Şimdi Ara

arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
3
Favori
142.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun o zaman. Şİmdi ben sizden yorum bekliyor olacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hayırlı olsun o zaman. Şİmdi ben sizden yorum bekliyor olacağım

Teşekkür ederim, mutlaka görüşlerimi yazacağım, umarım hepimizin ihtiyacını karşılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

quote:

Teşekkür ederim, mutlaka görüşlerimi yazacağım, umarım hepimizin ihtiyacını karşılar.

Neye niyet? Neye kısmet? Sonuçta doğru yolu bulalımda gerisi önemli değil...
  • quote:

quote:

quote:

Neye niyet? Neye kısmet? Sonuçta doğru yolu bulalımda gerisi önemli değil...

Aynen öyle....
    Bu arada ben saat 17:00 civarında siparişi vermeden bugün kargolar mısınız diye telefonla sormuştum,hemen siparişi geçerseniz kargoya yetişir demişlerdi, şimdi cepten aradılar ve ürün kargoya verildi diye bilgilendirdiler.
    Bakalım,ürün de sağlam gelirse ben bu firmayı beğendim,alışveriş yaparım.Zaten fiyatı iyiydi (Arçeliğin kendisi 240 TL.ye satıyor,burada 180TL. ve kargo bedava)

• sn. bobita, sizi takipteyim.

Acele etmenize gerek yok. Bir haftalık kullanım yorumlarınızı sizden alırız. Bu arada diğer ürün gibi detaylı tanıtımları olmadığı için hangi tür parçalar bulunuyor, bilemiyoruz. Sizden gelecek yorumlara göre karar vereceğim. Parça sayısı ve çeşiti bilgisi önemli. Tekrar hayırlı olsun, güle güle günlerde kullanmanız dileğiyle. Selamlar...
  • quote:

sn. bobita, sizi takipteyim.

Acele etmenize gerek yok. Bir haftalık kullanım yorumlarınızı sizden alırız. Bu arada diğer ürün gibi detaylı tanıtımları olmadığı için hangi tür parçalar bulunuyor, bilemiyoruz. Sizden gelecek yorumlara göre karar vereceğim. Parça sayısı ve çeşiti bilgisi önemli. Tekrar hayırlı olsun, güle güle günlerde kullanmanız dileğiyle. Selamlar...

Ayrıntılı bilgi şurada celebic arkadaşım:
    http://download.arcelik.com/Download.UsageManuals/15784_193.500---K7800.pdf

• quote:

quote:

sn. bobita, sizi takipteyim.

Ayrıntılı bilgi şurada celebic arkadaşım:
    http://download.arcelik.com/Download.UsageManuals/15784_193.500---K7800.pdf

Buradan tanıtımın ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Belki Arçelik'in ürünü daha kaliteli ama tanıtım olmayınca ürünün neler yapıp yapamayacağını bilemiyoruz. Keşke H2O MOP X5 kadar olmasada hiç olmazsa 10'a 1'i kadar bir tanıtım yapsaydı keşke... Kullanma kılvuzundan gördüğümüz kadarıyla aynı kapasitede bir ürün.
    Birde sizden tatminkar yorum gelirse hemen siparişi verebiliriz.

• iyi akşamlar h2o mopla ilgili iyi yorumlar yok arcelik alan arkadaşlar acaba memnunlar mı? bende böyle buharla temizleyici bir ürün almak istiyorum fakat sanki o reklamlardakiler gibi olmayacak gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cderin

iyi akşamlar h2o mopla ilgili iyi yorumlar yok arcelik alan arkadaşlar acaba memnunlar mı? bende böyle buharla temizleyici bir ürün almak istiyorum fakat sanki o reklamlardakiler gibi olmayacak gibi geliyor.

