Şimdi Ara

ASUS TUF Gaming A17 FA706QR (AMD Ryzen 7 5800H/16GB, 512GB/RTX 3070) 14800tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.amazon.co.jp/-/en/gp/product/B08XBPCBYF/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

192000 yen yaklaşık 14800 tl ye gelmekte..17" ve 5800h ve rtx 3070 bu ayarda 22k altı TR de laptop yok... şuanda stok yok gibi ama stok gelinceye kadar para çekilmiyor kargo / gümrük dahil ..

• OS: Windows 10 Home 64-bit Color: Eclipse Gray [Display] Type 17.3 Wide TFT Color LCD / Non Glare / 1,920 x 1,080 Dots (Full HD) (144 Hz); Size: Width 159.2 x Depth 10.6 x Height 9.9 - 10.5 inches (2.7 kg)
    • CPU: AMD Ryzen 7 5800H Memory: 16 GB, Storage: 512 GB (PCI Express 3.0 x4 connection); Graphics: NVIDIA RTX 3070 Laptop GPU (NVIDIA Optimus Technology); External Display Output: 1 HDMI (Webcam) Built-in 920,000 pixel webcam
    • USB Port: USB 3.2 (Type-C / Gen2 *Data Transfer, Video Output Support) 1, USB 3.2 (Type-A/Gen1) x 3. Audio: Built-in stereo speaker (2W x 2), built-in array microphone, headphone, combo jack x 1
    • Communication Function: LAN: 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T (RJ45), Wireless LAN: IEEE802.11a/b/g/n/ac/ax (Wifi 6), Bluetooth 5.1 (Keyboard) 103 keys Japanese keyboard (RGB illuminated keyboard); Battery powered: Approx. 12.8 hours. Power consumption: Max. 00W
    • Main Accessories: AC adapter (supports power supply from power jack), product manual (English language not guaranteed)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 26 Mayıs 2021; 12:36:24 >

• ekran kartı tpdsi kaç watt acaba, bir de amazon japonya dan cok sorun yasayan olmuştu.

• 3070 gibi kart 1080p'de yazık olur.2k 144hz+ 1ms nano ips ekran olması lazım böyle cihazlarda o zaman bu para olmaz tabi.22 gün önce 20 binmiş bu alet ekonomi şahlanıyor maşaAllah.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-5-pro-amd-ryzen-7-5800h-32gb-1tb-ssd-rtx-3070-windows-10-home-16-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82jq0063tx-p-HBCV00000797I2

https://forum.donanimhaber.com/lenovo-legion-5-pro-16-ryzen-7-5800h-32gb-1tb-rtx3070-qhd-165hz-19999tl-mediamarkt--148982704

• ihtiyacı olan varsa ekrana bakmadan direk alsın bence, ben de gaming laptop kullanıyorum fakat ikinci monitor aldım 27inch 2k 144hz, artık laptop ekranın yüzüne bile bakmıyorum

• Japanese keyboard (RGB illuminated keyboard)

• quote:

Orijinalden alıntı: DerMeister_

Japanese keyboard (RGB illuminated keyboard)

Sadece Japonca klavye değil hocam güzel anime kızlar evine kadar getirip seninle birlikte kurulum yapıyorlar :)

Şaka bir yara aradaki fiyat farkı klavyeye etiket yapıştırıp kullanmaya değer. Ben bakmadan da yazarım diyenlere etiket bile gerekmez bence.

• DreamSs kullanıcısına yanıt

Benim hazırda masa üstü pc var , mobilite amaclı laptop bakıyorum, haricen klavye takmak istemiyorum ve ingilizce klavye olsa neysede japon klavye olmadı.

Alan isterse sticker yapıstırabilir tabi benim amacım gözden kaçıran birileri olabilir , durumu nitelemekti . Fiyat ve donanım olarak güzel cihaz

• DerMeister_ D kullanıcısına yanıt

Hocam keyboard değiştirilir ya, vardır eu keyboard açar değiştirirsin. Hani almaktan vazgeçtiyseniz diye diyorum yoksa farkındayım görmeyenlere uyarı olarak yazdığınızın

• Bu fiyata bu kadar kuvvetli laptop alamazsınız Türkiye'de.İhtiyacım yok ama alasım geldi stok olsa

• Monster hala 10. nesil intel kullansın

• Stoksuz yada tarihsiz ürünlerde ban yersiniz amazon japonyada. Japonlar zor insanlar. Amazon bile olsa uğraşmak zor.

• aylardır bu fiyat

ban yemek ısteyen versın sıparıs.

5dk ıcınde ban gelıyor zaten

• Amazon Jp dan ekran kartı sipariş etmiştim. Süründürdüler. Adamlar pusu kurmuş gibi Türkleri banlıyorlar.

Bir de dalga gecer gibi kredi kartı bilgisi falan istediler, yolladık vs umutlandırdılar sonra bam. Ban açıldı ama sipariş iptal edildi.

Ben de ondan sonra kızdım ve laptop aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DerMeister_ D kullanıcısına yanıt

Japanese keyboard diye bir şey yok hocam. Normal ingilizce klavye ancak tuşlarda küçük karakterlerle japon harfleride var. Ekran kartıda 95w olan modelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frzstate

aylardır bu fiyat

ban yemek ısteyen versın sıparıs.

5dk ıcınde ban gelıyor zaten

Neden?

• Ben amazon japonyadan Hard disk , Ssd disk sipariş verdim 1 haftada sorunsuz ulaşti.

• Ekranı %45NTSC mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.