Şimdi Ara

Arora Cappucino 50cc ve 125 cc Kullanıcıları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
187
Cevap
6
Favori
106.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk bakım 500'dür. Sonra 2 bin 4 bin diye gider.

Bu servisler neden milleti düdükleme peşinde?

Bu arada 2bin bakımı ile kayış değiştirmeni tavsiye ederim inanılmaz fark ediyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • keremuyarrr.ku K kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar. Ben de 125 cclik olanını aldım. Bir tanıdığımda hem 50 hem 125lik vardı. 125liği tavsiye etti. 40bin tlye aldık. Lakin bayiden aldığımız bilgiye göre arkasındaki çanta artık dahil değilmiş. Motor gayet güzel ve şık. Biraz da yüksek emsallerine göre. Yakın zamanda ön cam takmayı düşünüyorum. Allah kimseye kaza bela vermesin

• LecAss kullanıcısına yanıt
    Öyle bisey yok, çanta her zaman dahil. Hangi ilden aldiniz?

• Adana ilinden aldım hocam. Bayi fabrika satış mağzasıydı. Öyle olduğunu beyan ettiler

• LecAss kullanıcısına yanıt
    Sizi kandırmışlar. Aynı şekilde çanta hediye diyip satış politikası yapanlar var. Adana fabrikaya gidebilirseniz gidin, şayet uzaksa arayın nereden aldığınızı söyleyin. Durumu anlatın yardımcı olurlar. Gidin çantanızı alın.

• keremuyarrr.ku K kullanıcısına yanıt

Hocam çok teşekkür ederim. Aroranın kendi sitesindeki numarayı aradım. Yedek parça bölümüne bağlandım. Gümrükle alakalı bir sıkıntı oldu. Ama yakın zamanda gelicek ve tüm bayilere yollayacağız. Ücretsiz olarak bayiden alabilirsiniz dedi. Çok yardımcı oldular. Teşekkür ederiz

• Arkadaşlar motorlar konusunda hiç bilgi sahibi değilim. Cappuccino 125cc aşağıdaki konu'da belirttiğim beklentileri karşılar mı?

https://forum.donanimhaber.com/sehir-ici-icin-en-iyi-scooter-tavsiyesi--153632251

• Ken Thompson kullanıcısına yanıt
    Görüntüsü ne kadar güzel ise performans ve kalite olarak uzebilir. 10 motor al 10u da farkli problem çıkarabilir montaj kaynakli. 2.ayda bnm motor egzoz düşürmüştü asfaltta. 2 motorun aydinlatmasi bile farkli,biri yere bakar diğeri havaya 😀 Bu paraya bu kadar..

• Selamlar bende bugun itibariyle cappucino 50 aldim. İcimde uhde kalan tek sey arka bagaj oldu gelecegini soylediler fakat son ogrendigim gumrukte kalmis. Arora firma yetkilileri ne yapip edip bu isi cozmesi gerekir ilk etapta gelmemis olsa zaten kimse bu bagaji talep etmez ekstra fiyat verip alir. Ama benden 3 ay once hem fiyat olarak ucuz hemde bagajli aldiysa kusura bakmayin ben bagajimi talep ederim aldigim bayide pazarlik bile yapmadim 38bin tlye aldim. Gelecek hafta arora bayii toplantisi varmis aranizda yetkili varsa lutfen toplantida dile getirsin bu kargasayi. Biz umutla bekliyor olacagiz. Kazasiz belasiz günler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arora Cappucino 50cc ve 125 cc Kullanıcıları

işte bekledigim açıklama hayırlı olsun

• merhabalar 22 model 0 40bin fiyat aldım 80lik ne diyorsunuz alınır mı ? fiyatlar düşer mi ? sezon düşüyor sonuçta bi etkisi olur mu acaba

• s.akman kullanıcısına yanıt

80lik 38e mi aldınız ?

• Sym orbit 2 mi alayım yoksa bu modeli mi, ne dersiniz.

• merhum kullanıcısına yanıt

Rks bitter i de incele

• Arkadaşlar iyi günler. 2022 model Arora Cappucino 125 cc Scooter aldım. Daha alalı 1 hafta olmadı ama garip bir sorun yaşadım. Kontak kilidini kapatan koruma mekanizmasını bir deneyeyim dedim ve park ettikten sonra SHUT'a bastım, koruma demiri kontağın önünü kapattı buraya kadar bir sorun yok ama bir daha o demiri yukarı kaldırıp açamadım, en son tornavida ile zorla geri açtım. Anahtarım orayı açan uç kısmı bile ezildii büzüldü ve beni yarım saat uğraştırarak lanet ettirdi. Halbuki yan tarafımda Mondial Scooter'ı olan arkadaşın da aynı kilit mekanizması var ve o kolayca açıp kapatabiliyordu. Basmaz olaydım yani bu SHUT'a. Başına böyle bir şey gelen var mı?

Bu kontak kısmı artık zedelendi ve koruma muhafazası da yukarıda takılı kaldı, daha inmiyor, görüntüsü midemi de bulandırdı zaten. Yetkili servise götürsem bu kontak kısmını komple değiştirirler mi? Ve aynı zamanda anahtarın arkasını da değiştirebilirler mi zira o ezilip büzülen yerin tırtığı da elime geldikçe, o halini gördükçe oradaki yarım saatlik kan ter içindeki uğraşım aklıma gelip sinirleniyorum. O anı hatırlamamak için bu kontak ve anahtarı değiştirme şansım var mı yani?

Arora Cappucino 50cc ve 125 cc Kullanıcıları

• radyoaktif kullanıcısına yanıt
    Hiç uğraşma eger calismada problem yoksa çünkü hayvan gibi para isterler onun için. Bu motorlar görüntü olarak var ancak kalite ve işçilik 0.

• malkockose kullanıcısına yanıt

evet foruma girmedim uzun süredir geç yazıyorum cvp :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.