Şimdi Ara

ARAS KARGO OLAYI (ÇÖZÜLDÜ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
8
Favori
113.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
548 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş adama yollamıyor zaten, kuzenime yolluyor, ama oraya gidip kontrol edecek, almak isterse hesaba parayı geçecek kuzeni ürünü teslim edecek.

Kadın olunca ne oluyormuş? Kadın insan değil mi? Elektronik cihaz ile ne alakası var? Gözü kapalı mı giriyorsunuz konulara anlamıyorum ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Uff çok uzun yazmışsın kardeş,özeti dolandırılmışsın..
    Bravo liseli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 2 Ekim 2018; 7:58:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun hocam.. 10liralık ürüne 20lira da verseler adanayla iş yapmayın arkadaş. çok bozulmuş.

• Kargocularda fırıldak çok. Önce paketi uçuruyorlar sonra bahane. Bizim sıfır xbox360 ın kutusuna da loto kağıtları koymuşlardı. Şikayet ettik kimse loto kağıdı koymamış hayaletler yapmış. Gitti sıfır xbox

• İnternetten bir şey alırken önce kargo fir.asina bakıyorum. ARAS kargo ile kesinlikle ordan alışveriş yapmıyorum.

Getirmedikleri kargoyu teslim ettik diye giriyorlar sisteme. Ve şirkette kesinlikle ilgilenmiyor. Aman dikkat.

• hocam konuyla alakasız ama siz bu pc yu 2.el olarak sakarya hendekte birisinden mi aldınız? Ayrıca bu olayi çok sık duyar olduk. bikerede benim başıma geldi hemde 0 aldığım tv de.Teyze kızına hediye almıştım. Oyle nerde olduğunu merak edip kargoyu aradım ve bana suan yağmur hanımın esi burda kargoyu teslim aliyor dedi lannn dedim yağmur bekar anladm mevzuyu dedim bırakmayın adami ama kargocu belli etmiş adamda kargoyu alamadan kaçıp uzaklaşms. polisler bana kaybin olmadığı icin bosa sikayet etme demisti

• Aras kargo kullanan hala var mı ya? Bana 15dk mesefe olan yere günlerce teslim etmeyen şerefsiz ötesi bir firmadır bir kere ağzım yandı bir daha asla bulaşmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Twitter da paylaşalım çok takipçili olan hesaplar yardım edebilir

• Cmt aras kargoya urunum verilmis. Sali gunu oldu hala urun yok. Subeden cikti diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan Demir ve Aras kargo diye okuduğum üçüncü olay oldu. Hala bulamadılar bu adamı veya adamları.

• Geçmiş olsun hocam, çözersiniz inşallah

• benim anlamadığım;
    dolandırıcılar o (paketli) kargonun değerli olduğunu nereden biliyor, bunu sadece gönderici şube bilebilir, eğer dağıtım merkezlerinde paketler kurcalanmıyorsa.. forumda ARAS kargo'nun benzer konusu çok, yıllar geçmesine rağmen bu sorun düzeltilmiyor..
    Büyük geçmiş olsun ama dava yolu ile zararınız giderilir
    @VizigotAlaric
  • evet eğitim sistemimin en güzel örneği; okumaktan, anlamaktan aciz insanlarımız !
    Allah için senin yorumunun konu ile ne alakası var ? zahmet edip okumamış üzerine de yorum atmışsın
  • Aras Kargo firması hakkında savcılığa suç duyurusunda bulun

Kargo teslim ettiğin yerdeki ilçe emniyette dolandırıcılık birimine suç duyurusunda bulun

Bu iki yolla gerçek suçluları yusuflatıp hata yapmalarını ve yakalanmalarını sağlayabilirsin

Naçizane fikrim...!
  • Herkes baştan sona okusun lütfen!

Aras ve Sürat kargodan uzak durun arkadaşlar. PTT'de de benzer şeyler başıma geldi. Adıma gelen kargoları bir iki ay arayla gidip sevgilim aldı. "Kimlik bilgilerime bakmıyorlar direkt teslim ediyorlar" demişti. Erkek ismine gelen kargoyu kıza teslim etmek?!?

Geçmiş olsun kardeşim, umarım en kısa sürede çözülür bu konu.
  • Öncelikle geçmiş olsun , inşallah telafi edilebilir bir sonuç elde edersiniz . Ancak burada sizin de az miktarda hatanız var iyi niyetinizden kaynaklı . Bu tarz yakınımdan teslim etme durumlarına asla yanaşmamak lazım . Allah esirgesin hırlı hırsız olur yakınınızın başına da bi olay gelebilir . Bir diğer konu da alıcı ısrarla bir firma veya şube istiyorsa buna da asla yanaşmayın . Her kargonun heryerde şubesi var . İşine gelmiyorsa almasın boşverin . Şöyle ki , geçenlerde bir kargo yolladım mng ile . Alıcının anlaşması varmış ama bana sadece müşteri numarasını vermişti , firma adını bilmediğimden şubede çıkan firmanın numarasını alıp teyit etme amaçlı aradım . FİRMANIN BAĞLI OLDUĞU MNG ŞUBESİ ÇIKTI ARAYINCA . Sisteme kayıtlı firma numarası şubenin numarası olabilir mi böyle bişey ? Oluyor işte çok dikkat etmek lazım . Bir de ısrarla açıp bakmak istemedikleri sürece asla içeriği olduğu gibi söylemiyorum . Tabak çanak diyorum kırılabilir diyorum o kadar . Eminim bu kargocuların da parmağı var bu tür işlerde . Ptt biraz daha sistemli ve uygun olsa en temizi ptt . Kaç şubesine gittiysem hiçbir yerde kargoyu hayvan gibi yerden yere vurmuyorlar . İnsan gibi koyup kaldırıyor yüklüyorlar .

• Ulke ulke degil timarhane

• aras kargo marmara transferde 1 ay çalıştım. Hani derler ya ekmek yediğin kaba pisleme . Öyle kaba sıçayım. Arkadaşlar bildiğinz legal kölelik bütün kargolar atılıyo. Hiç nazik konulan yok.
  • internette ucuza bulduğum yüksek meblağ ürünleri 100-200 lira fazla verip mağazadan görüp alıyorum. Kargo şirketlerine güvenmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.