H2O MOP X5 ile ilgili olumlu yada olumsuz yorum yok. Yukarıda yaşanan kötü olayların orjinal ürünle bir ilgisi yok. Dediklerine göre yakında bana orjinal ürün göndereceklermiş, gelirse yazarım ama en az bir hafta daha beklemeniz gerekebilir...
  • Hafta sonu bekledıgım ürün geldi.size görüşlerimi aktarmak isterim.h2o mopx5 içinde kullanım kılavuzu var fakat ayrı olan turkce kılavuzu fotokopı cekıp koymuslar???? yer silme aparatını denedım sıcak buharla hem temızledı hemde hıjyen sagladı bence.koltuk icin kullandım kucuk aparatlıyı oda ıyıydı fakat once halı sampuanı dokup bekletıp oyle yapsam daha ıyı sonuc alırım sanırım.banyoda klozette denedım iyi temizledi.çocukların oyuncaklarını sterılıze edecegım.Yani ben memnun kaldım.benim istegıme karşılık verdıgını dusunuyorum.kullanımıda kolay.tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: P_ALTUNTAS

Hafta sonu bekledıgım ürün geldi.size görüşlerimi aktarmak isterim.h2o mopx5 içinde kullanım kılavuzu var fakat ayrı olan turkce kılavuzu fotokopı cekıp koymuslar???? yer silme aparatını denedım sıcak buharla hem temızledı hemde hıjyen sagladı bence.koltuk icin kullandım kucuk aparatlıyı oda ıyıydı fakat once halı sampuanı dokup bekletıp oyle yapsam daha ıyı sonuc alırım sanırım.banyoda klozette denedım iyi temizledi.çocukların oyuncaklarını sterılıze edecegım.Yani ben memnun kaldım.benim istegıme karşılık verdıgını dusunuyorum.kullanımıda kolay.tavsiye ederim.

sakın siznki de önceki mesajlarda bahsi geçen taklit ürün olmasın_ ürün ambalajında tam ne yazıyor?
  • quote:

Hafta sonu bekledıgım ürün geldi.size görüşlerimi aktarmak isterim.h2o mopx5 içinde kullanım kılavuzu var fakat ayrı olan turkce kılavuzu fotokopı cekıp koymuslar???? yer silme aparatını denedım sıcak buharla hem temızledı hemde hıjyen sagladı bence.koltuk icin kullandım kucuk aparatlıyı oda ıyıydı fakat once halı sampuanı dokup bekletıp oyle yapsam daha ıyı sonuc alırım sanırım.banyoda klozette denedım iyi temizledi.çocukların oyuncaklarını sterılıze edecegım.Yani ben memnun kaldım.benim istegıme karşılık verdıgını dusunuyorum.kullanımıda kolay.tavsiye ederim.

Merhabalar, hayırlı olsun ama Türkçe kılavuz neden fotokopi konmuş merak ettim. Sizden ürün ambalajını tekrar kontrol etmenizi isteyecektim. Bana gelen taklit ürünün görünüşü ufak tefek farklılıklar dışında orjinal H2O MOP X5 ile aynı ancak kutunun üzerinde H2O MOP X5 değil STEAM MOP X5 yazıyor. Bunu tekrar kontrol edebilir misiniz?

Bunun yanı sıra kullanım tecrübelerinizi aktardığınız için teşekkür ederim. Halı üzerinde kullandıktan sonrada bize tecrübelerinizi aktarır mısınız? Eşim çok merak ediyor.

Bu arada çok komik bir olay oldu; taklit ürün gönderildi diye şikayet etmiştim, beni Cuma günü arayıp yanlışlık yapıldığını ve bana orjinal ürün göndereceklerini belirtmişlerdi. Bugün kargo görevlisi ürünü getirdi. Kutuyu elime aldım ve inceledim. Yine taklit ürün göndermişler ve üstelik karşı ödemeli kargo yoluyla.
    Bunların yaptığı tam bir kepazelikten başka bir şey değil. Orjinal ürün diye ikinc, defa taklit ürün gönderdiler dalga geçer gibi. Yine telefon açtım bu nedir diye, karşıma çıkan kız diyecek bir şey bulamadı. Rezillikten başka bir şey değil, olanlara gülesim geliyor...

