DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..?
218
Cevap
3
Favori
137.505
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      7371 Mesaj
      30 Eylül 2008 12:44:37
      arkadaşlar yukarıdaki gibi..bu cihaz buharlı zemin temizleme aleti imiş...200 ytl civarında..bilgisi olan veya kullanan varmı..?
      teşekkürler..link aşağıda..
      http://www.h2o-paspas.n...uharli_Paspas_Nedir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 30 Eylül 2008; 13:58:38 >

David Coverdaleden Soldier of Fortuneyi indirip dinleyin..iyi gelecektir
      olmazsa neşet babadan..yalan dünyayı..dinleyin..aynı etkiyi yapıyor..
    • Binbaşı
      1378 Mesaj
      30 Eylül 2008 18:53:51
      Herhangi bir bilgim yok fakat 1 YIL garanti vermesi düşündürücü.

i7 3770K - Asrock Z77 Exterme 6 - 2 gb Gigabyte gtx670 - 2*8 16 GB Ram - Ocz 256 gb SSD 3TB Seagate Hdd 2 TB Segate Hdd - 650 Watt High Power Absolute 80 - Logitech X-540 -Samsung P2250 - Thermaltake Exterme 120 Cpu Cooler-Thermaltake icage with 12cm fan feyt180 Sorunlu alışveriş bozuk anakart sattı! 120 TL havaya uçtu. Sattığı ürünün arkasında durmaz ve itinayla ailenize küfür eder !
    • Binbaşı
      1660 Mesaj
      01 Ekim 2008 00:45:59
      Reklamlarında bayağı göz boyama var diye düşünüyorum.
      Kullanıcılar, para ile reklamda oynuyormuş izlenimi veriyor.
      Halıda kullanıyor mesela. Ben halıdaki kirin o şekilde çıkacağını sanmıyorum.

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-
    • Yarbay
      7371 Mesaj
      01 Ekim 2008 11:39:36

quote:

Orjinalden alıntı: mllm

Reklamlarında bayağı göz boyama var diye düşünüyorum.
      Kullanıcılar, para ile reklamda oynuyormuş izlenimi veriyor.
      Halıda kullanıyor mesela. Ben halıdaki kirin o şekilde çıkacağını sanmıyorum.

aynı fikirdeyim..bendeki sıkıntı tozlar..elektrik süpürgesiyle eşim tozları alıyor..ama 1 saat sonra yine tozlar ortada..torba v.s değişti ama..yine aynı problem var..bu toz için ne önerirsiniz..

David Coverdaleden Soldier of Fortuneyi indirip dinleyin..iyi gelecektir
      olmazsa neşet babadan..yalan dünyayı..dinleyin..aynı etkiyi yapıyor..
    • Er
      7 Mesaj
      27 Ekim 2008 21:35:07
      Laminant, parke gibi yüzeylerde gayet kullanışlı, yer temizlemek için yerlerde sürünmüyorsunuz.
      Ancak halılarda iyi verim alınmıyor.

• Çavuş
      52 Mesaj
      17 Şubat 2009 11:42:13
      arkadaslar benim bir sorum olucak bu alet yeri temizledikten sonra yerin yüzeyindeki oluşturdugu ıslaklık nekadar sürede kuruyor. Kullanan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim

• Er
      1 Mesaj
      20 Nisan 2011 10:29:17
      H2o mop yüksek ısıda buhar püskürttüğü için hızlı temizlik sağlıyor. Buharla temizlediği için ıslaklık kalmıyor hemen kuruyor. Ancak ürünün piyasada 2 modeli bulunuyor bunlardan yeni versiyon olanı x5 ismiyle belirtilmekte ve yeşil renktedir. h2o mop x5 ürünü şu an için sadecehttp://www.topshop.com....dical&pid=214302&c=44679 satılıyor.

• Binbaşı
      1148 Mesaj
      24 Nisan 2011 13:05:35
      bu ürünü alıp kullanna arkadaşlar varsa yorum yapabilirlermi acaba nasıldır

SilverStone TJ07 Dream Machine 05 Gümüş Kasa , MSI - P6N SLI-FI , Intel Core 2 Duo E4300 1.8@3.30 7/24 Günlük ( Cooling by TT BigTyphoon ) , MSI-NX8800GTS-T2D320E-HD OC Edition , Geil-( 2x1GB ) Dual DDR2 Ultra Series 800MHz(4-4-4-12) , Samsung 2x80GB Sata II NCQ Raid0, Seagate 7200.10 320GB SATA II, Seagate 120GB IDE , SkyStar 2 Uydu (Rev:2.6D , Lg Dvd-Rw-Lg Cd-Rw-Asus Cd-Rom , 22'' Samsung 226BW , Powerd by Enermax Infiniti DXX 650W , Logitech Cordless Desktop S510 Klavye & Mouse , Safety by Powercom BNT 1000AP Ups , Jazz 9941B Digital 5+1CH Black Home Theather
    • Yüzbaşı
      972 Mesaj
      14 Mayıs 2011 09:53:53
      Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Kullananlar yorumlarsa memnun olurum.

• Yüzbaşı
      577 Mesaj
      01 Ağustos 2011 16:54:31
      Konu soğumuş.Demek ki kullanıcısı yok.Ya da parasını haketmiyor.Veya işe yarayan bir alet değil.İşe yarar bir şey olsa Donanımhaber.com ailesi sayfalarca yorum yazardı.

