Şimdi Ara

Arora Cappucino 50cc ve 125 cc Kullanıcıları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
6
Favori
107.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2022 model Cappucinoda (50 cc) ön ve arka lastik basınç ölçüleri kaç bar olmalı?

• sa arkadaşlar bende 80cc olanı var.Fakat bir sorun yaşıyorum.Motor ilk çalıştırmada ya çalılmıyor yada çalıştıktan sonra 10 20 sn içinde stop ediyor.motor duruyor ve sonra marşa basınca çalışmıyor. bazen ışıklarda beklerken bile stop ediyor. sizce neden dolayı bu olabilir aynı sorunu yaşayan var mı ?

• lexa55 L kullanıcısına yanıt
    Enjeksiyon mu yoksa karbüratörlü mü motor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arora capicino 50 cc aldım zincir kilit var bende jantlarda sığarmı sığmazsa nasıl bağlıyacaz bilgilendirirseniz çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar 50 cc için arora markasına bakıyorum sanırım bu marka artık üretilmiyor freedom nasıldır ya da farklı önerisi olan var mı ?

Kaç liradan alınır bayi yüksek fiyat söylüyor gibi geldi 30k için.

• volkan_efe kullanıcısına yanıt

Merhaba Volkan bey Capicino ve Bitter arasindayim hangisini tavsiye edersiniz 50 cc alacam yakit olarak kalite olarak hangisi daha iyi ?

• Alfa2643 A kullanıcısına yanıt

Merhabalar, valla ben ikisini de kullandım ikisinde de bir sorun yaşamadım, cappucino daha uzun kullanma şansım oldu, tavsiyem olursa kendi zevkime göre bir tercih olur, 2 kişi bineceksen bitter in koltuğu ve kasası daha geniş, kaportası daha kaliteli, malesef ikisinde de çok kalite bekleme her an biryerleri arızalanabilir,

sen bakınca hangisi daha hoşuna gidiyorsa onu almalısın, ben öyle yapardım. hayırlısı olsun, kazasız keyifle kullanmanı dilerim.

Merhaba hocam 4 senedir küba twester 50 cc kullanıcısıydım motor artık km 14.500 dayandı son canı bende kalmasın diye sattım aradan 2 gün geçti eşimle 0 motor olarak küba brilant almak istedik sakarya bayisine gittik bana 1 ay sonra gelcek dedi ve daha önceden motor satışı koyduğum zamanlarda motor analizi yapmak için gidiyordum bana hep 1 ay sonra diyordu bemde kızdım arora yetkili satış temsilcisine gittik eşimle ordada capucino 50 cc 1 ay sonra gelcek dedi al bide burdan yak dedik bide bana motolüx satmaya çalıştı bu daha güzel bunu al hic bi farki yok dedi aynisi hemen hemen ama bende takintiliyim icime sinmeyen bir seyi asla almam neyse sonra sahibinden capucino bakalim dedim km az az kullanılmış illa satan çıkar dedik birde baktım sakaryada var sonra hemen aradım öğretmiş merakindan almış 2021 nisan ayinda sanirsam fakat bu 2 sezon esiyle sadece hafta sonları cok nadir sehir merkezinde turladik dedi km 470 rodaj bile sokmamış bende çok şaşırdım hani doktordan araba aldim misali öğretmenden motor denk geldi 😀motor inceledim cok kilcak 2 yerinde çizik vardi okadar icimize sindi biraz sonra motor bi sokak başı yapalım dedik ilk motor çalıştirdik ben bi tur attım dedim motor sanki bildin ölü gibi gitmiyor dedim cekmiyor bu neden böyle 50 cc bu dedim hayir dedi ben 80 cc ozman 400 500 tl para verdim dddi ben dedim motor acmadinmi cigerli olmasini beklediğimden sonucta gaz verirsin motor bağirir sanki motor akülü motor gibi sessiz sakin böyle akülı motor gecer seni havasinda geldi ama o an orda tek alip caddede denemedim icin anlayamadim ben motor 470 km oldugu icin daha acilmamis diye düsündüm neyse lafi uzatmicam bugun 2 noter gittik motor satın alma.işlemleri icin 935 tl para odedim adamda 34 bin verdim bana 35 bin tl geldi para degil mesele icime sinen bir sey satin aldim adamada dedimki bak bu motor eminsin dime dedim bu motor 80 cc oda yine ayni şekilde bana evet ben belli ücret ededim yaptirdim dedi neyse sonra beraber evine gittik motor teslim aldım esimle yolda motor tam gaz vereyim dedim ya motor 6 devirde takili kaliyor 45 km hiz gecmiyor o sekilde eve geldik motorda bu arada tabi 2 kisiydik simdi yarin arora servis gidicem motor komple söküp kac cc olduğuna baktircam yada bu adam bunu hiç götürmemiş motorcuya bile yada bize birsey demiyor icimbi daraldi bugun burayi gorince yazayim dedim sadece bugun illk yasadiklarimi yazdim capucino ile konfor sürüş keyfine sözüm yok kesinlikle.10.10 verdim lakin 40 45 gecemedik ona sasirdim insallah yarin 50 cc cikmaz yoksa ben bu adamı yerim abi adam saf temiz kalkli öğretmen birde yarin serviae gidcem baktircam bakalim neyle karsilaşcam

