Şimdi Ara

Artık herkes NUSRET yiyecek! Nusret AVM'lerde! Nusret Burger Menü Sadece 50 TL! Bedava! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
57.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu başlıkta yazanlar nerde yaşıyor ütopya felanmı bizde oraya gelelim

Allahın apaçi bereket dönerinde bile 1 kişinin yeme masrafı olmuş 30 lira kaç tl olmasını bekliyorsunuz ayrıca o baklavaya bir bakın öyle yorum yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jony___ -- 11 Haziran 2017; 7:46:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BAKIN BURAYA YAZIYORUM 2 SENE YADA 3 SENE İÇERİSİNDE NUSR-ET ARKASINDA ACUN YOKSA BATACAK AVM KİRALARINA DAYANAMAYACAK

ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN

AMA ARKADASINDA ACUN VAR SANIRIM O VARSA BÜYÜK İHTİMALLE BATMAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysftnr333 -- 11 Haziran 2017; 7:55:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysftnr333

BAKIN BURAYA YAZIYORUM 2 SENE YADA 3 SENE İÇERİSİNDE NUSR-ET ARKASINDA ACUN YOKSA BATACAK AVM KİRALARINA DAYANAMAYACAK

ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN

Nusretin arkasında Şahenk var. Acun ne alaka ve Şahenk'in yanında Acun kimmiş

• Benim hayat gorusumde bir hamburgere 50 tl vermek yoktur.

Ben 50 tlye gider kendi etimi kendim alirim hamburger ekmegini bimden alirim 10 numara pisirir yanina birde bira alir torrentten indirdigim ucretsizdl diziyi izleyerek yerim. Ohhhhh rahatladim

Siz gidin kisa dar pacali pantolonunuzla babet corabli ayakkabinizla barzo kirli sakalinizla gidin 50 tl verin ona ohh rahatladim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John WICK -- 11 Haziran 2017; 9:6:11 >
  • asarman A kullanıcısına yanıt
    Harbiden neymis o öyle ya

• quote:

Orijinalden alıntı: bLaxp

Florya Kadayifzade. 4kisilik kunefe 40tl . gayet ideal dilimler yani sahsen ve bence gayette lux mekan konum ws olarak . burda 10tl ise nerede 35 -.-

zeugma kunefe ankara. 4 kisilik kunefe 60 TL

• hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    Ankara'da var hocam. Nusretin normal mekaninda da burger var ama bu menu yok sanirim. Yanilmiyorsam sadece burger patatesi ile 27 tl idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Klaore

Arkadaşlar bk da çalışıyorum whopper menünün maliyeti 1 lira 70 kuruş. Gel alda 15.50 serviste 18 lira. Büyük seçimi çıtır lezzeti dondurması derken 30u buluyor ve doymuyorsun. Bk da çalışan hiç kimse et demez, biz tavuk veya köfte deriz misafirlerimiz et derler (: bk da 2 lira maliyeti olan menüye 20 lira vermeye veriyor hatta ve hatta whopper menü + 12 soğan halkasına 19 lira vermek varken, whopper menü + 8li soğan su çay olan ramazan sultan menüsüne 19.95 veriyorsunuz. Ammavelakin türk oğlu türkün emeği olan ve ortalama maliyeti 20 lira olan nusret burger menüye 50 lira çok diyorsunuz. Ben 2000 lira maaş alıyorum her maaştan 50 lira bana koymaz, hiçkimsede 2000den aşağı maaş almıyordur ülkemizde istisnalar hariç kimseye yine aylık 50 lira koymaz. Yinede çok diyenler olmuş ya ilginç. Hergün yiyecek kesim zaten burgeri yemez gider porsiyon et attırır kendine 550 lira öder (: standart geliri olan ayda bir gider yer çok değil 50 lirayı amma büyüttünüz. Eminim ki burda bık bık yapanlar istanbuldaysa kesin gidecekler (:

1,70 kuruş mu :) hocam naaptın , 10 sene önceki maliyetinden bahsediyorsun herhalde :)))

Bizde zamanında o tarz yerlerde calıstık , o kadarda değil. 4 TL civarında suan

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Nusret' ile selfi ne alaka

Adama kendisini bi halt zannettirirsen olacagi bu.

Nusretle selfie cekilsem ne cekilmesem ne

• Istinyeparktakini gormustum ama normal resto olacak saniyordum is yaparmi bilemeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: ysftnr333

BAKIN BURAYA YAZIYORUM 2 SENE YADA 3 SENE İÇERİSİNDE NUSR-ET ARKASINDA ACUN YOKSA BATACAK AVM KİRALARINA DAYANAMAYACAK

ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN

Nusr-Et Steakhouse, İstanbul'un ünlü et restoranlarından. Nusret Gökçe ve Mithat Erdem'in ortaklığıyla Etiler'de hizmete giren Nusr-Et'in yüzde 50'si 2011 yılı sonunda Doğuş Holdingin patronu Ferit Şahenk'e satılmıştı. Bu tarihten itibaren hızlı bir atağa kalkan Nusr-Et artık sadece İstanbul'da değil Ankara, Bodrum, Dubai'de de şubeleri olan bir steakhouse zinciri haline geldi.

Yurt içinde büyümesini sürdüren firma New York’ta da şube açmak için hazırlıklar yapıyor. Ancak ABD planları New York ile sınırlı olmayacakmış.

Öncelikle işe yeni şirket kuruluşu ile başlamışlar. Para dergisinin haberine göre Ferit Şahenk ve Nusret Gökçe'nin ABD'de kurdukları şirkette Teksaslı bir de ortak varmış. Nusr-Et'in Etiler'deki ortağı Mithat Erdem ise ABD'de yokmuş. Yeni şirkette Nusret Gökçe'nin ortaklığı ise yüzde 15'te kalmış.

Büyük hissedar Ferit Şahenk olmuş. Nusr-Et bu yapılanma sonrası ABD pazarında hızlı büyüme planları yapıyormuş, kısa sürede 20 steak house açılacakmış. Bu arada ABD yapılanmasında yer almayan Mithat Erdem Dubai'deki ortaklıktan da ayrılmış. Erdem şimdilik sadece Etiler Nusr-Et'te devam edecekmiş. Eski dostlarda bir ayrılık yok ama büyüme planlarında yollar ayrılmış görünüyor...

• ÇÖP

Artilamayan bi daha sıcak firsatlara ugramasin pls

• AdReNaLiN.int kullanıcısına yanıt
    Kişi başı 15tl :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Eti'n kilosu olmuş 60 TL bugün aldım

Et balık kurumuna bakim dedim et yok tavuk yok hiç bişi kalmamış

Memleket iyiye gidiyor 1,5 kilo ete 97 TL bayıldım

Asgari ücret 1400 TL batmış memleket bitmiş

Allah yardım etsin bu millete kiracı olana acırım

Siz nerde yaşıyonuz eti gidip steakçiden filen mi alıyonuz bi de et diyorsun gidip de bonfile aldıysan bi zahmet öde o parayı

• Beyler 2 kişi girecek olan varsa pm patatesleri kendisi yiyebilir
  • pape kullanıcısına yanıt
    Ha şu olabilir. TR de öptüğü insanlari belgeliyor olabilir.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Selfie cektirmessem fiyat kac olur sonucta almadigim bir hizmet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beeves burger tavsiyemdir. Adamlar gozunuzun onunde hazirliyorlar fiyatlarida makul bence
    Fiyatlar:http://zoma.to/r/5923512

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok pahalı ederi 35 tl max oda
  • denemek için birkaç defa yenir işte
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.