Şimdi Ara

ASUS ROG Strix RTX 2080 Super AE = 6850 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/asus-geforce-rog-strix-rtx-2080s-gaming-advanced-edition-8gb-256bit-gddr6-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-rog-strix-rtx2080s-a8g-gaming-p-HBV00000M4L5E

RTX 2080 Super almak isteyenler varsa kaçırmasın, gördüğüm gibi hemen atladım. Tensor coreları yeter. Aynı fiyatlardan satılan INNO3D, Palit gibi modellerden fersah fersah önde olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Griffith -- 1 Eylül 2020; 22:40:0 >

• 3080 aynı paraya gelecek zaten hele 3070 dahada ucuza geliyorken ve 3070 2080 ti ı tokatlıyorken 2080s alınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 1 Eylül 2020; 22:43:4 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Kullanıcılar açısından umarım dediğiniz gibi olur. Ben şu an karta ihtiyaç duyduğum için haftalarca bekleyemiyorum maalesef.
  • 4805 tl den başlayan fiyatlarla

gerçekte olan

3070 blower 6500 TL
  • Önümüzdeki iki hafta daha da ucuza mutlaka bulunur.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Dandik referans tasarım 6500 TL'den satışa sunulur dediniz, doğru muyum?
  • Griffith kullanıcısına yanıt
    nvdianın resmi sunumunda 3070 in 2080ti ı ezip geçtigini söyledi ki resmi rakam bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 1 Eylül 2020; 23:1:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Griffith

Dandik referans tasarım 6500 TL'den satışa sunulur dediniz, doğru muyum?
    hocam den başlayan fiyatlara kanmayın

burası türkiye

500 dolarlık ps5 7000 liradan çıkar vs deniliyor da 500 dolarlık base fiyata sahip referans kartın 4800 tl olması mümkün değil.

kaldı ki asus msi zotac vb markalar base fiyattan kart çıkarmazlar
  • hocam tensor cekirdeği olarak evet daha cok cekirdeği var da 3000 cuda çekirdeğine 6000 cuda çekirdeği söz konusu

bu cidden büyük bi risk yani ne kadar eminsiniz?

---

10 tflops, resmen araya aynı ekran kartından bir tane daha giriyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 1 Eylül 2020; 22:59:42 >

• 10 gün önce forumdaki bir başlıkta görmem üzere, fiyatını uygun bulup 1660S aldım: https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/145167632

Kartla bir oyun bile oynayamadım. Anca test yaptım. Belleklerin 4GHz'e OC olduğunda FPS'i ne kadar etkilediğine hayret ettim falan derken zaten hep HotS falan oynadığım gerekçesiyle kartıma el konuldu. Şimdi RTX 2080S aldım ve kız arkadaşım Minecraft ray tracing modlarını falan araştırmaya başladı bile. Ben ne ekran kartı alırsam alayım zaten kullanamadığımdan etkilenmiyorum diyeyim. Şu an diğer 2080S modellerine göre fiyatı uygun geldiği için açtım başlığı. RTX 2080 Super zaten yıllarca gidecek bir karttır diye düşünüyorum. Üçe beşe de bakmamak lazım yani. Şu an acil lazım olmasa kesinlikle yeni seri öncesi almazdım orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Griffith -- 1 Eylül 2020; 23:8:2 >

• Griffith kullanıcısına yanıt
    öle ya da böle h. olsun yaw her türlü güçlü kart

bende 1080 var öyle bekliyorum gittiği yere kadar gider kafasıyla satmaya satadım ama kart 3 yıllık artık satsan satılmaz atsan atılmaz bi durumda, çok da ağır oyun oynandı, bakarsın şak diye bozuluverir o yüzden öyle bir sorumlulugu da üstlenemiyorum kaldı öyle

bakıyorum çünkü yabancı forumlarda 4. 5. yılında cok agır oynayanlar genelde gpuları bi anda puf olmuş gitmiş. giderse üzülücem hala işimi görüyo benim. standartlarım da düşük. ama bozulacak diye fobi oluştu bende sanki qfw

iste fakirin bi tane kıcı kırık kartı oluyor ona da bişey olmasın diye üstüne titriyor hayat böle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 1 Eylül 2020; 23:25:48 >
  • Aynen ben de tam aynı kafadayım. Çıktığında 980 Ti ve 1080 Ti alanlar hayatlarının alışverini yaptılar bence. O kadar uzun dayandılar ki. İmzamdaki 980 Ti'yı Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'nın aile evi PC'sine takacağım, sonra da 1660S ile devam artık herhalde. 2011 yılında aldığım EAH6850 ile sürünmesin artık çocuklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Griffith

Aynen ben de tam aynı kafadayım. Çıktığında 980 Ti ve 1080 Ti alanlar hayatlarının alışverini yaptılar bence. O kadar uzun dayandılar ki. İmzamdaki 980 Ti'yı Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'nın aile evi PC'sine takacağım, sonra da 1660S ile devam artık herhalde. 2011 yılında aldığım EAH6850 ile sürünmesin artık çocuklar.
    ne guzel bir davranış sizi tebrik ediyorum

benim projeksiyonum anca 6000 7000 serisine falan denk geliyor o zamana kadar kart bozulmadıgı sürece salmıcam inatla kırbaçlicam köşeye sıkıştığı yerde de belleğine +500 çekirdeğine +125 basacam yine de iteklicem ahahah

işin şakası, yeni teknolojiler yine de beni cok heyecanlandırdı. nvidiayı bu açıdan tebrik ediyorum. kimse üzerinde durmuor ama rt io teknolojisi ile harika işler başarabilirler. vram gereksinimlerine geri vites arttırabilirler. ne olacagı belirsiz su an

bunların ne kadarı mandatory olacak o önemli.

bu nesilde anladıgım kadarıyla gerek konsol gerek pc tarafında IO darboğazlarının önüne geçilmek isteniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 1 Eylül 2020; 23:37:52 >

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    O markalar kartları 500 dolardan alıcak zaten( toplu alımda anlaşmaya göre 400 450 olabilir ) , TL olarak da 3700 yapıyor , rx 5700 xt 400 dolar civarında yurt dışında burada 3.5 4.5 arası kaliteye göre değişiyor , benzer fiyat döngüsünden olucak çünkü standartları böyle bu işin 500 dolarsa kar model farkı vs vs eklesen taş çatlasın 5.5 6 bini geçmez , tek ihtimal fark yaratır extra bir vergi veya 8 civarı dolar kuru
  • Arkadaş doğru demiş 5 6 bin arası bişi olur. Ps5teki saçma vergiler gelirse 8 bini bulur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.