Şimdi Ara

arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
3
Favori
142.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yyusa

umarım, tekrardan hayırlı olsun.

Teşekkürler
  • Yorumunu bekliyoruz arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

Yorumunu bekliyoruz arkadaşım.

Öncelikle sizin ve forumdaki tüm dostların bayramını kutlarım...

İnanın yorum yapabilmeyi bende çok istiyorum ama bunun için en az 16 gün daha beklememiz gerekecek... Çünkü satın aldığım sitede şöyle bir ibare vardı

" Ücretsiz kargonuz ile siparişiniz 22 Kasım tarihine kadar adresinize teslim edilecektir. "

Kargo elime geçtikten sonra yorumları burada paylaşacağım. Bu kadar çok talep gören bir ürün için olumlu veya olumsuz doyurucu bir yorum bulamadım desem yeri var.
    Eşimin hijyen konusunda aşırı titiz olduğunu bildiğimden bu ürünü gözümü karartıp, yorumları görmeden aldım... Selamlar...
  • Siparişimin alındığına dair bir mesajda gelmedi. Bayram tatili nedeniyle olduğunu umut ediyorum...
  • yorumları bekliyorum.
  • Dostum kendi adıma söyleyim; bunun için 2 hafta kadar beklemek gerekecek...
  • sayın arkadaşlar boşuna uğraşmayın evinizde herhangi buharlı bir cihazınız vardır elbet ( ütü vs.)Bugün bende bu ürünle ilgili yorumları bekliyordum fakat aklıma bir fikir geldi.Evdeki ütümüzle mermer bir zemin üzerine yoğun buhar vererek ( 1600-1900 watt) kireçleri temizlemeyi denedim .Ve sonuç hüsran herhangi bir kabarma ve kirecin çıkması söz konusu değil Onun için bildiğiniz yöntemlere devam .Paranıza yazık olmasın.Benim fikrim.
  • Ütünün buharı 100 derece ama bu cihaz 110 derecelik buhar ile temizlediği iddiasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

sayın arkadaşlar boşuna uğraşmayın evinizde herhangi buharlı bir cihazınız vardır elbet ( ütü vs.)Bugün bende bu ürünle ilgili yorumları bekliyordum fakat aklıma bir fikir geldi.Evdeki ütümüzle mermer bir zemin üzerine yoğun buhar vererek ( 1600-1900 watt) kireçleri temizlemeyi denedim .Ve sonuç hüsran herhangi bir kabarma ve kirecin çıkması söz konusu değil Onun için bildiğiniz yöntemlere devam .Paranıza yazık olmasın.Benim fikrim.

Merhabalar, burada genel amac kimyasal madde kullanmadan hijyeni sağlamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ütünün buharı 100 derece ama bu cihaz 110 derecelik buhar ile temizlediği iddiasında.

Merhaba, su deniz seviyesinde 100 derecede kaynar ama kapalı hacimde (suyun isitildigi bölüm) basınca maruz kaldığında ( nozzle'un ucunda basinc aartacagindan) bu nedenle isi derecesi artması normal olabilir...
  • bende az once yakala da gordum indirimi yorumlara bakayım dedim burayı gordum. ya aklıma takıldı bizim işyerinde ben normal mop kullanıyorum 1mkare alanı temizlediğim gibi tüm kir beze yapıştığı için her dk bezini cıkarıp lavabonun altında temizlemem gerekiyor. bu kadar zahmetli bir alete buhar efekti vermişler hepsi bu yine ilk süpürmeden itibaren beze kirler yapışacak ve temizleme gerekecek. eger elektrik süpürgesi gibi tozları kirleri içine alamıyorsa ne işe yarar ki
  • Valla o kadar detaylı bilgi alamadan sipariş verip aldık bir kere. Eşimi görüyordum tv'deki reklamlardan ne kadar etkilendiğini. Daha ürün gelmedi, gelirse size teecrübeleri aktarırım. Sonuçta 156 TL verip aldık, alacağımız hizmette verdiğimiz para kadar olacaktır elbet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanarock

bende az once yakala da gordum indirimi yorumlara bakayım dedim burayı gordum. ya aklıma takıldı bizim işyerinde ben normal mop kullanıyorum 1mkare alanı temizlediğim gibi tüm kir beze yapıştığı için her dk bezini cıkarıp lavabonun altında temizlemem gerekiyor. bu kadar zahmetli bir alete buhar efekti vermişler hepsi bu yine ilk süpürmeden itibaren beze kirler yapışacak ve temizleme gerekecek. eger elektrik süpürgesi gibi tozları kirleri içine alamıyorsa ne işe yarar ki

