Şimdi Ara

ARCTIC P12 PWM PST VALUE PACK 120MM FAN (5X) 508,83 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
3.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARCTIC P12 PWM PST VALUE PACK 120MM FAN (5X) 508,83 TL
    ARCTIC P12 PWM PST VALUE PACK 120MM FAN (5X) 508,83 TLamazon
    ARCTIC ACFAN00137A P12 PWM PST Value Pack Kasa Fanı, Siyah, Çok Renkli, Standart
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07KK4GDLN

kargo vergi dahil 508,83 TL'ye yurt dışından geliyor gönderici amazon lojistik gümrükte bir sorun olacağını sanmıyorum son ödeme ekranında vergiyi hesaplıyor. bana uygun gibi geldi.

• "HandyNRW tarafından satılır"

• P serisi radyatör ve kule tipi soğutucular için; F serisi ise kasa için daha uygun. F/P oranı yüksek fanlar. Bu paraya daha iyisi olduğunu sanmıyorum.
    Satıcısı Amazon olmayan ancak Amazon tarafından gönderilen ürünler tercih edilebilir. Gümrük işlemleri yine Amazon tarafından yürütülüyor, sorun yaşamazsınız.
    Ayrıca satıcısının Amazon TR ya da DE olduğu uygun fiyatlı Arctic fanlar da mevcut. Kasa fanı olarak uyumlu ise F14 140mm almak daha iyi olur.
  • bu daha iyi ondan tavsiye ederim 4 adet var kasamda çok güçlü

gelbura.com
    ID-COOLING XF-12025-SD-K 4Pin PWM 120mm Kasa Fanı Fiyat
    https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-xf-12025-sd-k-4pin-pwm-120mm-kasa-fani
  • 612 tl ye aynı satıcıdan satın aldım 4 gün önce :( . Fiyat performans fazlasıyla tatmin edecektir.HandyNRW satıcısı ise güvenilirdir sorun yaşamadan ve çok güzel paketleme yapıp gönderdi.

• ben de var ama çok ses cıkarıyo balans yapıyo fırsat bulamadım garanti için
  • rpsl kullanıcısına yanıt

Hocam Phanteks P500A kasa vardı sizde değil mi?

Nasıl performansı,sesi fanların?

• Yalan olmasın %100'de bile zor duyuyorum. Ömrümde gördüğüm en sessiz fanlardan. Performansından da çok memnunum. Şu şekil ekran kartının altına braketle 2 tane yerleştirdim, yaklaşık 8-10 derece düşürdü gpu sıcaklığını. Havayı tek noktaya odaklayarak üflüyor basınçlı biçimde.

• Ogami kullanıcısına yanıt

eski fanları söktünüz mü çünkü altta zaten fan var onun önünü kesmesi daha kötü değil mi?

• Corsair airflow 5000d var. Fanlar görebileceğiniz en fiyat performans fanlarıdır sessiz ve performanslı bu fiyatlarda rakibi olduğunu zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

bu daha iyi ondan tavsiye ederim 4 adet var kasamda çok güçlü

gelbura.com
    ID-COOLING XF-12025-SD-K 4Pin PWM 120mm Kasa Fanı Fiyat
    https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-xf-12025-sd-k-4pin-pwm-120mm-kasa-fani

fanlar sessiz mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

eski fanları söktünüz mü çünkü altta zaten fan var onun önünü kesmesi daha kötü değil mi?

GPU'nun 2 parmak altına yerleştirdim, fan sökmedim haricen. Zaten 2-5cm boşluk yeterli olacaktır gpu fanları için.

Hocam bir tam fotoğraf atabilir misiniz?

Kasadan sökeceğim stok 2x120lik fanı benzer şekilde takmak mantıklı olur belki dediğiniz gibi.ARCTIC P12 PWM PST VALUE PACK 120MM FAN (5X) 508,83 TL 

• @Ogami fanlarınızın modeli nedir. benim de sessiz fana ihtiyacım var.

• yasin_92 kullanıcısına yanıt

Arctic varken başka fana bakılmaz . Uzun yıllardır hem işlemci hem kasa fanlarını kullanıyorum kaç tane bilgisayarımda halıya ilk gün gibi hiç ses yok performans mükemmel . Farklı bilinen x markaların ürünlerinde de kullandım ses yapıyor yagliyorum bir yıla yakın sonra tekrar başlıyor sese tekrar yagliyorum . Arctic de dediğim gibi kalite üst seviye

• parmaklarımı kaç kere doğradı ARCTIC P12 PWM PST VALUE PACK 120MM FAN (5X) 508,83 TL 

Hocam bu şekilde mi yerleştirdiniz peki ekran kartına doğru mu ? (Fotoğraftaki fanlar aşağı üfler şekilde duruyor diye soruyorum)

Bir diger arkadaşın dedigine ithafen, id cooling fanları da iyidir fakat arctic pst fanlar çok başarılı, bu fiyata statik basıncı daha yüksek bir fan bulmak zor. Önemli olan sadece fan debisi degil, fanlardan geçen hava akımının izlediği yol aynı zamanda. Kasa içinde de doğru yerleştirildigi takdirde normal fanlara göre çok çok daha iyi iş çıkarıyorlar. Özellikle tam ekran kartı ve işlemci üzerinden geçen bir hava akımı oldukça etkiliyor kasa içi tüm bileşenlerin sıcaklıklarını.

• benim ekran kartının altında 2 tane arctic p12 var, ekran kartı sıcaklığını 7-8 derece düşürdü kasa lian li lancool 2 mesh

• Cevap bu degil ama sorduğum soruya, fotoğrafta aşağı bakıyor fanlar, öyle mi yerleştirdiniz acaba, bence saçma çünkü..

• @greeney fotoğrafı temsili koydum benim kasamda öyle durmuyor. fotoğrafı yüklüyorum şimdi.

@anarki24 konu başlığındaki arctic p12 fanları kullanıyorum mükemmeldir öneririrm. pst olduğu için anakartta tek fan slotu işgal ediyor, bir fana başka fan 4pin ile bağlanabiliyor.

@claisdozan tabii ki ekledim fotoğrafı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.