Şimdi Ara

ASUS Cerberus GTX 1070 Ti Advanced Nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kart nasıl arkaşlar öneriyomusunuz sıcaklık ve ses durumunu merak ediyorum özellikle diğer özel modellere görede karşılaştırabilirmisiniz

• İyidir. Çok fark yok üst brandlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msi 1070 ti gaming mi alsam bunumu tam arada kaldım, asus 3 sene garanti veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 23 Şubat 2018; 15:5:46 >
  • evohan kullanıcısına yanıt
    MSI garanti süresi de 3 yıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hangi ürün o msi ın hep 2 sene oluyor garantisi

Ekran karti.
  • quote:

Ekran karti.

2 sene oluyor ms ekran kartı garantileri
    01 Ocak 2017 den beri MSI anakart ve ekran kartları 3 yıl garantili.

• Merhaba,

Fiyatı uygun bulunursa tercih edilebilir. 1080 ile 1070Ti arasında aşırı FPS farkı yok ama uygun olursa 1080 de tercih edilebilir. Ekran kartı piyasasının durumu malum. Herkesin merakla takip ettiği bir site harici her yer ateş pahası.

Cerberus modeli soğutma performansı olarak; Rog Strix ve Turbo modellerinin arasında yer almakta. 2.5 slotluk bir tasarıma sahip. MSI GamingX modellerinin; yer yer Rog Strix ile benzer yer yer de geride olduğunu düşündüğümüz zaman, Cerberus modeli ile çok fark yaratmayacağını söylememiz yanlış olmaz. Ses seviyesi olarak ise; ''Turbo vb.'' modeller olmadıktan sonra (bilindik markalarda) benzer seviyeler alınıyor diyebiliriz.

Bu arada MSI ekran kartı ve anakartların garantisi yakın geçmişte 3 yıl olarak revize edildi. Ülkemizde yeni yeni oturmaya başlasa da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 24 Şubat 2018; 0:2:56 >
    Ben bu karttan aldım. Görüntüsü çirkin ama performansı çok iyi. Ses ve sıcaklık konusunda da oldukça başarılı. Rog Strix Advanced Edition bulamadığım için bu kartı almıştım biraz isteksizce ancak memnun kaldım. Ayrıca MSI sadece bir HDMI çıkışa sahip. VR da düşünülürse ilerde bu kart daha iyi bence MSI kartlarından.
  • Bu kartın iyi oluşu fiyatına baglı. Eger 2500 ve altına bulursan iyi hemen al ama ustu ise salla bekle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armant81

Bu kartın iyi oluşu fiyatına baglı. Eger 2500 ve altına bulursan iyi hemen al ama ustu ise salla bekle.

3100 den aşağı pek bulunmuyor şuan
    Abi çok yuksek bende yeni seriyi bekliyorum. illaki yeni seriden sonra fiyatlar düşecektir. Şişik fiyatlarla almam şahsen ben.
  • quote:

Abi çok yuksek bende yeni seriyi bekliyorum. illaki yeni seriden sonra fiyatlar düşecektir. Şişik fiyatlarla almam şahsen ben.

dolar böyle yüksekiken düşük fiyat beklemek hayal, aslında okadarda değişiklik yok 4 sene önce gtx 980 i yaklaşık 2000 tl ye almıştım şimdi onun ayarında sıfır kartlar yine aynı para
    Ben her turlu bekle derim ama sen bilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Hangi ürün o msi ın hep 2 sene oluyor garantisi

Tüm Msi ürünlerinin garantisi 3 yıl hocam. Tavsiye model:

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1070-ti-gaming-x-8gb-gddr5-256bit-nvidia-dx12-ekran-karti.html

• Ustteki bu ekran kartına bu parayı verecegine aynı fiyata msı 1080 game x vardı hafta sonu hb de yapmayın arkadaslar fiyat takibi yapın ve vatandan uzak durun ates pahası.

• quote:

Ustteki bu ekran kartına bu parayı verecegine aynı fiyata msı 1080 game x vardı hafta sonu hb de yapmayın arkadaslar fiyat takibi yapın ve vatandan uzak durun ates pahası.

Ben 3100 tlye aldım bu kartı, msi 1080 olan dediğin modeli malı malesef pek iyi olmamış çok ısınıyor, bu kart zaten 1080 e çok yakın hızda bir kart.
    Bu kart vatanda yok zaten biraz piyasa takibi yapın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 26 Şubat 2018; 15:5:51 >
    Bu arada Pinkoenk in Vatan mesajına dedim uzak durun diye.

• quote:

Ben her turlu bekle derim ama sen bilirsin.

https://m.donanimhaber.com/newsampnew.aspx?id=97739

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.