Şimdi Ara

Loldeki İlk Herolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
61.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar LoL deki ilk çıkan herolar ne sırasıyla ?

• Burda vardır belki, bak istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellRazor -- 22 Ekim 2011; 23:18:46 >
  • İlk başta 40 hero çıktı oyun ilk açıldıgında, sonra tek tek herolar eklendi diye biliyorum
  • Oyunda champion's bundle ve digital collector's pack var onların içindekiler ilk çıkanlar sanırım. 40 tane.
  • kendine has olan herolar oyuna ilk çıkan herolardı
    bkz:annie,tf,blitz,ryze,yi

sonra bozdular
  • Oyunun ilk sürümü olan Alpha'da bulunan şampiyonlar bunlar:

Alistar
    Annie
    Ashe
    Fiddlesticks
    Jax
    Kayle
    Master Yi
    Morgana
    Nunu
    Ryze
    Sion
    Sivir
    Soraka
    Teemo
    Tristana
    Twisted Fate
    Warwick
  • bunun bi zaman çizelgesi vardı geçen gün görmüştüm bulursam eklerim. ryze ilk sonradan çıkan hero nidalee falan ilk herolardanmış bayağı şaşırmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

bunun bi zaman çizelgesi vardı geçen gün görmüştüm bulursam eklerim. ryze ilk sonradan çıkan hero nidalee falan ilk herolardanmış bayağı şaşırmıştım

Nidalee oyuna eklenen 42. şampiyon. Beta sürümde bile yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecasanova

quote:

bunun bi zaman çizelgesi vardı geçen gün görmüştüm bulursam eklerim. ryze ilk sonradan çıkan hero nidalee falan ilk herolardanmış bayağı şaşırmıştım

oyun başladığında kaç champion vardı bilmiyorumda çıktıktan sonra 4. sırada eklenmiş sanırım. sitede öyle gözüküyor.
    http://timeline.leagueoflegends.com/

edit: oyun 40 championla başlamış nidalee 44. champion işte. zaten ilk çıktığındaki 40 champın bi sıralaması olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 22 Ekim 2011; 21:25:12 >

• quote:

quote:

quote:

oyun başladığında kaç champion vardı bilmiyorumda çıktıktan sonra 4. sırada eklenmiş sanırım. sitede öyle gözüküyor.

edit: oyun 40 championla başlamış nidalee 44. champion işte. zaten ilk çıktığındaki 40 champın bi sıralaması olamaz.

Hey Allah'ım ya. Beta'dan beri oynayan biriyim. O zaman çizelgesinde Tryn ve Ryze'yi öylesine koymuşlar. Ryze oyuna eklenen ilk şampiyonlardan. Tryn ise Beta'da eklenen şampiyonlardan. Çizelgede zahmet edip üstlerine tıklasaydın yamayla eklenmediklerini görürdün. Udyr Beta'dan (oyunun çıkış tarihinden sonra) sonra çıkan ilk şampiyon yani 41. şampiyon. Onun üstüne tıklarsan Udyr'in yamayla eklendiğini görürsün. Nidalee de Beta'dan sonra eklenen 2. şampiyon yani 42. şampiyon. Gerisi de böyle devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Ragon -- 22 Ekim 2011; 21:43:52 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hey Allah'ım ya. Beta'dan beri oynayan biriyim. O zaman çizelgesinde Tryn ve Ryze'yi öylesine koymuşlar. Ryze oyuna eklenen ilk şampiyonlardan. Tryn ise Beta'da eklenen şampiyonlardan. Çizelgede zahmet edip üstlerine tıklasaydın yamayla eklenmediklerini görürdün. Udyr Beta'dan (oyunun çıkış tarihinden sonra) sonra çıkan ilk şampiyon yani 41. şampiyon. Onun üstüne tıklarsan Udyr'in yamayla eklendiğini görürsün. Nidalee de Beta'dan sonra eklenen 2. şampiyon yani 42. şampiyon. Gerisi de böyle devam ediyor.

iyide ben oynadım demedim betada zaten. adamlar siteye bu şekilde koymuş cıkardıkları championları. ne yapabilirim? 44 olsa ne olur 42 olsa ne olur benim bahsettiğim ilk mesaj farklı bi olay.

• Brand yeni cikmisti. Betadan beri oynayana madalya mi veriyolarbu arada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ee brand mi ilk çıktı neden hortlatıyon ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hort
  • nice hort
  • good hort
  • Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt
    20 değil mi hocam
  • oyun shopunda çıkış tarihine göre sırala

ilk 40 tanesini bulabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.