Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.282
Cevap
33
Favori
67.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kiraz Bey video yapmış:

• quote:

Orijinalden alıntı: LakrosEu

Hocam bu oyunda kardeşlik yaparken bu önemli. Eğer sizden önce bu oyunu o hesaptan açmış ve hesap linklemiş biri varsa o kişinin ubisoft email ve şifresini sizle paylaşması gerekli. Maalesef Ubisoft buna giriş yapmadan oyuna girmene izin vermiyor. Buna giriş yaptıktan sonra bir daha bu bilgiyi istemiyor. Oyunu satarken de satacağınız kişiye bu ubisoft hesabının email ve şifresini iletmeniz lazım yoksa giriş yapamaz.

Çözüldü sorun hocam.Ben nedense yeni hesap açmaya kalktığımda hata verdi ancak sağolsun pri sahibi benim sec hesaptan giriş yaptı ve kendisi yeni ubisoft connect şifreyi belirleyip oyunun mailiyle girmeyi başardı. sorun da böylece çözülmüş oldu. aynı şekilde ben de satarken sattığım kişiye gerekli bilgileri vereceğim ki girebilsin yoksa sıkıntı... Bu arada oyuna bayıldım ben

• Vallaha aldım. Ps5 için oyun içi videolar gelmeden oyunu oynayacağım herhalde.

ASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU
  • Çıkış Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=-najTNw3f2g&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hard zorlukta oynuyorum, düşmanlar suratıma bakıyor. Ciddi ciddi bakıyor ama sizde de böyle mi?

• Psde ciddi grafik hataları fps düşmeleri frame atlamaları ile oyundaki sıkıntılar güncelleme ile düzelene dek oynanmaz halde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt

Enis de bugün attığı video da oyunu kolay olduğunu ve dediklerini söylemiş hocam muhtemelen herkeste aynıdır o yüzden bu olay.

• Daha başında sıkıntılı olduğu belliydi çocuk odada mı yürüyor kasistenmi geöiyor belli değil

• Bütün ac serisini oynamış biri olarak ben Valhalla ya aşırı bayıldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Daha başında sıkıntılı olduğu belliydi çocuk odada mı yürüyor kasistenmi geöiyor belli değil

Hocam oynanmaz halde diyerek abartmasak mi gayet de oynaniyor,olumsuz yonleri gormeye biraz zorluyorsunuz gibi kendinizi sanki

• Oyun gayet iyi ama dün 2 saatte en az 3-4 tane bug'la karşılaştım ilginçASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU 

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    12 saattir oynuyorum drop yok şuan proda daha çok ilerleyince mi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ra's al ghul

12 saattir oynuyorum drop yok şuan proda daha çok ilerleyince mi oluyor

Standart ps benimkisi ama illallah dedirtti

• Benim PS4 slim o kadar bahsettiğiniz gibi şeylerle karşılaşmadım. Ara ara fps drop yaşıyorum o da Odysseyde de vardı.

• Oyuna Ps4’te başlarsak Ps5’te ,kaldığımız yerden devam edebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Oyuna Ps4’te başlarsak Ps5’te ,kaldığımız yerden devam edebilir miyiz?

Selam, Ps5 mi aldın? Hayırlı olsun, ben xboxa geçtim pazartesi günü

• lastwarriors kullanıcısına yanıt

A selam ,henüz almadım,çıkmasına birkaç gün var.X box hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

A selam ,henüz almadım,çıkmasına birkaç gün var.X box hayırlı olsun.

Sağolasın, valla 300+ oyun hangini indircem şaşırdım :)

• Oyunu 5 saat kadar oynadım. Çok hoşuma gitti. Henüz biri dışında aksiyon tuşları açılmamış olmasına rağmen, viking teması, atmosfer, grafikler ve hikaye sayesinde oyun beni içine çekti. Ubisoft'un kronik oyun mekaniklerinin sıkıcılığı ve yapay zekanın zayıflığı dışında rahatsız edici bir şeyle karşılaşmadım. Hikayenin ağırkanlı anlatımı güzel bir tercih olmuş. Koştur koştur, öykünceden öykünceye atlamıyoruz. Sanki zaman geçtikçe dilim dilim açılacak gibi.

Ayrıca Vikings dizisini izlemek, oyuna daha bir hakim olmanızı sağlar. Valhalla nedir, Vikingler için ne ifade eder, tanrılarına bağlılıkları ne seviyededir, ahlaki yargıları nasıldır, kahinlere ne derece önem verirler, vesaire... Viking kültürüne hakim olmak oyunun lezzetini artırıyor. Oyunda gördüğünüz bazı tavırlar da hoşunuza gidiyor, zira "Evet ya, cidden böyle yapmaları gerekirdi," diyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.