Şimdi Ara

Arduino Kullanıcıları Kulübü (+42 sayfa olduk!) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.017
Cevap
86
Favori
56.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PCB komponentlerinde ısıyı yaymak için nasıl yöntemler kullanılır?lütfen birisi cevap verebilir mi
  • PN532 modül arıyorum. Çin'den almak istemiyorum fakat ülkedeki satıcılar da 3.5 dolarlık modüle 70-80 TL fiyat koymuşlar. Uygun olarak karşılaşanınız vardır belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cobbler -- 26 Ekim 2019; 11:54:4 >
  • bakır plaketi delmek için önereceğiniz neler var?
  • Beni de ekleyin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekleyin lütfen

• Selamlar bu kartın tam olarak ne olduğunu bilen yardımc
    Arduino Kullanıcıları Kulübü (+42 sayfa olduk!)ı olabilecek var mı ?

• Beni de ekleyin lütfen.
  • proteusda arduino ve nokia 5110lcd yi bi türlü düzgün çalıştıramadım.yazılar saçma görünüyordu.bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

bakır plaketi delmek için önereceğiniz neler var?
    Malum araçlar haricinde,
    Akıllı vida önerebilirim (parmağınızı uzak tutunuz)
  • quote:

proteusda arduino ve nokia 5110lcd yi bi türlü düzgün çalıştıramadım.yazılar saçma görünüyordu.bilgisi olan var mı?
    çok saçmaladım ama sonunda çalıştı :)
  • arkadaşlar https://www.tinkercad.com sitesinden ücretsiz olarak devre yapabilir ve arduino kodları yazıp çalıştırabilirsiniz.temel düzeyde tüm devre elemanları mevcut ve türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONY86 -- 22 Ocak 2020; 13:17:15 >
  • quote:

arkadaşlar https://www.tinkercad.com sitesinden ücretsiz olarak devre yapabilir ve arduino kodları yazıp çalıştırabilirsiniz.temel düzeyde tüm devre elemanları mevcut ve türkçe
    Arkadaşlar şöyle bişeye ihtiyacım var 60 tl satılıyor daha ucuza maletmenin bir yolu varmı?Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi.Bende normal hız kontrol devresi var ama uzaktan kumandalı olsun istiyorum o yüzden böyle bişe buldum.

Step Motor Sürücü - Yön ve Hız Kontrollü Kumandalı
    Arduino Kullanıcıları Kulübü (+42 sayfa olduk!)

Elimde olan bundan bunu uzaktan kumandalı yaparsamda işimi görür.
    Arduino Kullanıcıları Kulübü (+42 sayfa olduk!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 15 Şubat 2020; 17:56:28 >

• arduino pro mikro yerine arduino nano kullandık yazılım hata verdi sebebi ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faruk Topcu -- 20 Şubat 2020; 14:54:7 >
  • Arkadaslar merhabalar.. Sizden bir ricam olacak.. Bana bir set hazirlarmisiniz ihtiyacim olan sey bluetooth kumandayla kontrol edebilecegim pille calisacak küçük motor calistiracak 10cmx40 cmlik bir tabela icin döndürme kuvveti uygulayacak bir sistem lazim.. Suya dayanikli ve ucuz olmali.. Teşekkürler

• arduino kullanarak bahçeme zaman ayarlı sulama sistemi yapabilir miyim?böyle bir tecrübesi olan arkadaşlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabilozan

arduino kullanarak bahçeme zaman ayarlı sulama sistemi yapabilir miyim?böyle bir tecrübesi olan arkadaşlar var mı?
    Ben yardımcı olmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensegrity -- 27 Şubat 2020; 13:59:12 >
  • Arkadaslar modul/sensor vs. alısverislerinizi hangi siteden yapiyorsunuz ?
  • Merhaba arkadaşlar 3d yazıcı ve küçük cnc plazma kesici yapacağım.

Pc kullanmayacağım, Dosyayı sd karttan okutup, Başlatma tuşu ve iş bitince 1 veya 2 sn lik çıkış verdirmek istiyorum.

Plazmada yaptırmak istediğim, 200X100 mm parça geldiğinde otomatik başlatıp, iş bittiğindede çıkış sinyaliylea yeni parça süreceğim. Yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin
  • direnç
    robotistan
    bazen n11 hepsiburada gibi siteler

• https://www.youtube.com/watch?v=X3l1WUY_Kdk

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.