• Abrek54 A kullanıcısına yanıt

Selamlar,

Öncelikle hayırlı olsun, 40-45 geçmiyor diyorsun, eski ve tecrübeli bir kullanıcısın, bir tuhaflık olduğu net yani senin yazdıklarından da bunu anladığını görüyorum.

bir bayiye git bakalım gelişmeleri yazarsan bizde merakla okuruz.

kazasız, keyifli günler.

• selam, 2023 model capuccino 125 liklerde bazılarında EU5 etiketi varken bazılarında Fİ ve E3 etiketi var bunlar ne demek, ne farkları var hangisi daha iyi ve fiyat farkı eder mi ? bilen var mı ?

• Efe hocam, malumunuz 125 likler B ehliyete bağlanacak. 50 - 80 cc ler hız yapamadıklarından , 125 lik bir motor almak istiyorum. enjeksiyonlu olanları almak istiyorum. hangi ürünü önerirsiniz? 80 lik yapılacak olan bir motor 90 km hıza çıkar mı?

• elcas kullanıcısına yanıt

Bende Yuki Mojito 125 var, muhtemelen Cappucino ve diğer çinlilerle motoru aynıdır. 93kg'yim düz yolda 90'a rahat çıkıyor, yavaş da olsa üzerine de çıkıyor. Çok zorlamıyorum, göstergede 80 üzeri kırmızı gösteriyor çünkü, motora zarar vermek istemem. Forumlarda 110 gördüm diyenler var ama onlara inanmıyorum. Bir kere yol kesin yokuş aşağıdır+sürücü 70kg'den azdır+rüzgar arkadan esmiştir falanArora Cappucino 50cc ve 125 cc Kullanıcıları 

• Küba birillant 125 vs Arora cappucino arasında malzeme kalitesi,servis vs. Hangisi daha iyi.arada 5-10 bin TL fark var

• Merhaba. Arora Capuchino 50cc aldım yeni. İlk motorum olduğu için çoğu konuda acemiyim. Mesela direksiyon kilidini beceremedim nasıl oluyor? 😁

• R.kaya kullanıcısına yanıt

Biri Euro 5 norm ( muhtemelen Enjeksiyonlu ) digeri Euro 3 , karbüratör eski sistem olabilir

• Bende 2020 modeli var. Yeni modellerini bilmem ama şuanki motorumu satınca kesinlikte bu markadan almam. Parçaları çok çabuk bozuluyor. Fazla km yapmadığı halde bana sürekli masraf çıkarıyor. Parçaları çok dandik elimde kalacak hissi veriyor ve kalıyor da :D Birkaç sene önce bimden ucuza bisiklet almıştım aldıktan sonra değiştirmediğim parça kalmadı, bisikletten daha çok bakımına para verdim bu da onun gibi olacak heralde. Almak isterseniz çok renk ve model seçeneği var, herkese ve her zevke uygun motor yapmışlar. Görüntüsü dışarıdan estetik duruyor, sürüş hissinde de süren arkadaşlarım gayet beğeniyor. Ama bu dediklerim motoru gerçekten gölgede bırakıyor. En küçük örnek vermem gerekirse ruhsatın olduğu kilitli bölmede kilit bile tutmuyor bozulmuş, Koltuk bagajı tam kapanmıyor, kask yerinin hep boyası atmış kask yeri de çok zor kilitleniyor mekanizma yıpranmış. Bunlar sadece dışarıdan ilk gördüğüm aklıma gelen problemler. İç aksamları daha sıkıntılı. Çarpma vs olmadığı halde hep boyası atmış nokta nokta lekeler var. Aldığımdan beri teker dahil birçok parçayı değiştirdim

• Arora cappucinonun arkasındaki çantayı, kuba bluebird motoruma takmak istiyorum, takılır mı, kutunun altındaki montaj parçası benim motordaki demire uyar mı?

• çikkarito09 Ç kullanıcısına yanıt

alt bağlantı kısmının resmini çekip atarmısın bakalım

söylediğin iki motoru yan yana bulmak bizim için çok zor, sen verileri gönder burda bizlerle birlikte değerlendirelim yada sök cappucino dan takmaya çalış blubird e, sonucu paylaş :)

Normalde universal çanta demirlerine tüm çantaların alt tablası oturuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_efe -- 31 Temmuz 2023; 15:54:45 >

Gidip çekmeye üşendim ama şu var yeterli olur herhalde dkdkkxlcp

Arora Cappucino 50cc ve 125 cc Kullanıcıları

• Poşeti hala çıkarmadım herkes diyo yeni mi aldın cmckckkc

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.