Şimdi Ara

arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
3
Favori
142.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SYN CELEBİC sizin sipariş verdiğiniz siteyı zıyaret ettıgımde gordumkı benım aldıgım sıtede de aynı fırma gonderı yapıyormus telefon numaralarıda aynı(kohlemann).Ben iyice kuskulandım taklıt olmasından ve telefon ettım.hangı urunu gonderdıklerını sordum steam mop mu yoksa h2o mopmu dedım onlarda orjınal h2o oldugunu soyledi.orj degılse gerı gonderecegımı soyledım.beklemedeyım hala.kargoya verılmeye baslanmıs.
  • mailde atmıstım şimdi geldi bu yazı

Almış olduğunuz ürünün adı:
    H2O Mop X5
    "5in1 Steam Cleaner" yani 5 i 1 arada buharlı temizleyicidir.
    İnternette belki bir üst versiyonu demiş olabilirler ama aynı üründür ve Kohlemann'ın 2 yıl garantisi altındadır.
    Ürünler kampanya yoğunluğundan dolayı biraz gecikmeli olarak gönderilecektir.
    En geç bu hafta içinde gönderimler tamamlanacaktır.
    Gecikme için tekrar özür dileriz.
  • Sen kesin kararlıysan, ürün hakkında yorumlarını bekliyor olacağım celebic arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

Sen kesin kararlıysan, ürün hakkında yorumlarını bekliyor olacağım celebic arkadaşım.

Dostum merhaba, orjinal ürünü alacağım. Alınca yorum yapacağım elbette
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Sen kesin kararlıysan, ürün hakkında yorumlarını bekliyor olacağım celebic arkadaşım.

Sağolasın.
    Ben de ciddi ciddi düşünüyorum ama en başta TV ürünü olması şüphelendiriyor çünkü TV ürünlerinin alayı çöptür bana göre.
    Sen ne istediğini biliyorsun ve bilinçli tüketicisin, o nedenle yorumun önem taşıyor benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: P_ALTUNTAS

SYN CELEBİC sizin sipariş verdiğiniz siteyı zıyaret ettıgımde gordumkı benım aldıgım sıtede de aynı fırma gonderı yapıyormus telefon numaralarıda aynı(kohlemann).Ben iyice kuskulandım taklıt olmasından ve telefon ettım.hangı urunu gonderdıklerını sordum steam mop mu yoksa h2o mopmu dedım onlarda orjınal h2o oldugunu soyledi.orj degılse gerı gonderecegımı soyledım.beklemedeyım hala.kargoya verılmeye baslanmıs.

Dostum inşallah size orjinal ürün H2O MOP X5 gelir, önceden bana gelen ürünün kutu resmini foruma yüklemiştim. Orjinal ürün zaten tanıtıldığı gibi olacaktır.

Not: Biraz önce kargoyu hazırladım, aynı bana geldiği gibi geri gönderiyorum. Bana geldiği kabarcıklı ambalajıyla beraber aynen kutuyu açmadan kargoya karşı ödemeli olarak kargo gönderime hazır. Kullanma kılavuzu bile bqastrma zahmeti göstermeyip, orjinal ürün kullanma kılavuzunun fotokipyle çoğaltıp göndermişler. Son derece ucuz kokan hareketler...

Not2: Bu arada orjinal ürünü araştırırken bana satılan bazılarının orjinal kutusunda olmadığı ama orjinalinin spot satılan modeliymiş. Bunada inanmayın bu da kuyruklu bir yalan. Bu adamlar piyasada cirit atıyor.

• quote:

quote:

quote:

Sağolasın.
    Ben de ciddi ciddi düşünüyorum ama en başta TV ürünü olması şüphelendiriyor çünkü TV ürünlerinin alayı çöptür bana göre.
    Sen ne istediğini biliyorsun ve bilinçli tüketicisin, o nedenle yorumun önem taşıyor benim için.

Teşekkür ederim, eğer aceleniz yoksa benim söz konusu ürünü almamı ve yorumlarımı bekleyin... Selamlar...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolasın.

