Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
317
Favori
429.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1434
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 317
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Exclusive.Gamer (719 mesaj) fantastik74 (241 mesaj) içinizden biri (193 mesaj) mahmut716 (177 mesaj) beytepeli06 (102 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2107 mesaj) Mobil (1830 mesaj) Tablet (123 mesaj) Mini (417 mesaj) Uygulama (170 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar
Giriş
    67 Mesaj

Enterprise ile bir kaç defa araç kiraladım ama aracı teslim ederken hasar olmadığı için böyle bir tecrübem olmadı. Ama genel anlamda profesyonel bir firma olarak gördüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ademyildiz07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    83 Mesaj

Yere göre değişir hocam ben ortalama 3 haftada 1 araç kiralıyorum şuan en ucuz enterprise Prime ile
    Kaliteli firma diye nitelendirebiliriz. Avis Budget ile ofis olarak aynı ayarda ama araçların temizliği aksamların çalışması falan diye bakarsak bir-iki tık düşük seviye

|
    |
    ademyildiz07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    İyi akşamlar arkadaşlar. Avis'ten araç kiralamak istiyorum ve yapı kredililere özel %30 indirim var deniyor. Bu indirim online ödemeye ek mi oluyor yoksa ofiste ödeme fiyatından mı hesaplıyorlar bulamadım. Hatta katılım için bile bir bilgi bulamadım. 166 liralık araç 117 liraya denk geliyor eğer online ek yapıyorlarsa. Ancak indirim ödeme esnasında uygulanır yazıyor. O yüzden bir türlü emin olamadim. 166 lirada vermek istemiyorum, katılan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1410 Mesaj

liste fiyatına %30 indirim o. yani indirim yok. zaten avis'de 117 liraya araç en son 3 sene önce falan vardı.
    |
    |
    johnny-bravo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    83 Mesaj

%30 indirim liste fiyatı üzerinden uygulanır. 117 imkanı yok. Ayrıca Avis ve Budget bulunduğu bölgeye göre ekstra kış lastiği uygulaması yapıyor 29+kdv

|
    |
    johnny-bravo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj

Tamamdır, çok teşekkürler bilginiz için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Guest Account kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj

Çok sağolun yanıtınız için.

|
    |
    esoturko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    Rentgo ve garenta kullanan var mı? Provizyon iadesi, araç teslimi gibi konularda nasıllar? Lokasyon: İzmir havalimanı

• Yüzbaşı
    501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mert3939

Rentgo ve garenta kullanan var mı? Provizyon iadesi, araç teslimi gibi konularda nasıllar? Lokasyon: İzmir havalimanı
    Garenta'dan kiralama yapmıştım geçen ay Adnan Menderes Havalimanından. Provizyon 1 haftayı bulmadan sıkıntısız bir şekilde iade edilmişti. Nissan Micra kiralamıştım benzinli otomatik, aracı teslim eden arkadaştan Clio rica ettim kırmadı sağolsun dizel otomatik Clio vermişti.
    |
    |
  • Binbaşı
    1097 Mesaj
    Beyler sistem mobilde belirli bir km de fiyat artıyor mesela moov by garenta kullanıyorum. Hiç bir yerden vs birisinden araç kiralamadim. Sistemlerinin nasıl olduğunu da bilmiyorum araç bedelini verip üstüne depoyu mu fullüyoruz? Sistemleri nasıl? Ve hangisi daha ucuza geliyor. Teşekkürler

|
    |
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj
    beyler kampanya yok mu
    |
    |
  • Teğmen
    109 Mesaj
    #EvindeKal

• Teğmen
    197 Mesaj

😁😁😁

|
    |
    ug35ur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7928 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ug35ur

#EvindeKal
    önce #maaşımıver
    sonra senin dediğine bakarız ...

|
    |
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj
    10 a yakın firmadan araç kiraladım 2-3 defa kaza muhabbeti de yaşadık. Şimdiye kadar ki en iyi firma Avek olduğu deneyimlediğim. Müşteri memnuniyeti üst seviyede araçları iyi gırtlak dolu golf kullanmıştım bir defa.
    uzak durulması gereken öncelikle Rent go. bu firmadan uzak durun mağdur olursunuz.
  • Binbaşı
    1410 Mesaj

katılıyorum bu yoruma. avis enterprise gibi firmalardan da memnun kaldım. fakat avec'de sirkülasyon da az olduğu için sanırım sıfır, gırtlak dolu golf, a3 vs. kiraladım çok ucuza. tek kötü yanı saw otoparkları havalimanı dışında.
    |
    |
    exxplorer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1097 Mesaj
    Moov by garentada aracı park ettiğim yerde herhangi bir yasak vs bulunmamasına rağmen 120tl ceza yemişim karttan çekmişler direkt. Böyle bir durumda ne yapabiliriz?

|
    |
  • Teğmen
    226 Mesaj
    Enterprise için Turktelekom koduna ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    İstanbuldan araç kiralayıp Trabzona gitme planım var. En uygun windycar ı buldum. 460 liraya drop dahil günlük fiyatı var. Windycar nasıldır tavsiye eder misiniz?
    |
    |
  • Arkadaşlar dün kendim kiraladım, malum evden çıkamıyoruz acil ihtiyaçlar ve evden işe gitmeye devam edenler için.

Renault Symbol kiraladım ben Benzinli Manuel 1499 TL'di KDV dahil.

Bir de 3008 de kampanyaları var. O da 2999 TL aylık.https://otoringo.com.tr adresinden fırsata daha detaylı bakabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla İstanbul,Ankara,İzmir,Kayseri,Antalya ve Samsun'da hizmet veriyorlar.

Çevre illere drop ücreti var.
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Ko Cuce
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.