Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
2
Favori
353.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu foruma giriyorum ama korkuyorum spoilercilerden
  • ya ben torrentten çektim fln filan ama görevler filan yok bide venedik e gidemiyorum tuscany ve florence arasında mekik dokuyorum cenedik e gitmek için görev mi lazım?
  • Çalışan bi ilaç varmı oyuna ben hala kuramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeSiMiST_TR

Çalışan bi ilaç varmı oyuna ben hala kuramadım

Geçen bi sitede novalgin ve gripin iyi geliyomuş diye gördüm
  • Şu resimdeki görevi çözemedim bir türlü,
    ilerliyor izliyorum ama haritada kapalı olan yere gidiyor sonra tekrar eski yerine gidiyor , öldürünce iptal oluyor , ne yapıcamı şaşırdım

• Beyler oyun profilimdeki gibi bir bilgisayar ile 1920*1080 çözünürlükte nasıl olur. Full detay bakımından. Assassin's Creed de herşey sonda fps düşmeleri değilde ani takılmalar oluyordu.
    Kısaca optimize diğer oyundan iyi mi kötü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: STALKER-1903

Oyun mükemmel olmuş hele o kartal bakışı baktığımız yerlerdeki çalan müzik insanın içine işliyor.Ben de amd x2 3.0 ghz ,hd4850 ve 4gb ram var oyun bazen akıcı bazen değil driver olarak 10.2 hotfix kullanıyorum bir de şu widescreendeki siyah bant görüntüsünün çözümü yok mu

Siyah bant görüntüsü derken SS eklersen mutlaka yardım alabilirsin

• ARKADAŞLAR BUGÜNE ÖZEL ASSASSİN'S CREED 2 ORJİNAL KEY'LERİNİ 30 TL'YE SATIYORUM. İLGİLENENLER PM ATARSA YARDIMCI OLURUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flovan

quote:

Oyun mükemmel olmuş hele o kartal bakışı baktığımız yerlerdeki çalan müzik insanın içine işliyor.Ben de amd x2 3.0 ghz ,hd4850 ve 4gb ram var oyun bazen akıcı bazen değil driver olarak 10.2 hotfix kullanıyorum bir de şu widescreendeki siyah bant görüntüsünün çözümü yok mu

Bu sayfada yukarı doğru tüm resimlere bak. Aşağı ve yukarıdaki siyah bant. Eskiden 4:3 monitörüm vardı ve Assassin's Creed I de 1280*1024 çözünürlükte bu bantlardan vardı. 1920*1080 monitörüm oldu ve çözünürlüğüde ayarladım bantlar hala vardı. 16:9 formatlarında olmamalı. Sinema havası verilmeye çalışılmış oyunda ama çok gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: pukiman

Şu resimdeki görevi çözemedim bir türlü,
    ilerliyor izliyorum ama haritada kapalı olan yere gidiyor sonra tekrar eski yerine gidiyor , öldürünce iptal oluyor , ne yapıcamı şaşırdım

2 saattir çözemiyordum sonunda çözdüm
    adamdan birşey çalıyormuşuz

• quote:

Bu oyunu kendi kendime geliştirdiğim orta derece ingilizce ile anlıyorum.Ben çoğu oyunun öyle yüksek kapasitede ingilizce gerektirdiğine katılmıyorum biraz çaba sarfedersek sözlüklerden, filmlerden felan insanın ingilizcesi gelişiyor.Bence en çok ingilizce isteyen oyunlar adventure oyunları örneğin ben syberia 1 ve 2 yi alt derece ingilizcemle bitirmiştim ve oyundan da acayip zevk almıştım konusunu da yeteri kadar anlamıştım kısacası oyunlardaki ingilizceyi abartmamak lazım

Kesinlikle katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Arkadaşlar The Truth un bulunduğu sembollerin yerlerini gösterebilecek kimse var mı tüm haritalar üzerinde ?

http://guides.ign.com/guides/14302493/page_53.html Buyur burda hepsi var.
    Bir de heralde benden başka kimse yoktur truth bulmacalarını çözerken tırsan
    17 ekran 1280x1024 çözünürlüklü monitörüm var,siyah bantların kapanması için çözünürlüğü kaça getirmem lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknessfriend -- 24 Mart 2010; 17:50:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darknessfriend

17 ekran 1280x1024 çözünürlüklü monitörüm var,siyah bantların kapanması için çözünürlüğü kaça getirmem lazım?
    1280x720 olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: darknessfriend

1280x720 olmalı.

1280x768 dede yokoluyo bantlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

Orijinalden alıntı: Flovan

quote:

Bu sayfada yukarı doğru tüm resimlere bak. Aşağı ve yukarıdaki siyah bant. Eskiden 4:3 monitörüm vardı ve Assassin's Creed I de 1280*1024 çözünürlükte bu bantlardan vardı. 1920*1080 monitörüm oldu ve çözünürlüğüde ayarladım bantlar hala vardı. 16:9 formatlarında olmamalı. Sinema havası verilmeye çalışılmış oyunda ama çok gereksiz.

Evet şimdi fark ettim haklısınız çok gereksiz bir şey olmuş o siyah bantlar keşke tam ekran yapsalarmış onlara hiç gerek yok bence.

• quote:

quote:

Şu resimdeki görevi çözemedim bir türlü,

2 saattir çözemiyordum sonunda çözdüm
    adamdan birşey çalıyormuşuz

Evet, özel bir baloya girebilmemiz için O adamın altın maskesini çalmamız gerekiyor. Zaten ondan önce de tüm yarışmalara girip birinci olmuştuk fakat adam rüşvetci çıktığı için altın maskeyi ona vermişlerdi.

• @darknessfriend
    Hocam çok teşekkürler. Ama gerçekten the truth daki bulmacaları çözerken bende tırsıyorum ara sıra karanlıkta oynarken remi çözünce tınn diye bir ses çıkınca. Yanlız değilsin dostum
  • Ne sesi o arkadaşlar
  • Bu kıyafet tanıdık geldi mi arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: aQua~MaDooR`

Bu kıyafet tanıdık geldi mi arkadaşlar.

Hayır..

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.