023) [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
16
Favori
27.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda oynadığım en güzel fps oyunu görevler mekanlar çok ama çok orijinal ama eksikleri de çok

Silah sesleri berbat

Yükleme ekranı uzun

Koşma tuşu yok, karakterle sağa sola kaydığımızda yavaşlıyor kontrolleri akıcılığı inanılmaz baltalamış bu.

Yine de güzel oyun olmuş oynattırıyor.

• Biraz bakar merakımı atar Hogwards a devam ederim demiştim fakat old school fps lerin tadını aldığım için bırakamadım bir türlü.

Bioshock, Half-life ve azda Prey karışımı bir potada güzelce erimiş, ilk işlerine göre gayet güzel olmuş.

Devamı gelirse çok daha özgün ve güzel olacaktır bence, metacritic notu az olmuş, 82-84 hakediyormuş bana göre.

Canımı tek sıkan lotlama yaptıkdan sonra karakterin 1-2 saniye duraklayıp yavaş hareket etmesi oldu.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Atomic Heart (2023) [ANA KONU] 

• Oyunu bitirdim. Ne yalan söyleyeyim ilk başlarda çok iyi ilerlerken o açık dünyasına attıklarında aşırı Far Cry oldu.

Sinematik izlemeyi severim özellikle Sony bunu çok iyi yapıyor. Rockstar'da RDR 2 ile bunu çok iyi yapmıştı. Ama bunda nedense beni baydı ya karakterler içine çekmedi oynarken çok donuk hepsi. Görsellik, tasarım ve atmosfer şahane, sinematiklerin bayması, karakterlerin beni içine çekmemesi, hadi bitsin de kurtulayım kafasında oynadım.

• An itibariyle oyunu bitirdim.

7.5/10 benim puanım, gayet güzeldi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oyunun save sistemi yüzünden oynamayı bırakıcam sanırım :(

• Bir robot kolu bulacağız diye kaç koridor kaç oda kaç düşman güruhu kaç bilmem ne geçtik! Neyin kafası aga bu? Aksiyon cayır cayır aksa gönder gelsin de akmıyor, silahlar şöyle böyle, bir iki modifikasyon yapayım oyuna hareket katayım desen parçaların biri hanyada öbürü konyada! 6 üstü veren arkadaşların bioshock özlemine veriyorum.

Oyunun sanat tasarımına diyecek laf yok, atmosferine de lafımız yok. Zaten oyunu oynatan atmosfer yoksa baltayla metal dövmenin eğlenceli bir yanı yok! Fakat uyduruk görevleri bile don lastiği gibi uzatması ara ara açıp 6 ay 1 senede bitiririm herhalde dedirtti bana. Kolay gele...

• Lanet olası Railgun silahını nerede bulacağım ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brnbry kullanıcısına yanıt

aga sen bloodborne 2 gelmeyince ps yi sattın mı naptın, xbox takılıyorsun bu aralar Atomic Heart (2023) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeraltofRiviaCiri16 -- 28 Şubat 2023; 7:34:0 >
  • Son bölümlerde mokunu çıkartmışlar düşman sayısının her yer robot kaynıyor bir de onları iyileştirenler var gel de delirme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 28 Şubat 2023; 9:33:25 >
  • GeraltofRiviaCiri16 kullanıcısına yanıt

Yeni oyun gelmeyince eldeki özel oyunları da bitince Xbox aldım tekrar Atomic Heart (2023) [ANA KONU] 

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atomic Heart (2023) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de dün gece bitirdim oyunu. Finale yaklaşırken yaptığımız ana görevlerden biri bayağı zordu. Sürüyle robot geliyor ve her kapıyı açmak için bulmaca çözüyoruz. Ama genel olarak beğendim. Yine de bence ortalama üstü kalite de bir oyun olmuş. Tüm poligonları yapmadım açıkçası. Bir iki yerde oyunu , zorlandığım için bırakasım geldi ama bu türde oyun çok az çıkıyor gerçekten. Yine de keyifliydi bence.

• Dün bitti benim de xboxda, genel olarak beğendim oyunu görevler mekanlar düşmanlar baya orijinaldi başarılı bir yapım olmuş bence, eksikleri tabiki var ama tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 2 Mart 2023; 9:35:7 >
  • Bitirdim bi kaç görev kanser etti ama genel olarak güzeldi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bismillahirrahmanirrahim

Harry Potter sarmadı buna başladım grafikler harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthanWinters -- 3 Mart 2023; 0:4:27 >

• Oyunun yarısındayım. Hala oynamamı sağlayan en büyük etken çevre tasarımları ve bu tarz bir FPS oyununu özlediğimi hissetmem. Prey, Half Life, Wolfeinstein, Bioshock... Diğer tüm efsanelerden esintiler var ve bu kötü bir 'kopya' gibi de durmuyor. Yine de (zaman ayırmak istediğim farklı şeyler de olması sebebiyle de) yan görevlere ve diğer her şeye zaman ayırmadan sadece ana hikaye ile devam ederek bitireceğim.

Umarım geliştirici ekip iyi gelir elde eder ve raporlanan eksileri de gidererek ikinci bir oyunla karşımıza tekrar çıkarlar. İyi bir temel attılar ve daha güçlü, gerçek bir AAA oyun yapabileceklerini ispatladılar.

• Oyunun tüm şovunu RT üzerinden yapıp hala RT getirmemiş olmaları gerçekten çok garip. Oyunun akıcılığı hiç sarmadığı için bıraktım ama RT gelince bir daha bakarım.

• Ruskiler güzel oyun yapmış fakat tam anlamıyla test etmeden sürmüşler piyasaya. 12 saattir oynuyorum belki 15 defa karakter sıkıştı hareket edemedi son kayıttan başlatmak durumunda kaldım. Game Pass sürüm.

Oyunun normali çok kolay zorda bir tık daha keyifli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthanWinters -- 7 Mart 2023; 1:34:35 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.