• KUTUNUN ÜZERİNDE H2 MOP X5 YAZIYOR.ORJINAL GORUNTUSUYLEDE AYNI.MALZEMENIN PLASTIK KALITESIDE ORJINAL GIBI GORUNUYOR.EGER ORJ. DEGILSEDE IYI BIR TAKLITTIR YANI.BU ARADA BENDE HALI ICIN DAHA COK KULLANIRIM DIYE DUSUNUYORDUM.AMA HALI TEMIZLEMEDE COK IYI DEGIL.KOSLA HALI SAMPUANIYLA DENEDIKTEN SONRADA DENEYIMLERIM AKTARIRIM AMA COK SEY BEKLEMIYORUM ACIKCASI.
  • quote:

KUTUNUN ÜZERİNDE H2 MOP X5 YAZIYOR.ORJINAL GORUNTUSUYLEDE AYNI.MALZEMENIN PLASTIK KALITESIDE ORJINAL GIBI GORUNUYOR.EGER ORJ. DEGILSEDE IYI BIR TAKLITTIR YANI.BU ARADA BENDE HALI ICIN DAHA COK KULLANIRIM DIYE DUSUNUYORDUM.AMA HALI TEMIZLEMEDE COK IYI DEGIL.KOSLA HALI SAMPUANIYLA DENEDIKTEN SONRADA DENEYIMLERIM AKTARIRIM AMA COK SEY BEKLEMIYORUM ACIKCASI.

Sn. P_ALTUNTAS sizin adınıza sevindim, orjinal ürün gönderildiği için birde bana kısmet olsaydı. Tam bir yılan hikayesine döndü bizim H2O MOP. Orinal diye taklit göndermişlerdi, ben aradıktan sonra özür dileyip orjinalini göndereceğiz dediler. Yeni gönderdikleride taklit çıktı. Bakalım üçüncü gelen ne çıkacak bahtımıza. Adamlar kargo parasından batmış durumdalar zaten
    Paypal süreci işliyor, en kötü 14.12.2011 de param iade edilecek bu arada orjinal ürün gelirse ne ala yoksa Paypal'dan da ceza alacaklar...

Sizin kullanıcı olarak yorumlarınız benim için çok değer taşıyor, öncelikle bunun çin teşekkür ederim. Halı temizliğinde kullanma konusunda benimde şüphlerim var ama benim bu ürünü istememdeki kullanma amaçları içinde halı pek yok ama olsa iyi olurdu. daha ziyade sert ve ıslak zeminlerde kullanacağız. Bu arada yeni kullanım tecrübeleriniz olursa ve burada bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. Selamlar...

• Biz üçüncü kargoyu beklerken Paypal'den paranın kartıma iade edildiği ( transfer işlemlerinin 1-2 gün içinde biteceği belirtilerek ) bilgisi geldi...

Alma mazlumun ahını sen farkında olmadan çıkar aheste aheste ( bu da benim yorumum oldu )

İster misin buna rağmen yinede orjinal ürünü göndermelerini, çok gülerim o zaman işte. Çünkü bunlar ortada dönen olaylardan bihaberler. Daha dün groupon'dan mesaj geldi. İlk taklit ürünü kast ederek dağıtıcı firmaya geri gönderin diyordu. Halbuki bunun üzerine bir kere daha taklit ürün gelip geri döndü, haberleri yok.
    Bunlar eminim hem parayi iade edecekler ( ki zaten iade edildi, haberleri yok ) hemde orjinal ürünü gönderecekler... Şeytan azapta gerek...
  • Merhabalar,

Tam tahmin ettiğim gibi bana taklit ürün gönderen kendini uyanık sananlar hem paramı iade etti ( Paypal sayesinde ) hemde 3. defa taklit ürün gönderdi. Paypal'in dediğinden daha önce param Paypal tarafımdan kartıma iade edildi. ( 10.12.2011 )

Bu arada hafta içinde H2O MOP X5 benzeri fake ürün kargoyla geldi. Bu sefer paramın iade edileceği haberi Paypal tarafından bildirilince bende ürünü teslim aldım ve eve getirdim. Ancak bugün test etme fırsatımız oldu.

