Şimdi Ara

Artık herkes NUSRET yiyecek! Nusret AVM'lerde! Nusret Burger Menü Sadece 50 TL! Bedava! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
57.292
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben genelde 2 menüyü de king boy alıyorum 2 tane 1 er litrelik pepsi geliyor birini zula yapıp diğerini içiyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba baslikta nusret calisanlari mi var diye dusunmuyor degilim

Carls jr dan bir kere yemistim, oldukca begenmistim.

• Fiyat uygun. BK'nin veya McD'nin 20 TL'ye yakın hamburger sattığı yerde bu menü ucuz.
  • Bir kova Kfc biz 50 tl para veriyoruz. Buda aynı hesap ama işte asıl soru kfc kova alınca 3-4 kişi doyuyoruz ama bu tek bir tane geliyor.
  • Açıkçası mcdonals ve burgerkingin çakma ve bayat menüleriyle doymak için 25tl kafadan ödüyorum.Ve beğenmeyerek yiyorum çoğu zaman hızlı diye tercih ediyorum.

Menü Fiyatı 35-40tl civarında olursa kesinlikle tercih ederim zaten tek hamburger 30 falandı. hamburger çok sık yediğim bir şey değil yedik mi de adam gibi et yemek daha güzel olur bence.
  • Arabın etini kesipte

Türkün etini kesmeyen kişi NUSRET

https://youtu.be/4PalVUBkaEs?t=8m57s
  • İşin aslına bakılırsa 50 TL çok pahalı değil.

Kullandığı etin kalitesi belli. Fast Food restoranlarındaki ve sıradan Steak House'lardaki ete benzemez. Kaldı ki bu sıradan Steak House'lardaki Burger'lara da kafadan en az 20-25 TL bandında para veriyoruz.

Nusret'in Burger'ının bunun 2 katı olması anormal değil.

Fakat ben o parayı Burger'a vermem. Verene saygı duyuyorum. "Veremem" demiyorum; 50 TL veremeyeceğim bir para değil. Ama vermem. Kasaptan et alırım o paraya da evde yemek yaparım, daha iyi.

Sıcak fırsat kapsamında sayılır mı? Bence sayılır. Dediğim gibi, 50 TL bu şartlar altında anormal değil. Hatta iyi bir fiyat.
  • Normalde hamburger yemem çok kalitesiz ve yapay bir lezzet oluyor , bakalım nusret bunu değiştirecekmi

• ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ya içim yanıyor avrupa da adamların 5-6 tl aldığı eti biz 50 tl alıyoruz. Çocuklara eti gram gram veriyoruz. En çok üzüldüğüm şey halkın halen köle gibi ses çıkarmadan memnuniyetle alması
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Eti'n kilosu olmuş 60 TL bugün aldım

Et balık kurumuna bakim dedim et yok tavuk yok hiç bişi kalmamış

Memleket iyiye gidiyor 1,5 kilo ete 97 TL bayıldım

Asgari ücret 1400 TL batmış memleket bitmiş

Allah yardım etsin bu millete kiracı olana acırım

Millet memnun halinden, umarım memnun olmayanlar bu krizi hafif atlatır.

• quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Orta gelirli bir adam bir tane burgere 50 lira vermez. Veremez demiyorum bakın vermez. Çünkü paranın kolay kazanılmadığını bilir. Bir de çoluk çocuk 250 lira hesap ödeyecek en az. Yazıktır.

Ev yapımı burgeri artık kendimiz yapıyoruz ve dışarıda yediklerimizden hiçbir farkı olmuyor. Her bir burgeri göz kararı 150gr civarı az yağlı kıymadan yapıyoruz. Kol etinden kıyma güzel oluyor. Kıymayı worcestershire sos benzeri bir karışımla hafifçe yoğurmak yetiyor. İncecik kıyılmış az bir miktar soğan da etin suyunu içeride tutmaya yardımcı oluyor.
    Bir burgerin kıyması 6TL civarı tutuyor. Kalan malzemeler de pek bir şey tutmaz. Dışarıda yesen bir ton para. Hem istediğimiz gibi orta pişmiş sulu burgerler yapıyoruz hem de 20-25TL'lik burgeri evde 7-8TL'ye getiriyoruz. Size de tavsiye ederim.

• Yanlış hatırlamıyorsam hamburgerin fiyatı 28 TL, Havuç'un fiyatı 28 TL, tabii artmadıysa. Bu durumda yanında verdikleri içecek nedir bilmiyorum ama fiyat olarak çok yüksek bir indirim yok. Diğer türlü indirim olmasa 70 TL tutacak atıyorum bu menü, 50 TL veren kişi sanıyorum 70 TL'yi de verir bir öğün(cük) için.
    Bu arada bu hamburgeri Mc Donalds' veya Burger King gibi yerlerdeki ürünlerle kıyaslamamak gerekiyor, rakibi o ürünler değil.
  • Bu tip konulara bakis cok subjektif oluyor . Kisilerin sicak firsatci olmasi fakir olmasi manasina gelmiyor. Burada cok pahali ama gercek fiyatindan ciddi indirimler yapilan TV vb urunlerde de buna benzer tartismalar oluyor

sicak firsat ucuz mal demek degildir . o yuzden "ben o paraya sunu yaparim bunu yaparim" tarzi beyin terk yorumlar yapmasaniz da mimlenmeseniz

cunku bu tip kisiler hakkinda ya fakir ya da kafasi calismiyor yakistirmasi yapiliyor bilesiniz
  • Mocktail ne la?
  • 50 liraya 2 kişi sırf et yiyerek doyarız. Senede 1-2 defa 90TL verip yenir belki ama hadi diyelim denecek türden bir yer de değil.
  • 50.-tl'ye 1 kg et alınır ailece yenilir,nusret'ede selfie'si gönderilir..
  • Bu adam dünyanın yarısından fazlasının aptal olduğunun kanıtıdır.
    Eti tokatlayan bir apaçinin sırf reklam ve sosyal medya vasıtasıyla dünyayı tokatlamasının hikayesi olarak tarihe geçecektir.

Gerçi zaten günümüz Türkiye'sinde çoğu kişi etten anlamaz, et seçmeyi bile bilmez.
    Markete girip reyondaki elemana 2 kilo ondan 1 kilo bundan der çıkarsınız, Kebap hangi hayvanın etinden, Şiş hangi hayvanın etinden, etinin neresinden, ön koldanmı arka buttanmı yapılır bilmez. Şimdilerde o eski hayvanlarda kalmadı basıyorlar hazır yemi.

Dünya gittikçe boktan bir yer haline geliyor, yeni nesile üzülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeMETH_ -- 10 Haziran 2017; 22:12:27 >
  • O paraya etimi alır evde hem yerim hemde yemeğe katarım... evet fakirim
  • Nusret benim büllüğümü yesin. Yerkende selfie çeksin. Ücret istemez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Köfteci Yusuf forever....

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.