Şimdi Ara

Artık herkes NUSRET yiyecek! Nusret AVM'lerde! Nusret Burger Menü Sadece 50 TL! Bedava! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
3
Favori
57.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50liraya evime malzeme alır yemek yaparım daha iyi la he param çok olsa gider yerim gelir meselesi tamamen dahası olsa ailemle gider 3 binliralık yemekte yerdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selfie olayı ne yapsakta milleti söğüşlesek maddesi olmuş.Millet üç kuruşun derdindeyken selfie için 50 lira gömecek.
  • başlıktaki slogan bile reklam kokuyor
  • Burger kinge bile 15 tlden fazla vermiyorum el kadar ete sirf check in selfie hikaye icin 50 tl vereceklere guzel haber tabi

• Bu kalitedeki burgeri 30-35 liradan aşağı yiyemezsiniz.
    Yanındaki havuç dilimini de sayarsan 50 lira normal bir fiyat oluyor.

Kalite ucuza olmaz. 300-400 liralık kafes yada 150-200 liralık t-bone gibi fahiş birşey yok burada. Size burger yada mc'da sünger yediriyorlar. Doğru dürüst burger ucuz olmaz.
  • Şubeler çoğalırsa olay fabrikasyona döner ve restorantdaki kalitesinden eser kalmaz.

Ne derece özel beslenmiş cins sığır eti olur her gün bu sirkülasyonu ne kadar karşılar muamma..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi fiyat, Ankara' ya bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Eti'n kilosu olmuş 60 TL bugün aldım

Et balık kurumuna bakim dedim et yok tavuk yok hiç bişi kalmamış

Memleket iyiye gidiyor 1,5 kilo ete 97 TL bayıldım

Asgari ücret 1400 TL batmış memleket bitmiş

Allah yardım etsin bu millete kiracı olana acırım

60 tl mi yavaş gel
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    1 kilo bonfile nerde 50 lira? Gerçekse gidip stok yapalım. Hele Ramazan'da karaborsa. 90-100 lira fiyat ve hiç yok. İstanbul'dan bahsediyorum.

• Tatlı,içecek ve patates ile beraber fiyat gayet uygun arkadaşlar. McDonalds'da yediğiniz şey hamburger değil bunu söyleyeyim. Ortalama bir restaurantta sadece hamburgere 25-30 TL fiyat çekerler.
  • Bugün ilkkez kanyondaki nusrete gittim 1 saat sırada bekledikten sonra anca oturtabildik. 45 dk da burgerin gelmesini bekledik. Burgerin hakkını vermek gerekir harika idi. Bi 15 dk da havuç dilimi bekledik. Toplam 2.30 saat sürdü karnımızı doyurmak ama değdi aç olmama rağmen doydum. Fakat temizlik sıkıntısı var o da yoğunluktan sebep masa boşalmadan doluyor. Son olarak nusret selfie için gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Mocktail ne la?

Limonata :). İçine nane koyulmuş .

• Hamburger fiyatı iyi de havuç dilimi gereksiz pahalı neredeyse yarım kilo Antep baklavası fiyatında. Gerçi duyduğuma göre Antep baklavasından çok daha iyimiş :S

• quote:

Orijinalden alıntı: false6

1 kilo bonfile nerde 50 lira? Gerçekse gidip stok yapalım. Hele Ramazan'da karaborsa. 90-100 lira fiyat ve hiç yok. İstanbul'dan bahsediyorum.

Hocam amma takıldınız şu bonfile kelimesine. hadi kıyma olsun çorbalık et olsun lafın gelişi yazdık onu kelimeleri cımbızlayıp anlam çıkarıyonuz
  • bende 5 tl anladım leş
  • Sırf merak ettiğim için 1 defa yerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: ItsTimeToChange

quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Mocktail ne la?

Limonata :). İçine nane koyulmuş .

Bende ona güldüm ya, malum kelime sansürlenmesin diye mok yazıyoruz ya forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Passenger47 -- 11 Haziran 2017; 1:17:45 >
  • Selfie yi Nusretin kendisiyle çekilmiyorsun. Nusret Burger de çekilip sosyal medyaya koyup eşe dosta gösteriş yapıyorsun. 50tl lik menüne gelirmi Nusret? :D O Arap emirliklerinde porsiyonu 500-700tl den et çakıyor Araplara dahada ugramaz buralara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STND -- 11 Haziran 2017; 1:35:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Bence gerçekten uygun fiyatı. Tavuk artıklarından yapılan hamburgerler 15 liraya satılırken adam gerçek etten yapılmış hamburgeri patatesi kola tatlıyı vs 50 tl den veriyo gayet makul piyasaya göre. He o paraya 1 kilo bonfile alır yerim o ayrı mesele ama hamburger piyasası böyle

Fiyat kazık ama piyasayı düşününce F/P olarak orta düzeyde. Yer miyim hayatta yemem o ayrı

• aslında araplara bılgılendırmek ıcın bı sıte yapacaksın nusret sızı susuz sabunsuz öpüyor aynı et istanbulda 4 de 1 fıyatına fılan dye hahaaaha
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.