Eşimle beraber banyo, tuvalet, ara hol ve mutfak temizlik testine giriştik. Ürünün su haznesi çok büyük değil tahminen yarım litre su alıyor ve kısa sürede 15-20 saniye içinde buhar vermeye başlıyor. Verdiği buharı denemek için uzaktan başlayarak elimi buhar çıkışına yaklaştırdım. Aman aman beklediğim gibi sıcak buhar çıkışı olmuyor. Başlarda elimi yavaş yavaş yaklaştırırken korktum elim yanar diye ama neredeyse 10 cm kadar yaklaştırmama rağmen dayanılmayacak bir sıcaklık değildi. Böyle olunca pek işe yaramayacağını anlamıştım.

Her neyse yerdeki seramiklerin derzlerini denedik. Burada yi bir sonuç alacağımı zannediyordum ama beklentim boşa çıktı. Ucuna çeşitli aparatları takmama rağmen derzlerdeki pislikler yerinden kıpırdamadı. Kuvet ve klozetlerde denedim pek bir şey fark edemedim. Daha sonra ucuna yer temizleme aparatını taktım ve eşim yerleri temizlemeye başladı. Temizlik oluyor ama yerde buhardan dolayı çok su kalıyordu. Ardından tekrar bu biriken suları aldıktan sonra bana bu aletin ne faydası var dedi eşim.

Halılardan zaten hiç ümidim yoktu ve çok su bıraktığı için halılara zarar verebilir düşüncesiyle denemeye değer bile görmedik. Yine buhardan dolayı çok su bıraktığı için camlarda başarısız sonuçlar aldık. Bu alet çok güzel lavabo ve klozet temizliği yapıyor buna emin olabilirsiniz çünkü biriken su zaten delikten gidiyor.

Mutfak lavabosunun içini ve gider deliğindeki metal süzgeci pırıl pırıl yaptı. Ama sadece lavabo ve klozet temizlemek için bu ürüne para verilmez. Bu arada belirtmek isterim ki buzdolabının dış yüzeyinide çok iyi temizledi. Buharla buzdolabının dış yüzeyini bir yandan temizlerken eşimde bir yandan bezle yere akan suları kuruluyordu!!! Zamanında oğlumun yapıştırdığı ve çıkartmaya çalıştığımız zaman direnen stickerlar buharı yiyince direnemeyip yüzeyden çıktılar. Çok iyi temizlendi ama yerler su içindeydi.

Sonuç olarak ben yukarıda yazdığım yorumlara bennzer bir yorumu okumus olsaydım bu ürünü almaya kalkmaz vaz geçerdim. Bir başkası belki memnun olabilir ama ben bu üründen pek memnun kalmadım.

Bu ürün aylardır TV'lerde boy gösteriyordu ama kullanan kişilerden olumlu yada olumsuz hiç bir yorum bulamadım. Eğer yukarıda yapmış olduğum gibi bir yorum okumuş olsaydım bu ürünü almaya hiç yeltenmezdim. Umarım bu yorumlarım bu ürünü almaya niyet edenlere bir fikir verir. Banada bir teşekkür edersiniz herhalde...

Not: Paramı geri aldım, zararım yok ve üründe elimde. İstesem ürünü iade etmem ve kullanırım ama böyle bir hareket bana yakışmaz. Onlar gibi üç kağıtçı olmadığımdan ürünü geri göndereceğim.

