Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
2
Favori
353.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunda türk türkiyeyle alakalı hiç bişey yok değilmi geçen oyundaki gibi bayrak ses falan tarzı
  • İtalya dışında birşey yok. Ama bir yerde İstanbul'dan kaçan birisi olduğunu söylüyorlardı laf arasında ama nerede ve kim olduğunu hatırlamıyorum. Gerçekte de bilim ve sanat adamları İstanbul'un fethinden sonra İtalya ve Fransa'ya kaçarak Rönasansın gelişiminde büyük rol aldıkları anlatılır.
  • beyler şuan oyun çalışır durumda mı? yani save olayıydı ilaçtı felan? çıktığında sorun vardı sanırım oyunda o yüzden bakmadam ama zaten torrent yoktu acaba şimdi var mı torrent
  • quote:

Orijinalden alıntı: aQua~MaDooR`

Bu kıyafet tanıdık geldi mi arkadaşlar.

Evet

• arkadaşlar sayfa baştan sona resim olmuş alıntı yaparken dikkat edin biraz
  • Oyunun grafikleri çok kaliteli ya
  • beyler bu oyunda ok kullanma var mı acaba 1.oyunda yoktu
  • Emektar Altair'in kıyafetini nasıl aldınız merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masta Zek-Qon

Emektar Altair'in kıyafetini nasıl aldınız merak ettim

Önceliklehttp://uplay.uk.ubi.com adresinden, oyundaki ID ve şifre ile giriş yapıyorsunuz, sonrasında rewards kısmından yeterli Uplay puanınız varsa alabilirsiniz.

30 puan gerekiyor...

quote:

Orijinalden alıntı: ehhiste

beyler bu oyunda ok kullanma var mı acaba 1.oyunda yoktu

Malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobo. -- 24 Mart 2010; 22:50:56 >
  • Off be kardeşim şu speed race ler acayip zorluyor beni ya. Gamepad ile oyun oynamaya yeni yeni alışıyorum belkide ondandır. Diğer bütün görevler kolay sayılır ama şu speed raceler yok mu aman yani.
  • Aldım kıyafeti filan güzelmiş, yeni şeyler eklenirsede süper olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 24 Mart 2010; 23:13:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

arkadaşlar oyunda türk türkiyeyle alakalı hiç bişey yok değilmi geçen oyundaki gibi bayrak ses falan tarzı

Aslında database'leri okuyan varsa orada sürekli Türklerin Venedik'e karşı kazandıkları savaşlar felan geçiyor
  • Yanlız şu Drm meretini eleştiriyoruz falan ama getirdiği yenilikler çok güzel. Uplay gibi şeyler drm sayesinde var. Oyunu ikinci kez oynadığım için 120 puan birikmiş bende Pc için ne varsa topladım
  • Evet. Uplay bir nevi DLC gibi birşey. Kazandığımız puanlarla karakteri güçlendirmek iyi bişey:)
    Ubi bu aralar akıllı işler yapmaya başladı.. 14 Nisan'da SplinterCell de geliyor bakalım oda Assassins gibi güzel olacakmı...
  • Splinter Cell'in o ekleride sitede görünüyor fakat o eklerden 2 tanesi oyunun Collector's Edition'u alanlarda otomatik geliyor.Bizde puanla alabiliyoruz.
  • Bu oyun cidden 7800 model kart istiyor mu ? Hani, altinda calistirabilen varsa ilk oyundaki gibi o zaman oyuna sans verecegim de.
  • Arkadaşlar Altair in kıyafetini aldım da nereden giyeceğiz o kıyafeti ?
  • quote:

quote:

Önceliklehttp://uplay.uk.ubi.com adresinden, oyundaki ID ve şifre ile giriş yapıyorsunuz, sonrasında rewards kısmından yeterli Uplay puanınız varsa alabilirsiniz.

30 puan gerekiyor...

quote:

Orijinalden alıntı: ehhiste

beyler bu oyunda ok kullanma var mı acaba 1.oyunda yoktu

Malesef.

resimli anlatım yapsaydın keşke , alamadım birtürlü çözemedim olayı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pukiman -- 25 Mart 2010; 12:17:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Arkadaşlar Altair in kıyafetini aldım da nereden giyeceğiz o kıyafeti ?

Oyun sırasında "ESC" tuşuna basarak oyunu durdurun. Ardından Inventory ===> Outfits kısmından giyebilirsin.
  • Orijinalden alıntı: pukiman

30 puan gerekiyor...

resimli anlatım yapsaydın keşke , alamadım birtürlü çözemedim olayı :D

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.