Teşekkür ederim, eğer aceleniz yoksa benim söz konusu ürünü almamı ve yorumlarımı bekleyin... Selamlar...

Bekleyeceğim, teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolasın.

:) ORJİNAL H2 MOP 5 İ ALDIM HENÜZ KULLANMAYA FIRSATIM OLMADI. KULLANINCA MERAK EDEN ARKADAŞLARA AYRINTILI BİLGİ AKTARICAM.

• H 2 MOP X 5 i merak eden arkadaşlar kullanıp sizi bilgilendiricem 2 gün içinde.
  • sn. gülencek, mesajınız buraya henüz düşmedi ama gelen emailden mesajınızı okuyorum ( nedense bu mesaj görüntüleyememeler çoğaldı )

Ürünü nereden ve hangi fiyattan aldınız acaba? Paylaşabilir misiniz? Selamlar...
  • Bu iş iyice kafa karıştırmaya başladı arkadaşlar ya,
    Orijinal ürünün sitesi bu sanırım:http://www.thane.com/h2o-mop-x5/ Esas siteyi doğru bulduysam eğer orijinal dediğimiz ürün de aslında pek orijinal sayılmaz,üretimle ilgili hiçbir bilgi yok,bildiğin tv ürünü satış sayfası.

Türkiye'de sık satılan Kohlemann da adı Alman kendi sapına kadar Türk bir dış ticaret firması.Bir yerlerde ürettirip marka basıyor.http://www.kohlemann.com

Bir de Fakir var,http://fakir.saruhan.com.tr/files/steam_mop_katalogl.pdf Fiyatı diğerlerine göre yüksek biraz ama en azından yerleşik bir ev eşyası üreticisi, muhatap belli,servisi belli. (Fiyatı da belli )

Ne yapsak ki?

• quote:

Bu iş iyice kafa karıştırmaya başladı arkadaşlar ya,
    Orijinal ürünün sitesi bu sanırım:http://www.thane.com/h2o-mop-x5/ Esas siteyi doğru bulduysam eğer orijinal dediğimiz ürün de aslında pek orijinal sayılmaz,üretimle ilgili hiçbir bilgi yok,bildiğin tv ürünü satış sayfası.

Türkiye'de sık satılan Kohlemann da adı Alman kendi sapına kadar Türk bir dış ticaret firması.Bir yerlerde ürettirip marka basıyor.http://www.kohlemann.com

Bir de Fakir var,http://fakir.saruhan.com.tr/files/steam_mop_katalogl.pdf Fiyatı diğerlerine göre yüksek biraz ama en azından yerleşik bir ev eşyası üreticisi, muhatap belli,servisi belli. (Fiyatı da belli )

Ne yapsak ki?

Fakir'in ürünüyle ilgili başlık açmıştım ama hiç yorum gelmedi, fiyat hemen hemen aynı. Kararsız kalmıştım, beni H2O MOP X5'e yönelten sebep ise kullanım yerlerinin ve aksesuarlarının daha fazla olmasıydı ( X5 ) yoksa elbette Fakir ürünlerini biliyor ve kullanıyoruz. Hakkında yorum bulamyınca buna yöneldim...

• quote:

quote:

Bu iş iyice kafa karıştırmaya başladı arkadaşlar ya,

Ne yapsak ki?

Fakir'in ürünüyle ilgili başlık açmıştım ama hiç yorum gelmedi, fiyat hemen hemen aynı. Kararsız kalmıştım, beni H2O MOP X5'e yönelten sebep ise kullanım yerlerinin ve aksesuarlarının daha fazla olmasıydı ( X5 ) yoksa elbette Fakir ürünlerini biliyor ve kullanıyoruz. Hakkında yorum bulamyınca buna yöneldim...

Fakirle ilgili cevapsız konunu gördüm ama sonra sen de devam ettirmeyince araştırdı ve beğenmedi diye düşündüm.

