Şimdi Ara

Artık herkes NUSRET yiyecek! Nusret AVM'lerde! Nusret Burger Menü Sadece 50 TL! Bedava! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
57.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ygtdtm

aslında araplara bılgılendırmek ıcın bı sıte yapacaksın nusret sızı susuz sabunsuz öpüyor aynı et istanbulda 4 de 1 fıyatına fılan dye hahaaaha

Araplar sıcak fırsatçı değil hocam

Bi tomar parayı basar yine yer o eti nusrette...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında 'Nusret King' olarak dünya fast food klasmanına girerse şaşırmayın...
  • guzel bir kunefeciye gideyim derseniz 35 lira zaten 50 lira o menu icin gayet uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AdReNaLiN.int kullanıcısına yanıt
    künefe 35lira? kaç kişilik :o
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLaxp

künefe 35lira? kaç kişilik :o

degisir hocam tek kisi de yiyebilirsiniz. bana sorarsaniz iki kisiye iyi geliyor, dört kisi de yiyebilir ama tadimlik olur

• Her konuda memleket öldü memleket battı... Her konuda dar gelirli nasıl alsın, nasıl etsin demekten bıkmadınız mı ?

Tamam bana görede pahalı 50 TL ama bu Nusret'te yenilen et için ayda yılda 1 defa gitmek için gayet sıcak fırsat bence.
  • Sicak firsat bitmis ya

50 liralik menu hemde hamburger icin konu aciliyor.

• Ölücüyüm emin olun çoğunuzdan daha ölücüyümdür fakat nusrete iki kez gittim 2 kerede toplam 320 lira verdim ama pişman değilim.2-3 ayda bir gidilip kendini ödüllendirebilirsin.Ama daha ucuz diye bilmediğin şeyi yemek ve bunla övünmek cahillikten başka bişey değildir.Zaten yediğimiz herşeyde bi çapanoğlu var bunu kimse inkar edemez.Kalkıp ne nusreti savurunum burda nede başka bişeyi.Ama aynı kalitede ayakkabı kinetix te 80 lira iken nike adidas gibi markalarda 200-300 den düşüp 120-130 lira olduğunda deli gibi saldırıyoruz.Biz aslında bu indirimli aldığımız şeyleri gerçekten indirimli aldığımızı sanıp kendimizi kandırıyoruz.Zaten piyasası aldığımız fiyat olmalı.300 liraya beats kulaklık aldım.O gün herkes saldırdı mal kalmadı resmen satıcıda.Peki ne için?..

Kapitalizm derki ; "İşte biz buna pazarlama tekniği deriz.Fiyatı çoğunuzun erişemeyeceği kadar yüksek tutar zenginlerden fazlasıyla para kazanırız.Sonra indirim yapmış gibi gösterir orta gelirlinin de parasını cebinden alırız.Ama bu parayı zorla almayız onlar bize seve seve verir :)"

Yani kısacası iyi kötü bir burger bir steak piyasası oluşmuş durumda.Dediğimiz gibi bk ya mc d burgerine en az 25 lira veriyoruz.E bu adam yanında bide tatlısını veriyor.

Peki siz böyle bi yer açsanız hepsini kaç paradan verirdiniz?

Olayın arka boyutunu düşünmek işinize gelmiyor..

Elektrik
    Su
    Vergi(bir çok vergiyi kapsıyor)
    Maaş

Bunlar bedavadan ödenmiyor

Diyeceksiniz ki fazla fazla alıyor zaten milletten..

Tamamda bu ülkede o kadar büyük firma var.Nike 639 liraya air max satıyor ya ayıptır.Kralının maliyeti 100 liradır ya yoktur bile..

Kısacası nike nasıl mağazasında 639 a yersen diyor..Buda NUSR-ET (Yersen )

• Evde kendim yapıyorum ,hatta bu iş' te de baya ustalaştım diyebilirim , birkaç arkadaşımda denedi , hepsi de dışardakilerden daha lezzetli olduğunu söylediler , o yüzden benim için dışarda hamburger yeme olayı bitmiştir..

Fakat Johnny Rockets olsa türkiyede kesinlikle giderim , adamların yaptığı double smoke house u hala yapamadım zaten kullandıkları ekmeğide bulamam , kıbrısa gidenler kesinlikle uğrasınlar ,orada bayileri var.
    Artık herkes NUSRET yiyecek! Nusret AVM'lerde! Nusret Burger Menü Sadece 50 TL! Bedava!

Artık herkes NUSRET yiyecek! Nusret AVM'lerde! Nusret Burger Menü Sadece 50 TL! Bedava!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo84 -- 11 Haziran 2017; 2:58:47 >

• AdReNaLiN.int kullanıcısına yanıt
    Florya Kadayifzade. 4kisilik kunefe 40tl . gayet ideal dilimler yani sahsen ve bence gayette lux mekan konum ws olarak . burda 10tl ise nerede 35 -.-

• Valla ben zengşn değilim gidip yemem elin amerikalınım burger kingi meşhur olacağına nusret meşhur olsun.