• Onbaşı
      20 Mesaj
      28 Ağustos 2011 21:04:19
      X5 kullandım, berbat bir ürün. Parkelerde, fayanslarda, aynada kuruduktan sonra feci su izi bırakıyor. Tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3143 Mesaj
      29 Ağustos 2011 12:06:28
      Her zaman yazdığım fikrimi yineleyeyim:
      Bir şey TV'den satılıyorsa kesin dandiktir...

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk
    • Yarbay
      12406 Mesaj
      27 Ekim 2011 23:40:38

quote:

Orijinalden alıntı: erdem110

X5 kullandım, berbat bir ürün. Parkelerde, fayanslarda, aynada kuruduktan sonra feci su izi bırakıyor. Tavsiye etmiyorum.

Merhabalar,

Islak zeminlerde ve halı temizliğinde durum nasıl? Ayrıca halen bu ürün hakkındaki kötü fikirleriniz devam ediyor mü?
      Bende esime almayı düşünüyorum... Selamlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.
      Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

(M. Kemal ATATÜRK)
    • Yüzbaşı
      972 Mesaj
      27 Ekim 2011 23:50:30
      Ben de bu ürünü almayı düşünüyordum. Sonra paraya kıyıp çok daha kaliteli bir ürün aldım. Yanlız 1300tl yi bayıldım tabi. Unitekno diye buharlı temizlik makinası aldım. Ürün baya güzel evde her türlü temizlikte kullanıyoruz. Size tavsiyem bu tv reklamındaki ucuz ürünlerden uzak durmanız. İmkanınız varsa benim aldığım tarzda bi makina almanızdır.

• Binbaşı
      1257 Mesaj
      04 Kasım 2011 14:24:06
      ürün nasıl bilmiyorum ama fırsat olarak 156 tl ye satılıyormuş

http://www.sehirfirsati...urkiye/tedarikci/1437155

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa
    • Yarbay
      12406 Mesaj
      04 Kasım 2011 14:48:05
      quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

Merhabalar,

Bende bugün incelerken gördüm ama pek güvenli olduğu hissi vermedi. Ama bunun dışında gittigidiyorda 180.-TL'ye hemen kargo yapıldığını gördüm. Genelde 180-190 arası satılıyor.

Ancak daha önemlisi; ürün hakkında çok yorum bulamadım ve bu yüzden alıp almamakta karasız kaldım... Bu ürün gerçekten Tv'de gösterildiği kadar iyi mi? Yeterli yorum okuyamadım henüz, o yüzden bekliyorum... Selamlar...

• Yarbay
      12406 Mesaj
      04 Kasım 2011 16:16:36
      quote:

Gözümü karattım ve siparişi verdim. Ancak ödemeyi kredi kartı ile değil PAYPAL ile yaptım. Herhangi bir ters durumda PAYPAL'a yapacağınız şikayetle en geç 1 hafta içinde paranızı iade alıyorsunuz.
      Ürün 22 Kasım'a kadar teslim edilecekmiş bakalım ne olacak. Paypal ile ödeme yapmasama asla almayı düşünmezdim. Çünkü sistemin nasıl işlediğinide pek anlayabilmiş değilim.

Sipariş aşamasıyla ve ürünle ilgili bilgileri gelişme oldukça burada paylaşırım. Selamlar...

• Binbaşı
      1257 Mesaj
      04 Kasım 2011 17:20:48
      quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Alıntıları Göster

Gözümü karattım ve siparişi verdim. Ancak ödemeyi kredi kartı ile değil PAYPAL ile yaptım. Herhangi bir ters durumda PAYPAL'a yapacağınız şikayetle en geç 1 hafta içinde paranızı iade alıyorsunuz.
      Ürün 22 Kasım'a kadar teslim edilecekmiş bakalım ne olacak. Paypal ile ödeme yapmasama asla almayı düşünmezdim. Çünkü sistemin nasıl işlediğinide pek anlayabilmiş değilim.

Sipariş aşamasıyla ve ürünle ilgili bilgileri gelişme oldukça burada paylaşırım. Selamlar...

ürünün teslimatı ile ilgili bir sorun olmaz eminimki şimdiden güle güle kullanın, bend emerak ediyorum nasıl kullanışlı bir ürünmü diye, kullanan bir kaç arkadaş yorum yapsa yorumlara göre alıp almamayı düşünüyorum.

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa
    • Yarbay
      12406 Mesaj
      04 Kasım 2011 17:22:49
      quote:

Alıntıları Göster

ürünün teslimatı ile ilgili bir sorun olmaz eminimki şimdiden güle güle kullanın, bend emerak ediyorum nasıl kullanışlı bir ürünmü diye, kullanan bir kaç arkadaş yorum yapsa yorumlara göre alıp almamayı düşünüyorum.

Merak etmeyin, eşimin tecrübelerini burada size aktarırım. Ürünün tanıtımı her yerde var ama yorumlar yok maalesef. Umarım tanıtım filmlerindeki gibi işe yarıyordur.

• Binbaşı
      1257 Mesaj
      04 Kasım 2011 17:26:56
      umarım, tekrardan hayırlı olsun.

Fenerbahçe S.K

yyusa
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.