Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED VALHALLA | PS4/PS5 ANA KONU (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
33
Favori
67.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt

Kasabayı ele geçirdikten sonra gelişmeler açılıyor. Ahırı geliştirip seyis ile konuşursanız orada hocam

• Dostlar konuyu olabildiğince detaylı ve güncel tutmaya çalışıyorum, bir isteğiniz veya benim bir hatam vs. var ise söyleyin birlikte halledelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Dostlar konuyu olabildiğince detaylı ve güncel tutmaya çalışıyorum, bir isteğiniz veya benim bir hatam vs. var ise söyleyin birlikte halledelim.

Güncelleme ne zaman gelir bir bilgi varmı?

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    İlk gün güncellemesi henüz gelmedi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

İlk gün güncellemesi henüz gelmedi mi?

1.02 şuanda fena fps düşüşü var animasyonlar güdük ve titremeler var. Oyundanmı bilmiyorum öldürdüğüm hayvanı loot ederken anşmasyon koyulmamış yads bende atlama yapıyor

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Bu hataları 1.02 ile gidermeyi planlıyorlardı ama daha düzeltemediler demek ki, bir kaç güne yeni bir güncelleme daha gelir muhtemelen.
  • açıkçası 1 oyun alma hakkım var cyberpunk 2077'yi bekliyordum fakat son yorumlardan sonra valhalla'ya kaymış durumdayım...

tek soru işareti maalesef ingilizcem pek iyi değil doğal olarak hikaye akışını kaçıracağım yapacağım seçimler belki rastgele olacak emin değilim oyunu oynamakta olan arkadaşlar oyunun hikayesi ve dili çok mu ağır? yani ingilizce bilmeden de hikayeyi anlamak mümkün mü?

örneğin origins'i oynayıp bitirmiştim yine az ingilizcemle hikayeyi gayet anlamıştım ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelNaja -- 11 Kasım 2020; 18:29:35 >
  • DelNaja kullanıcısına yanıt

Oyunun dili ağır değil ama ortalama düzeyde olsa ingilizce istiyor.RYO öğeleri ve seçimleri var malum.

Sana tavsiyem oyunu al ama yayıncılardan youtube'dan hikayeyi takip etmen olur.

• Oyunu cok sevmeme ragmen vallaha da daha alamadim.  Oyunu sevmeyenler de yalamiş yutmuş. Adaletini sevim.  

• burocker86 kullanıcısına yanıt

hikayeyi yayıncılardan takip edince de hiçbir anlamı kalmaz be hocam  hiç ingilizce bilmiyor değilim tabi ki terimlere hakimim cümleleri az çok çıkarabiliyorum seçim ekranında zaten bir süre yok diye biliyorum gerekirse çeviri de kullanabilirim

ama yine de çok detay kaçırırsın keyfini alamazsın derseniz sanırım cyberpunk'a geri yönelip valhalla için indirim bekleyeceğim

• Oyunda çok fazla problem var sanırım Ps5 ve PC’ye göre yapıp, Ps4’e öylesine geliştirdiler. FPS düşüşleri ve animasyon problemleri çok fazla. Bu bir de 1.0.2 versiyonda...
  • oyunu ps4 pro da oynayan varmı nedir durum fps düşüşleri bug vs. göze çarpan probleme rastlayan oldumu acaba

• Ahırı açtım ama seyis vermedi. Upgrade mi yapmak lazım tam olarak?

Hangi sürümü aldınız?

• Eğer taşlanmayacaksam ben bu oyunu sevemedim. Kesinlikle beğenilmeyecek bir oyun değil fakat ben sevemedim. Bi gariplik bi eksiklik ne bileyim bir şeyler eksik gibi. Ezio ve Altair tarzı bir hikaye bekleyip de ön yargılı mı davranıyorum anlamadım.

• Standart sürüm. Standart sürümde kesin yoktur :/
  • Nachtsicht93 kullanıcısına yanıt
    Hikaye Odyssey'e göre daha ilgi çekici. Bende merak uyandırıyor. Odyssey'de pek hikayeye dikkat etmiyordum

Standarta yoktu galiba hocam. Ama Helix krediniz yetiyorsa alabilirsiniz. Belli miktar veriyor Ubi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalemistik

Oyunu 5 saat kadar oynadım. Çok hoşuma gitti. Henüz biri dışında aksiyon tuşları açılmamış olmasına rağmen, viking teması, atmosfer, grafikler ve hikaye sayesinde oyun beni içine çekti. Ubisoft'un kronik oyun mekaniklerinin sıkıcılığı ve yapay zekanın zayıflığı dışında rahatsız edici bir şeyle karşılaşmadım. Hikayenin ağırkanlı anlatımı güzel bir tercih olmuş. Koştur koştur, öykünceden öykünceye atlamıyoruz. Sanki zaman geçtikçe dilim dilim açılacak gibi.

Ayrıca Vikings dizisini izlemek, oyuna daha bir hakim olmanızı sağlar. Valhalla nedir, Vikingler için ne ifade eder, tanrılarına bağlılıkları ne seviyededir, ahlaki yargıları nasıldır, kahinlere ne derece önem verirler, vesaire... Viking kültürüne hakim olmak oyunun lezzetini artırıyor. Oyunda gördüğünüz bazı tavırlar da hoşunuza gidiyor, zira "Evet ya, cidden böyle yapmaları gerekirdi," diyorsunuz.

Odyssey'i oynamış mıydınız? Onunla kıyaslayabilir misiniz mesela?

Ben oyunun başlarına baktım ama maalesef ki ilgimi çekmemişti, indirim döneminde alacaktım. Fakat yayınlanan incelemelerden sonra tekrar yükseldim. Spider-Man oynadıktan sonra Cyberpunk'ın PS5 güncellemesini bekleyip doğrudan buna dalabilirim :) Sanırım özel güçler açıldıkça oynanabilirlik daha zevkli hale gelecek, bir de oyunun hikaye işleyişini falan pek bi sevmişler. Baya bi merak ettim...

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.