Bende 1300Tl ye aldığım buharlı makina var. Bunda da içine çekme özelliği yok. Ama söylediğiniz gibi "ne işe yarıyor" diyeceğimiz bi ürün değil. Eğer yerlerde büyük parçalar yoksa, bununla çok güzel silebiliyorsunuz. Bir odayı tek bezle silebiliyorsunuz. Bez değiştirmek de çok kolay. Kenarlarında klipsler var. Toz almak için de birebir. Eskiden odama tozdan girilemezdi. Şimdi buharı püskürtüyorum. Bezle sildiğimde mükemmel oluyor.Herhangi bir detarjana da gerek yok. 150 derece buhar ile hiç bişey kalmıyor. Pimapenler, camlar, parkeler, seramikler, lavobalar, fırın, bulaşık makinesi, derz araları aklınıza ne gelirse bununla temizliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Valla o kadar detaylı bilgi alamadan sipariş verip aldık bir kere. Eşimi görüyordum tv'deki reklamlardan ne kadar etkilendiğini. Daha ürün gelmedi, gelirse size teecrübeleri aktarırım. Sonuçta 156 TL verip aldık, alacağımız hizmette verdiğimiz para kadar olacaktır elbet.

Ürününüz geldimi acaba,bende çok merak ediyorum şuanda tekrar kampanyalı almak konusunda çok kararsızım.
    Yorumları bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAYAN

quote:

Valla o kadar detaylı bilgi alamadan sipariş verip aldık bir kere. Eşimi görüyordum tv'deki reklamlardan ne kadar etkilendiğini. Daha ürün gelmedi, gelirse size teecrübeleri aktarırım. Sonuçta 156 TL verip aldık, alacağımız hizmette verdiğimiz para kadar olacaktır elbet.

Ürününüz geldimi acaba,bende çok merak ediyorum şuanda tekrar kampanyalı almak konusunda çok kararsızım.
    Yorumları bekliyoruz

Dostum merhaba, dediğiniz gibi almak için yorumumu bekleyin çünkü internette bu ürünle ilgili düzgün ve doyurucu bir yorum bulamamıştım bende. Ancak ürün daha elime geçmedi. Groupan'dan almıştım zaten orada ürünün 22 Kasım ( bugün )'a kadar adrese ücretsiz teslim edileceği yazıyordu. Halen beklemekteyiz. En erken yorumuda hafta sonunda önce eşimden alamam sanıyorum. Bu kadar beklediniz 3-4 gün daha sabredin. Merak etmeyin bu kampayalar sürekli var, biri bitiyor diğeri başlıyor. Selamlar...

• quote:

quote:

quote:

Yorumları bekliyoruz

Dostum merhaba, dediğiniz gibi almak için yorumumu bekleyin çünkü internette bu ürünle ilgili düzgün ve doyurucu bir yorum bulamamıştım bende. Ancak ürün daha elime geçmedi. Groupan'dan almıştım zaten orada ürünün 22 Kasım ( bugün )'a kadar adrese ücretsiz teslim edileceği yazıyordu. Halen beklemekteyiz. En erken yorumuda hafta sonunda önce eşimden alamam sanıyorum. Bu kadar beklediniz 3-4 gün daha sabredin. Merak etmeyin bu kampayalar sürekli var, biri bitiyor diğeri başlıyor. Selamlar...

tamam beklemedeyiz teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yorumları bekliyoruz

tamam beklemedeyiz teşekkürler

Pes doğrusu ancak bu kadar olur

Tam sizin yorumunuzu okurken kargo malzemeyi getirdi... Akşam eve eşime götüreyim, daha haberi yok ama TV'deki tanıtımları merakla izlediğini biliyordum. Bir kaç güne kalmaz yorumları geçerim, selamlar...

• Tam bir hayal kırıklığı; yukarıdaki linkte verilen yerden siparişi verdim ama ilanda gösterilenin aksine taklit bir ürün geldi.

Groupon / Şehir Fırsatı adlı sitenin yaptığı kampanyada H2O Mop X5 diye tanıtılan ürün kapıya Steam Mop X5 adı altında taklit bir ürün olarak geldi.
    Eğer dikkatli bakmaz iseniz aldanabilirsiniz... Allah'tan kutuyu açmadan ürünün sözü edilen ürün olmadığını taklit bir ürün olduğunu fark ettim...

Bu yapılan TAM BİR SAHTEKARLIKTIR... Groupon / Şehir Fırsatı internet alış veriş sitesi tüketiciyi aldatmaya kalkan sahtekar bir firmadır.
  • Bu arada yanlış aanlaşılmasın ki; gerçek ürünle ilgili bir tecrübe etme imkanımız olmadığından orjinal ürünüde kötülemiş olmayım.
    Çünkü verdiğim siparişte bana Groupon / Şehir Fırsatı adlı siteden taklit bir ürün gönderilmiştir. Orjinal ürün hakkında halen bir şey bilmiyorum...
  • Ödemeyi Paypal ile yaptığım için içim çok rahat. Hemen Paypal çözüm merkezine müracaat edip dosya açtırdım. Satıcı internet sitesiyle muhatap bile olmayacağım. Onlar bana ulaşmaya çalışacak. Eğer 14.12.2011 tarihhine kadar bu işi çözmezlerse Paypal paramı iade edecek...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.