• Arçelik Buharika diye birşey çıkmış. Aynı işi yapıyor. 198 TL. Arçelik'in desteği düşünülünce denemeye değer gibi...
  • Merhabalar,

Karşı ödemeli şekilde kargoya verdim ve teslima alındığı bilgisi kargo firması tarafından tarafıma SMS ile bildirildi. Konuyla ilgili 3-4 email atmış olmama rağmen ancak biraz önce satıcı firmadan bir email aldım. Aynen buraya kopyalaıp/yapıştırıyorum

" Değerli Üyemiz;

Yapılan yanlışlıktan dolayı özür dileriz firma kaynaklı bır sorun oluşmuştur,

Herhangi bir kargo şirketiyle karşı ödemeli gönderiniz , konu hakkında üye iş yerimizle irtibata geçiniz.

Saygılarımızla

Groupon ŞehirFırsatı Müşteri Hizmetleri "

Halen beni üye iş yerimizle ( tedarikçi-bt ) temasa geçiniz diye yönlendirmeye çalışıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 30 Kasım 2011; 15:54:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhandemirhan

Arçelik Buharika diye birşey çıkmış. Aynı işi yapıyor. 198 TL. Arçelik'in desteği düşünülünce denemeye değer gibi...

Dediğin mantıklı aslında ama omuzda taşımak daha mı pratik yoksa rahatsız edici mi olur,biraz şüphelerim var.
  • quote:

quote:

Arçelik Buharika diye birşey çıkmış. Aynı işi yapıyor. 198 TL. Arçelik'in desteği düşünülünce denemeye değer gibi...

Dediğin mantıklı aslında ama omuzda taşımak daha mı pratik yoksa rahatsız edici mi olur,biraz şüphelerim var.

Bu bir ilahi işaret olabilir mi? Çünkü biraz önce bir email aldım

http://www.arcelikal.com/Arcelik-K-7800-Buharika-Buharli-Temizleyici/ArcelikOzellik?PID=451&ref=mailing1129

Arçelik ile Evinizde Temizlik Mucizesi 16 TL. Ücretsiz Kargo ve 12 Taksit Fırsatı.

Genel Özellikler
    Temizleme Sistemi Buharlı
    Ana Aksesuar Sayısı 22
    Omuzda Taşıma Özelliği Var
    Su Kapasitesi (lt) 1
    Kullanım Süresi (dakika) 30
    Buhar Yoğunluğu Ayarlama Düğmesi Var

Not: Ben araba alırken bu kadar araştırmadım

arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..?

• quote:

quote:

quote:

Bu bir ilahi işaret olabilir mi? Çünkü biraz önce bir email aldım

http://www.arcelikal.com/Arcelik-K-7800-Buharika-Buharli-Temizleyici/ArcelikOzellik?PID=451&ref=mailing1129

Arçelik ile Evinizde Temizlik Mucizesi 16 TL. Ücretsiz Kargo ve 12 Taksit Fırsatı.

Genel Özellikler
    Temizleme Sistemi Buharlı
    Ana Aksesuar Sayısı 22
    Omuzda Taşıma Özelliği Var
    Su Kapasitesi (lt) 1
    Kullanım Süresi (dakika) 30
    Buhar Yoğunluğu Ayarlama Düğmesi Var

Not: Ben araba alırken bu kadar araştırmadım

arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..?

İlahi işaret 2:
    Siparişi verdim bile, Arçelik'te arkadaşım var ona sordum,üründe teknik sorun yokmuş.Şikayetler beklentilerin fazla olmasından kaynaklanıyormuş.Benim amacım belli zaten.
    Ben şuradan aldım (Onu da kontrol ettirdim,gerçekten Arçelik yetkili satıcısı):
    http://www.hepsinialalim.com/Arcelik-K-7800-Buharika-Buharli-Temizleyici%2CPR-589.html?ref=akakce&v=1.11.9

• Bu arada gokhandemirhan arkadaşımıza da teşekkür ediyorum, celebicin dediği gibi olayı didiklemekten bazı şeyleri görmez olmuştuk.
    Ben şimdi rahatladım, ürün belli,üretici belli,umarım sonradan pişman olmayız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.