• Hocam şimdi anladınız mı? Neden 1300tl verip buharlı makina aldığımızı. Bu söylediğiniz sorunların hiç biri bende yok. Bi kere elimi buhar çıkışına yaklaştırmama imkan yok. O kadar sıcak ki. Makinadan kuru buhar çıktığı için koltukları temizledikten sonra hemen oturabiliyorsunuz. Fayans ve parkelerde de silindiği zaman hemen kuruyor. Vileda ile sildiğinizde bile yerler uzun süre ıslak kalıyor. Ancak buharlı makinada yerler çok kısa sürede kuruyor. Bu tv de reklamı olan cihazların fayda getireceğini sanmıyordum zaten. İyiki o makinalardan birini almamışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkbilir

Hocam şimdi anladınız mı? Neden 1300tl verip buharlı makina aldığımızı. Bu söylediğiniz sorunların hiç biri bende yok. Bi kere elimi buhar çıkışına yaklaştırmama imkan yok. O kadar sıcak ki. Makinadan kuru buhar çıktığı için koltukları temizledikten sonra hemen oturabiliyorsunuz. Fayans ve parkelerde de silindiği zaman hemen kuruyor. Vileda ile sildiğinizde bile yerler uzun süre ıslak kalıyor. Ancak buharlı makinada yerler çok kısa sürede kuruyor. Bu tv de reklamı olan cihazların fayda getireceğini sanmıyordum zaten. İyiki o makinalardan birini almamışım.

Hocam, benimde zaten büyük beklentilerim yoktu ama bu kadarınıda beklemiyordum doğrusu. Elbette sizin 1.300.-TL'lik ürünün yerini tutamayacaktı ama benim fazla olmayan beklentilerimi dahi karşılayamadı.
    Benim bu işten kaybım olmadı ama en azından bu ürünü alma düşüncesinde olan kişiler bu ürün nedir, ne değildir diye araştırmaya kalktıklarında yorumumu okuyup bilgi sahibi olacaklardır. benim böyle bir şanssım yoktu...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilkbilir

Hocam şimdi anladınız mı? Neden 1300tl verip buharlı makina aldığımızı. Bu söylediğiniz sorunların hiç biri bende yok. Bi kere elimi buhar çıkışına yaklaştırmama imkan yok. O kadar sıcak ki. Makinadan kuru buhar çıktığı için koltukları temizledikten sonra hemen oturabiliyorsunuz. Fayans ve parkelerde de silindiği zaman hemen kuruyor. Vileda ile sildiğinizde bile yerler uzun süre ıslak kalıyor. Ancak buharlı makinada yerler çok kısa sürede kuruyor. Bu tv de reklamı olan cihazların fayda getireceğini sanmıyordum zaten. İyiki o makinalardan birini almamışım.

Hocam, benimde zaten büyük beklentilerim yoktu ama bu kadarınıda beklemiyordum doğrusu. Elbette sizin 1.300.-TL'lik ürünün yerini tutamayacaktı ama benim fazla olmayan beklentilerimi dahi karşılayamadı.
    Benim bu işten kaybım olmadı ama en azından bu ürünü alma düşüncesinde olan kişiler bu ürün nedir, ne değildir diye araştırmaya kalktıklarında yorumumu okuyup bilgi sahibi olacaklardır. benim böyle bir şanssım yoktu...

Evet, ürünü aldıktan sonra deneyimlerinizi buraya yazmanız çok iyi oldu. Böylece televizyonlardaki reklamlara kanıp o dandik ürünleri alacak bi sürü kişiye ışık tutmuş oldunuz.

• hepsiburada.comdan h2o mob X5 aldım ama almazolaydım çok işeyaramz bir cihazolduğunu ilk kullanımda belli etti gözle görülen lekeleri bile çıkaramayan şey mikropları nasıl yok eder.hemen ilk gün geri iyade etmek içn ardım ama onay bekletiyolar ben pek sanmıyorum geri alıcaklarını araştırma yaptım çok üçkağıtlar var bu konuda
    sonuç olarak kimseye önermiyorum bu sözde temizlik aletini
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.