Şimdi Ara

ASUS TUF B450 PRO GAMİNG İNANILMAZ İYİ BİR ANAKART OLMASI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: selcuk6688 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
14
Favori
53.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ryzen 9 4000 serisini kaldırabilecek mi acaba bu kart. Kaldirmazsa 7 4000 serisinden upgrade yapar uzun süre kaparim konuyu ama 9 olsa iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bios gelmiş

• Kasa değişimi nedeniyle rog strix b450i'den tufb450m pro ya geçtim.Rog'da xmp ile sorunsuz çalışan Corsair 3200mhz 2x8Gb ramlerim çalışmaz oldu.Çalışsa bile bilgisayar uyku moduna girdikten sonra uyandıramıyorum veya ilk windows açılışında kilitleniyor.Bir alt frekansta ise gayet stabil çalışıyor.Anlam veremedim gitti.
  • Bu fiyat aralığında eğer msi düşünmüyorsanız bu anakartı alın ben bu fiyat aralığında direk bunu alırdım .

Öneri isteyenler var diye konuyu upluyorum.

• Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Geçen arkadaşa bu anakartı al dedim inat etdi gidip 800₺ msi B450 gamingx anakart aldı sistemi tam topladığında şimdi oda başlar yok ısındı yok oyun kasıyor demeye.
  • Arkadaşlar şöyle bir saçmalık var bu anakart içinde geçerli reklamında Asus Fan expert 4 diye bir uygulama anlatılıyor ( inşallah adını doğru demişimdir ) ama hiçbir yerde indirme bölgesi yok enterasan aynı olay Asus B450 tuf plus içinde geçerli.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Asus ai suite içinde hepsi..

Bu anakart varken ucuz msi b450 almazdım.

Ha bende msi b450 gaming pro carbon var ondan memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 13 Şubat 2020; 0:20:33 >
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    b450 carbonu bende beğeniyorum , aı suiteninde işte indirelecek yeride yok.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    ASUS TUF B450 PRO GAMİNG İNANILMAZ İYİ BİR ANAKART OLMASI

https://www.asus.com/tr/Motherboards/TUF-B450-PRO-GAMING/HelpDesk_Download/
    Utilities
    Tümünü göster orada değil mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 2019daDHyekatilmak 2 kullanıcısına yanıt
    aşağıdaymış sağol ama önceden yoktu yada ben göremedim :D 250mb lık bir dosya var o oluyor sanırım kuruyor şimdi.
  • Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 haftadır bende bu anakartı kullanıyorum. Beklentilerimi fazlası ile karşıladı ancak şöyle bir problemim oldu. Anakartın arkasındaki mavi renkli usb 3.0 bağlantısına ilk kullanmaya başladığım g300s mouse ile klavyeyi çalıştıramıyorum. Ancak taşınabilir hard diskimi,başka bir mouse'u veya usb aygıtını çalıştırabiliyorum. Sorun biraz garip anakartın usb 3.0 çıkışları arızalı desem diğer cihazlar rahat çalışıyor. Format attım sıfır temiz kurulum denedim ama nafile bilgisi olan var mı.
  • Msi kullanıcısı olarak her iki platformda da z370 ve x470 olarak şunu diyebilirim asus hep daha kaliteli vrm kullandı ama gel gör ki am4 sokette yazılımsal çok sorun yaşattı başta cold boot olayı. Aylardır uzağım belki güncelleme ile bu sorunları çözmüştür umarım aksi halde kendine yazık eder.
  • elimde b450m mortar anakart mevcut 3 aylık asus b450m tuf pro modeli ile tks etmek isteyen ulaşsın :Dfgmdlgd
  • elimde b450m mortar anakart mevcut 3 aylık asus b450m tuf pro modeli ile tks etmek isteyen ulaşsın :Dfgmdlgd
  • Bu vrmlerin sıcaklığını nereden ölçeceğiz? Egzos fanından hatırı sayılır bi sıcaklığı dışarı atıyor. Sıcaklığı merak ettim.

• Anakart 8. gününde sizlere ömür dostlar. Bugün servise yolladım. Sanırım sms infocomm'a gidecek vatan bilgisayara teslim ettim. O yüzden pek ümitli değilim
  • ASUS TUF B450 PRO GAMİNG İNANILMAZ İYİ BİR ANAKART OLMASI

Hocam işaretli olanlardan bir kaçıdır diye tahmin ediyorum

• numenorian kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Nasıl bir sorun yaşattı anakart?

• Muhtemelen msi B450i gaming ac den sonra en iyi vrm bu anakartta. Lakin bunun vrm soğutması daha iyi. Ancak msi da itx anakartta estirmiş. 6x60 amperlik power stage kullanmış. Vrme fan tak 3950x bile çalışır muhtemelen.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.