Şimdi Ara

Arkadaşım parayı kırıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
9.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım 6 günde 350 lira parayı mobil tl olarak gözlerimin önünde kazandı. Nasıl yapıldığını sorduğumda aslında çok kolay olduğunu, 6 dan 11'e kadar 70TL kazandığını filan söyledi. Bana nasıl yaptığını söylememesinin sebebi kazancının düşeceğiymiş. Nasıl yapılacağını bilen var mı? (Para sahte filan olamaz çünkü steam cüzdan filan alarak harcadı)

• Facebookta fake hesap açıp abazalardan telefon kontörü niyetine TL istiyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internetten para kazanmanın çok yolu var.Ben sadece içerik girerik 10 bin tl kazanmıştım 1.5 senede.

• İki yolun da olduğunu sanmıyorum. Zaten çok vakti olan bir insan değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: good16

internetten para kazanmanın çok yolu var.Ben sadece içerik girerik 10 bin tl kazanmıştım 1.5 senede.

Nasıl yaptınız hocam ayrıntı verebilir misiniz?

• Borsa olabilir

• Öyle arkadaşmı olur yol ver gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Borsa olabilir

Borsada o kadar para kazanmak kolay mı sanıyorsunuz? En az 5 bin lazım + risk var

• İnternetten para kazanmak her yiğidin harcı değildir. İnternetten en güzel ve en sağlıklı para kırmanın yolu ; Youtube ' da kanal açıp abone kazanarak video yüklemek.

Konsol kullanıcıların hepsi babasının hayrına kanal kurup oyun videoları atmıyor. Tıklanılan her videonda para kazanırsın bu kadar basit ama abone kasmak çok zor bir iş hemde bayaa zor

• İnternette e wh.re paketleri bulup kiramı ödüyemedim paraya fotolarımı satıyorum diyordur.

• gencler kolay kazanc cok az kisiye nasip olur.. bakiniz: yılbası ikramiyesi.. heveslenip atlamayın herseye..
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
  • yattığı yerden kazanan tek meslek var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Facebookta fake hesap açıp abazalardan telefon kontörü niyetine TL istiyor olabilir.

Böyle durumlarda şahıslar şikayet etse ceza almıyo mu kişi? Sonuçta yollayanlar kendi istekleriyle yolluyorlar.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Milleti polis savcıyım diye arayp milyonlarca vurgun yapanlar serbest bırakılıyor böyle adamlara 20 30 tl kontör alıyor diye hiçbişe olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.