Dünyada bişeyi kaliteli yaparsan kimse kaliteli parasını hakediyor demez.

Ama pahalı yaparsan kere piyasada tutulırsa en iyisi en kalitelisi sensindir.

İphone dünyayı sömürüyor telefonla maliyetinin kaç katına satıyor millet bedava gibi alıyor.

Bu yüzden nusreti destekliyorum.

Onun yerinde olsam yurtdışında fiyatları olabildiğince pahalı yaparım ne kadar ulaşılmaz olursa reklam o kadar çok oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye geneline yayilsa efsane olur. Tabi seri üretime geçince bozulan markalar ürünler vs. gibi olacaksa kötü olur. Normalde hazir dondurulmuş ürünlere burger mcdonalds gibi yerlerde 20-25 lira veriyorsun. Normal burgercilarda yine ayni şekil patatesiyle kolasiyla 30 TLyi buluyor. Bunda Nusret kalitesiyle her sey icinde 50 TL baya ideal. Nusret bu burger dukkanlarindan normal dukkanlarina göre daha cok kazanacak bakin da görün. Çünkü millet 50 TL abarti bir para degil, en azindan Nusret yemis olurum diye dusunecek.

• amma reklamını yaptınız bunların ya
    fırsat yada değil orası kişiye göre değişiyor
    çok önceden söylediğim gibi ,sıcak fırsatları 2 bölüme ayırmadan bu tartışmalar bitmez

1.bölüm :fakir sıcak fırsatlar
    2.bölüm :zengin sıcak fırsatlar

parası çok olup hava atmak isteyenler için ,bu konu çok iyi fırsat
    ama fakir yada orta halli birisi için şaka gibi bir konu
  • İzmir'de olsa hemen giderim denemek için. Yılda 1, 2 kere gidilecek bir mekan. Bakalım dünyaya yayılabilecek mi burger zinciri olarak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar sıcak firsatçıda olsanız ölümlü dünya arkadaşlar. Imkanınız varsa bir kerede olsa gidip deneyin. Ankara'ya açılsın denerdim

• Yapmayın şu adamın reklamını sırf türkleri soymak için piyasaya düşmüş biri işte

• HELAL OLSUN NUSRET

Önce zenginleri düdükledi sonra düşündü ya bu fakirleri kim düdükleyecek onLar açıkta kaldı onlarıda düdükliyim dedi.

ve karşınızda 50 tl nusret burger.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bk da çalışıyorum whopper menünün maliyeti 1 lira 70 kuruş. Gel alda 15.50 serviste 18 lira. Büyük seçimi çıtır lezzeti dondurması derken 30u buluyor ve doymuyorsun. Bk da çalışan hiç kimse et demez, biz tavuk veya köfte deriz misafirlerimiz et derler (: bk da 2 lira maliyeti olan menüye 20 lira vermeye veriyor hatta ve hatta whopper menü + 12 soğan halkasına 19 lira vermek varken, whopper menü + 8li soğan su çay olan ramazan sultan menüsüne 19.95 veriyorsunuz. Ammavelakin türk oğlu türkün emeği olan ve ortalama maliyeti 20 lira olan nusret burger menüye 50 lira çok diyorsunuz. Ben 2000 lira maaş alıyorum her maaştan 50 lira bana koymaz, hiçkimsede 2000den aşağı maaş almıyordur ülkemizde istisnalar hariç kimseye yine aylık 50 lira koymaz. Yinede çok diyenler olmuş ya ilginç. Hergün yiyecek kesim zaten burgeri yemez gider porsiyon et attırır kendine 550 lira öder (: standart geliri olan ayda bir gider yer çok değil 50 lirayı amma büyüttünüz. Eminim ki burda bık bık yapanlar istanbuldaysa kesin gidecekler (:

• Abi şimdi gerçekten fiyatlara bir bakın derim

https://www.sanalmarket.com.tr/mobile_v1/android/showProductDetail.do?psi=54866697&shopCategoryId=&mainShopCategoryId=&shopCode=17401130&name=SUPERFRESH+DANA+BURGER+540+GR+(12+ADET)

Şuna bakın bı bu burgerin içinde muhtemelen 100 gram et vardır öyle düşünüyorum adamın kesim yaptığı yerler açık Instagram da paylaşıyor muhtemelen tıklım tıklımdır oturacak yer bulacağınızı zannetmiyorum Kayseri'de Facebook reklamı vardi 150 gram steakhouse burger menü 24 lira mı neydi öyle de düşünün 50₺ 1 günlük asgari ücret olabilir ama arkadaşların dediği gibi ayda yılda 1 gidilebilir farklılık olsun diye . He ben öğrenciyim gene giderim selfie menü yerim 2 hamburger 1 et 1 tavuk kola patates 16₺

• Sıradan gurme burgercılar(Burger House,Arizona vs vs) Bile sadece patatesli kolalı menüye 40 tl isterken bu adam yanında havuç dilim veriyor. Pahalı diyenler ya piyasadan habersiz zır cahil ya da laf olsun diye konuşan klasik pahalıcı kesim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.